• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

9. apríla 2017 
moj sa zobudil o piatej a uz sa mu nechce spat, tak neviem, ci ho este mam vobec davat spat, alebo ci pockam do osmej, deviatej a potom uz pojdeme spat normalne...
25. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze nam odpadla navsteva tak sa asi tiez pridame :slight_smile: tesime sa :grinning:
26. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaky je dnes divny tlak, nie? ja by som spalaaa a moje decko nechce spat ani za toho boha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly ja som prave tiez na to myslela,ze ako ma tlaci k zemi a jezibaby nejako tazsie zaspavali,tak na deti to asi posobi opacne :grinning: ,tak dufam ze budu dobre spat ked uz konecne zaspali.
26. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pojdeme za chvilu pre dominika, tak si pospi a mna to na vzduchu preberie... dam si nieco sladke :grinning:

kurnik, takto nikdy neschudneeem :angry:
26. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes peciem az dve babovecky pre mojich hladosov :grinning:
27. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, prihraj kusok :grinning:
27. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzera to tak ze Aischa pojde az do Slovinska :slight_smile: sa mi vcera podarilo ju strelit ale pridu si po nu az v sobotu tak dovtedy si to snad nerozmyslia...
1. mar 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte ja sa hlásim po dlhom čase,
Ďakujeme za blahoželania :grinning:
my sme dnes išli po dvoch týždňoch do škôlky tak sme sa aj tešili, mala som tu babysitting dva týždne, som si aj odýchla.
Kedy dáme obed????
1. mar 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mozem kedykolvek...

teda aru, tak uz vam zostane len jedna psina? :grinning:
1. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zostala len jedna a ta moja Angela krasna, keby ze mam dom hned ju berem krasku :slight_smile:
mohli by sme zajtra alebo v piatok skocit na obed co vy na to ????
baby nechcete orechy ???? mam zase nacistene :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caveste
my sme vcera boli u ocnej, nakoniec malej predsa len preplachovali ten kanalik, mala tam zrast a zajtra ideme znova :sweat_smile: ale pani doktorka bola superska, vidno, ze to vie s detmi
inak sme od nedele u nasich, nie je veget, sak obaja robia, ale clovek aspon nemusi varit a upratovat, stale sme vonku a poobede nasackovane u mojej babicky :grinning: mlada vcera pochodovala 40 minut po vlastnych okolo celeho zamku az na namestie
my sa tento tyzden asi nepridame, sice vo stvrtok sa vraciame, ale ide s nami aj mamina, takze budeme robit babine program
2. mar 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ani ja tento tyzden obed nestiham, vo stvrtok idem do skoly za Mackovou ze co daaal :grinning:
2. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som tiez az buduci tyzden isla radsej. Tento tyzden je Viki ako z divych vajec a je strasne zla. Hadam ju to do buduceho tyzdna prejde.
2. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy mas obcana...

boze, mne sa to dieta nejak moc hybe... sa tu gula jedna radost...
2. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru sikovnicek. Viki uz tiez bola v tomto veku riadne aktivna. Sa pretacala. No a vidis, teraz je ako divoch. Tak ak ta caka toto tak sa mozes tesit :grinning:
2. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechcem divocha :sweat_smile: domco bol divoch a zacal sa gulat az v 5 mes...
2. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly 16.4. takze zatial este pohoda :slight_smile:
3. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tak to mas casuuu...

bez, cez ktoru stranku si kupovala kocik?
3. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi cez ebay :wink:
tak sme boli znova na preplachnuti toho kanaliku, ze jej vysli aj nejake krystaliky, niesla som na mikrobiologiu na rozbor, v pondelok budu vysledky :pensive: dufam, ze to bude ok
3. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, ale to bol nejaky obchod, nie?

drzim malej palceky
3. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi asi hej, len uz ho neviem najst, lebo tieto i'coo su uz asi nedostatkovym tovarom
inak mam dalsieho favorita http://www.obchodny.sk/product/sportovy-kocik-hauck-malibu-2010-23105/ :grinning:
4. mar 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten som videla nazivo v toys r us a tam ho mali tusim za 129 a ten potah... taky sustak, strasne lacno to posobilo, kocik celkovo posobil lacno... akoze velky bol, pekny bol, aj farba bola krasna, ale nejak mi moc nezavonal...
4. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, to nie je on :grinning:
4. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak v nedelu si pridu z Kosic aj po Angelu - Erika, Janetka - sorry all dogs gone :grinning: :grinning: :grinning: maybe next time... :dizzy_face:
4. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, tak su vsetci prec, no super :wink:
4. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...viete mi povedať či je Operatíva v Šamoríne otvorená aj v sobotu? povedzme zajtra? ďakujem
5. mar 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je :wink:
5. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujéééém :dizzy_face:
5. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok