• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
jaaaj aj tak som leniva daka dnes, ale idem dat este prat vcera sme kupili od jednej babenky plienky tak to idem dat oprat a potom hadam uz pride dodo lebo zacinm byt aj hladna
10. sep 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci noo teoreticky viem ale prakticky hee uvidime ci mi to pojde ako po masle:O)))
10. sep 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci snad naucia.. a ked nie, tak si pozistujem od mamiciek :wink: alebo si navzajom poradime navod
:wink:
10. sep 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka:O))))))))))))
10. sep 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciao baby :slight_smile: sa uz neviete dockat, vsak? :slight_smile: :slight_smile:
malinka dnes mala divoku noc, od pol stvrtej sa jej nechcelo spinkat a zaspala az o pol desiatej :frowning2:
tak pekne spinkajte, kym je cas :slight_smile:
10. sep 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi urobila somsi krupicovú kašu...trošku... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mala som naňu strašnú chuť...

skrecok neboj sa...to zvladneš...
10. sep 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi provokujeees :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj ty ides este zalahnut kym mala spi?
10. sep 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no slavica z tohto ja mám najväčšie stavy...z nedostatku spánku...bojím sa,aby som potom nebola nervózna a neprenášala to na malú...to by som naozaj nerada... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. sep 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze sa mi cez den neda spat :frowning2: :frowning2: musim sa naucit malinkej rezim, este ho nemam.
10. sep 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no winona je to obcas neprijemne, ked len place a jej neviem pomoct...
10. sep 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, baby...Snad nas naucia a dufam ze sa na mna nebudu smiat, ze som taka nemotorna a neskusena :sweat_smile: .

Ahoj slavi :wink: .
10. sep 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snáď to zvládnem...musím si povedať,že to nie je navždy...

moja kamoška má syna ...má 18 mesiacov...a chalanko vstáva ráno o 5tej...stabilne....veď by ma šľak trafil,keždý od boha deň byť od 5tej na nohách...som sa jej pýtala o koľkej ho dáva spať...že o 19.00...som jej povedala,že by ho mala naučiť neskôr zaspávať...okolo 20.30 - 21.00
10. sep 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrecok si prvorodička... to musí každý pochopiť... nikto múdry z neba nespadol...

:slight_smile: :wink:
10. sep 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je sice pravda ze nikot mudry nespadol z neba ale niektore sestricky sa zvyknu tvarit ako keby neviem co ked sa ich clovek nieco spyta,asi niektore to obtazuje :unamused:
10. sep 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, mame uz niaku novu maminu?
10. sep 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi to si netreba všímať...nech ma bozká na riťku...je tam na to tá sestrička.... :angry: :angry: :angry:
10. sep 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial nikto nic nevie, som aj ja zvedava komu to teraz pride ale asi winone mam taky tichy pocit :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cat?
10. sep 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej ja ako tiez sestre rehabilitacna to chapem ale niektore su take, fakt kaslat ich ved sa mi raz dostane po ruky tak uvidi... viacej sa nepostavi :grinning: :grinning: :grinning:
cat je uz asi tiez po sa mi vidi nieee....
10. sep 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano?a kedy porodila cat?
10. sep 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat už asi ano sa mi zda....

klaudi kiež by si mala pravdu..... :astonished: :astonished: :astonished:
10. sep 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon ja budem mat pravdu uvidis... :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi tak to som zvedavá aká si bosorka... :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tak dobre sa mi zdalo ze uz to ma za sebou:O))))
10. sep 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbiek, kukni tabulku mamiciek :wink: . Je tam aj Cat.

Inak ja trosku upratujem aj ked sa mi nechce.
10. sep 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon no moja mama sa snazi vestit he he aj ked niekedy jej to nejde teda dsot casto ale hadam nieco sa na mna nalepilo:O)))))))jaaaj boze uz ma asi aj chrbat boli s tohoto sedenia tu:O))) ale kym sa enhybem aspon necitim az tak hlad...neviem kde trci ten moj stary s tym jedlom....
10. sep 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iii skreci tak to by som teraz veru nerobila ja som chcela ist naplnit pracku ale ani to sa mi dnes nechce:O))),musim pocakt na tu spravnu naladu:O)))
10. sep 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja na chvíľu prevaliť...už ma bolí prdel... a tvrdne mi bruško... :confounded: :confounded:
10. sep 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi ze pockat na tu spravnu naladu :grinning: :grinning: to by u mna nebolo asi nikdy :grinning: :grinning:

som si zdriemla 30 minut, neuveritelne.. a ja koza zakry uplne pod perinou a teraz som spotena jak mys :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok