• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partizánske mamičky

25. septembra 2017 
@pastelka74 takv tom pripade ja ma blizise na Obuvnicku, ale maminky z nasej ulice vodia deti na sipok a ked som sa pytala preco, vraj, lepsi pristup uciteliek......tak ja neviem :confused: ...... co sa tyka prostredia, istotne sa mi viac paci obuvnicka, nez to medzi panelakmi
14. máj 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac lepší prístup..to je vec názoru,ja tam tie baby poznám osobne...skoro všetky,určite budem vodiť malú tam....aj tak konečné rozhodnutie padne na teba...ja by som tie škôlky navštívila osobne...na obuvníckej a aj na šípku,porozhliadni sa tam....a uvidíš sama čo sa ti bude zdať lepšie...tisíc ľudí-tisíc názorov :wink:
14. máj 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pastelka74 zajtra sa chystam, len zhrnam este nejake info.... dakujem za tvoj nazor :wink:
14. máj 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj dievčence, nenudíte sa niektorá na materskej, len doma sama alebo s bábatkom? Ja so synčekom bývame v Šimonovanoch a stále sme len sami dvaja, tak hladáme niekoho, kto by nás vytrhol zo stereotypu. Nájde sa tu niekto taký?
16. máj 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky....partizánske a okolie,poznám výbornú fotografku,ktorá príde až ku vám domov...je naozaj skvelá,máme od nej neskutočne pekné fotky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pastelka74 áno? to ma cekom zaujíma, má aj nejaku web stranku? a cenovo je aka?
10. jún 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa123 ...ak máš záujem dám ti jej tel.číslo a môžte sa dohodnúť....myslím že to bolo 50 fotiek za 20 eur...je ochotná prísť domov alebo ako sa dohodnete.....fotky urobí ake budeš chcieť,do hneda,čierno-biele farebné....tel na ňu je:0905 683 634..... :slight_smile:
11. jún 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pastelka74 Ďakujem veľmi pekne :slight_smile:
12. jún 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky..funguje u nás ešte to materske centrum Bocianik v CVC?????
20. jún 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neliq Ahoj ja byvam tiez v Simonovanoch ,stale sme samy dvaja,muzmi robi v zahranici,momentalne som odcestovana ale urcite sa ti ozvem :slight_smile:
22. jún 2012 o 15:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka.j My chodime tiez ku nej,myslim si ze je velmi tolerantna a nad vecou,ak sa mozem spytat,preco nechces ockovanie?
22. jún 2012 o 15:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofialauren nakoniec som sa rozhodla, ze ho dam zaockovat ,okrem MMR (prvy syncek mal po nom viacere problemy). este stale nas neockovali hexa vakcinou, lebo nema zahojene ramienko...
22. jún 2012 o 19:58  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka.j moj maly ma to iste,este nema zahojene tbc
22. jún 2012 o 21:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofialauren jééj super, určite sa ozvite :slight_smile:
23. jún 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofialauren a to mi dr hovorila, ze tento tyzden ockovali prvy krat nejake uz rocne dieta... :confused:
23. jún 2012 o 14:45  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznate v PE alebo blizkom okoli nejaku sikulku ktora by mi urobila nechtiky?........ dakujem
26. júl 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziadna kocka z PE? snazilka?alebo maminka co nema s kym pokecat? :frowning2:
19. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neliq ajooj este chces pokecat? :grinning:
19. sep 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziklc29 ahoj, samozrejme, prepáč, že odpisujem až teraz, ale nebola som tu :slight_smile:
9. okt 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neliq jasne v pohode,ved ked nieje cas tak nieje nic sa nestalo.
9. okt 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziklc29 ani nie, že by nebol čas, ale na koníka už chodím málo, skôr som na FB a na maily. Aj väčšinu mamičiek mám na FB skôr
9. okt 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziklc29
@neliq
@merikac baby nerada Vas otravujem, ale potrebujem vediet kde je ten Vas slavny sklad v PE, kde sa daju kupit topanky, poradite mi? dakujem Luba
26. okt 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck to je ked vychadzas z PE smerom na Pd,tak je to hned za tabulou na zaciatku malych uheriec nalavo ,je babydream,potom taky velky obchod Ladicky a vedla hned je ten sklad.je to pokope vsetko,to neprehliadnes.:wink: ale otvorene je len pondelok a streda poobede tušim 15-17.30 a sobota rano do 11tej
26. okt 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkaeck ale ak zhanas damske , tak tie kupis aj vo vypredaji za kostolom za riekou v arealy firmy, maju pred branou taku zltu tabulu , ze vypredaj znackovej obuvi,,,,, znackova znamena, ze sa nejedna o cinsku obuv :wink: ak dobre natrafis, kupis za fajn ceny, otvorene po-piat od 12-16
26. okt 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
maminky neviete mi poradit nejakeho dobreho vseobecneho dr pre mna v pe najlepsie v tej novej budove pri stanici alebo ak ste aspon poculi od znamych lebo konecne som sa odhodlala odísť od toho mojho a surne hladam nejake noveho budem rada ak mi niekto poradi dakujem
22. dec 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky nevedeli by ste mi poradit kde v PE predavaju detske zdravotne topanocky aj za dobre ceny tomar uz nestiham prideme do PE asi o 16 tak nech to dlho nehladam.DAKUJEM VELMI PEKNE
2. máj 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky ako je to za ten aerobic? Je niekde či ani nie
8. sep 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Partizánčanky, chcela by som sa spýtať na tipy na výlety s deťmi, prípadne dobrú reštiku/kaviareň s detským kútikom, nejakú zvieraciu farmu v okolí, dobre vybavené detské ihrisko atď. - pravidelne chodievame do PE k babke a vlastne jediné, kam chodíme je detské ihrisko pri tržnici alebo pri cigánke, reštaurácia Nanika a ZOO v Bojniciach - máte nejaké ďalšie tipy?
16. apr 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok