Októbrovky 2010. Pridajte sa!

sue33
24. jan 2010
Ahojte všetky ktoré budete mamičkou v októbri 2010.
Budem rada keď sa pridáte a podelíme sa o naše spoločné šťastie.
Už sa na vás veeľmi teším 🙂
vejinka
31. jan 2010
aj ja idem v utorok a dost sa bojim dnes mi je na nic brucho boli vajecniky chrbat krize vsetko |-|
kathi76
1. feb 2010
no tak sme boli dneska u dokiho a uz aj nieco malinke videl, ale hlavne ,ze je to v maternici a vsetko je ok.na krv ideme v piatok...tak sa tesime 🙂 🙂 🙂
mareli
1. feb 2010
ahojte oktobrovky,
dufam, ze coskoro sem aj ja budem moct prispievat...este som si nerobila testik, v sobotu by som mala dostat menstruaciu a ja ju mavam na den presne. tak sa testnem v nedelu. takze za tyzden dam vediet. zatial sa tu drzte. a vy uz mate vsetky potvrdene tehu od dr. alebo len testy?
gangulienka
1. feb 2010
no tak ja som chcela ist zajtra k dr. a ma zatvorene az do 10.2 kvoli rekonstrukcii, ved ma dovtedy porazi 😞
kathi76
1. feb 2010
ahoj mareli ,tak budeme ti drzat palceky nech sa ti ukazu v nedelu krasne dve // a hned napis... 😉 😉 😉

gangulienka co to aky doktor?ta to reklamovat treba ,alebo mu chod domov zazvonit ,ze si surny pripad...to si jako predstavuje,alojz ,ze rekonstrukcia... ]-(
si srandy robim,takze musis pockat, co?budem s tebou cakat...ale ved hlavne ,ze si tehu....no nie x-) x-) x-)
ikon
1. feb 2010
ahojte,

tiež sa pridavam, ale len s malou dušičkou. Nedavno som bola ešte medzi augustovkami |-| začiatkom decembra som mala spontánny potrat v 6 tt, odvtedy som mala len jednu mrchu a už som znovu tehu.Dosť sa bojím, ako to všetko dopadne. Zatiaľ je všetko ok, mám to už aj potvrdené od lekára, menštruáciu mám síce dostať až o dva dni, no tehotenský test som mala pozitívny už pred týždňom, dnes som mala HCG 323....veľmi sa však bojím, či to moje telo zvládne....všetkým držím palce
ikon
1. feb 2010
vejinka aj mäa strašne bolia vaječníky, aj maternica, ale asi je to normálne po tom všetkom....dnes mi na pravom vaječníku našiel doktor dve cysty, vraj sú malé, dúfam, že nebudú robiť problém, ešte pred dvomi týždňami tam neboli (to som bola na preventívke a lekár mi odporúčal vydržal ešte netehu aspoň do konca marca =-) )
kathi76
1. feb 2010
ahoj ikon,
tak ti tak velmi potichucky drzim palceky a hlavne nech sa udrzi malinke x-) x-) x-)
fialllka
2. feb 2010
ahojte maminky

asi sa ku vam pridame 😉
kathi76
2. feb 2010
ahoj fialllka budeme radi x-) x-) x-) .
a ako daleko si?alebo len tusis?daj vediet... 🙂 🙂 🙂
fialllka
2. feb 2010
kathi: dnes dve ciarky a tusenie som mala od pocatia 😉
petulka.
2. feb 2010
ahojte baby, aj ja sa k vam pridavam...este to sice nemam potvrdene od doktora, ale robila som si uz tri testy a vsetky pozitivne 😃 a priznaky zatial jedine, ze ma bolia prsia..a mam take divne travenie..stale som taka nafuknuta :-|
matamisi
2. feb 2010
ahojte aj ja sa k vam pridavam... x-) vcera som si na teste nasla dve ciarky a o tyzden v utorok idem k doktorovi ... x-) dufam ze bude vsetko v poriadku... 😉
kathi76
2. feb 2010
jej ahoj petulka a matamisi gratulujem... 🙂 🙂 🙂
luciaj
3. feb 2010
tak sa opatrne pridavam aj ja, s terminom 6.10.2010. vcerajsie // boli pre mna straaasnym prekvapenim, pretoze nemam ziadne priznaky ... o to viac sa tesim, dufam, ze bude vsetko ok. Uz som dnes pozeral anovu postielku pre babo x-) este to sice nemam potvrdene od lekara, ale aj tak by este nebolo nic vidiet, tak som sa objednala az buduci tyzden.
arabeska
3. feb 2010
luckaaaaaa!!!!!obrovska gratulka x-) x-) x-)
michelle24
3. feb 2010
baby tak sa potichucky k vam pridavam 🙂 🙂
stojdulka
3. feb 2010
ahojte...rada by som sa pridala k vám, kedže na tehu teste máme riadne kolajnice (kuk album) a podla výpočtov by sme mali mať termín koncom oktobra 😉
vejinka
3. feb 2010
stojdulka gratulujem..

ja mam utz v albumu cca 5tt len teraz neviem ci je tam jedno alebo dve :-N
vejinka
3. feb 2010
doktor povedal ze to nevylucuje ale ani nepotvrdi az 18.2 ked pojdem do poradne
veronica1
3. feb 2010
Tak ja som bola dnes u dr.,no zatial nic nepotrvrdil-vraj to moze byt zacinajuce tehotenstvo(to co videl na ultrazvuku)ale este je priskoro, mam prist az za 4tyzdne. No dobry ofajc. Ja som si myslela ze zoberu krv alebo co a povedia mi ano alebo nie, no takto...ale aj tak viem, ze som v tom, pre istotu si spravim este jeden test cez vikend a uvidim.
vsetkym vam drzim palce.. 😉
vejinka
3. feb 2010
veron..fiha ze 4 tyzdne ja som bola v stredu pred tyzdnom a povedal mi ze tam nic nevidi a mam prist za tyzdne aby sme vylucili mimimaternicove...to je teda zotpovednost kurnik sopa!!! moj je super doktor...co o tvojom sa neda povedat!
tatianuska2
3. feb 2010
Ahojte tehulky. No pridavam sa aj ja, ale tiez s takou malou dusickou. Lebo ciarku na teste som mala bleducku,ale dok povedal, ze to vyzera na tehu 2tt ale mam dojst za dva tyzdne. Dufam ,ze sa nemyli. Vypisal mi uz aj knizku, tak hadam si je isty. Inak uz mame jedneho drobceka, vola Vikuska a ma 4mesiace. Takze sme sa s tym druhym dost poponahlali 😉 A to sme to prve mali ledva po troch rokoch, hrozilo nam aj umele oplodnenie, ale nakoniec sa to podarilo prirodzene. A je to tu zas 😃
veronica1
4. feb 2010
tatianuska-blahozelam, nam sa to zasa podarilo na prvy sup(aj pri prvom aj teraz pri druhom)
vejinka- aj som tiez zostala prekvapena, ved uz by som mala byt v 5-6tyzdni a on ze za mesiac, tak budem musiet este pockat. inak ked ma pozeral ultrazvukom, tak tam nieco videl-a asi to bolo v maternici, takze mimomaternicove by to nemalo byt. no uvidime.
ikon
4. feb 2010
vejinka krásny utz....držím palčeky, chcela by si dve?

veronika, ja som zmenila od januara lekara prave kvoli tomu,ze ta moja nebrala hcg z krvi, len objednavala okolo 8-9 tt....pre mna by to uz bolo neskoro, kedze som nedavno potratila, novy lekar ma zobral hned v ten den ako mi vysiel test, zobral mi krv a o par dni znovu a hned nasadil liecbu....no ale ak nie si rizikova, tak mas cas, ale vzdy je lepsie to zistit z krvi 😉
ikon
4. feb 2010
vejinka súhlasím s tou zodpovednosťou lekára...je tam to riziko mimomaternicoveho vzdy....
rosannar
4. feb 2010
ahojte...tak ja som si našla // na testíku dneska ráno a potom ako som si zadala že čakáme bábo tak mi vypísalo, že 16. 10. 2010 sa to malé narodí 😃
matamisi
4. feb 2010
ahojte...ako sa dnes mate...kazdy den nova tehulka sem prichadza.... x-) pekne x-)
ja idem v utorok k doktorovi som zvedava co mi povie....dufam ze bude vsetko v poriadku... 😉
dnes mam volno...manzel sa isiel snowbordovat a ja som radsej zostala doma pri pc... x-)
nebudem riskovat s lyzovackou... 😉
veronica1
4. feb 2010
baby,viem ze to do tejto temy nepatri, ale chcela by som vas poprosit o podporu v jednej sutazi. mozno ste uz o nej poculi-MILKA. tak dakujem za kazdy hlas(da sa tam hlasovat z jedneho PC raz za 24hod). http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=8e...
michelle24
4. feb 2010
mas hlas😃

Tu začni písať odpoveď...

Odošli