• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

28. decembra 2015 
Z videnia Ťa poznám... :grinning: :grinning: :grinning: To ja len tak tu brázdim a pozerám či je tu niekto známy, ale akosi sa neviem pohnúť z miesta... Tak som pozrala na tvoje album a z videnia ťa poznám a neviem či nie náhodou aj odniekiaľ osobne, neviem sa rozpamätať... Tak pááá a vyzeráš super s tým bruškom... :wink:
15. júl 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katty ahoj.prepac ale to meno mas divcatko ci chlapcek?a ako mu hovorite?leonie to je od kial meno?
15. júl 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. je tu nejaká mamina zo skalice ktoré chce znakovať s dieťatkom alebo už znakuje?Chcela by som ísť na kurz znakovania pre deti do uherského Hradišta tak hľadám parťačku.Alebo len tak na pokec o tom ako ste začínali so znakovaním vy?
9. aug 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nejak dlho sa tu nikto neozval? :slight_smile:
31. okt 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka .... pytas sa katty137, ze ci ma dievcatko alebo chlapceka..... ved to meno je cervenou farbou, takze to je dievcatko :wink:

a tato tema je nejaka zaspata..... :sweat_smile:

ja som z Blavy, rodicov mam v Studienke, ale v Holici poznam LADENU, ktora napisala predchadzajuci prispevok :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanulik20 si mi nejaka povedoma a neviem ta zaradit :slight_smile:

lenkal ty byvas v Holici? Skalica je tvoje rodne mesto ..... ja tam mam rodinu mozno by si ich poznala :wink:

jééééj zuzitka ahoj dlho som ta nevidela ako sa mas? :grinning:
31. okt 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladena ... zijeme v pohode .... sledujem ze si snazilka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak drzim palec :grinning:
ale sak sa stretavame v teme VKV ..... ne? hi hi

tanulik20 ... ty si tehotna uz 59 tyzdnov??? prepis si to v pase, napis ake mas babenko :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snazime sa .... :frowning2: a dufam ze sa coskoro dockame :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo .... potom daj vediet :grinning:

co by si chcela, chalana alebo babu? a mena mas uz vybrane??
31. okt 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne dam vediet.....to je jedno co, ale radsej dievcatko :slight_smile:
mena mam sarah a sebastian :dizzy_face:
co povies .....pacia sa ti?
pacil sa mi aj samuel a jakub ....no mam smolu dali si to sesternice .... :sweat_smile: :dizzy_face:
31. okt 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, ja mam Samuela :grinning: kubo a samo su teraz velmi pouzivane mena :sweat_smile:
vcera na ihrisku boli traja Samkovia....

pekne mena mas vybrane :dizzy_face:

a rodit kam by si isla? poznas porodnicu v skalici? ja ten smer vobec nepoznam, ja som rada, ze som v Blave..... rodila som na Kramaroch
31. okt 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poznam a vôbec nemam vztah k tej nemocnici...staci ked tam mam ist na vysetrenie a neviem ci rodit ?

Zuzitka to je este daleko nez pôjdem ja rodit,ale este pouvazujem o Skalici .....mozno Myjava,Malacky alebo Kyjov v cechach :frowning2:
31. okt 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Malackach uz neni porodnica.... sa mi zda.....

ale hlavne treba najprv nieco zarobit pod perinkou :dizzy_face: :dizzy_face:

a co nove v Holici? je tam nejaky spolocensky zivot?? :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak mam pravdu povedat ...skapal pes :confounded:

nikam tu nechodim.....len si obcas s priatelom ideme sadnut :slight_smile:

kamaratky co mam maju deti....a niektore sa odstahovaly :confused: takze nuda :cry:
31. okt 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na diskoteky si uz velka ze? :grinning: :grinning:
takze len posedavate a popijate :slight_smile:

som zvedava, ci sa sem este pridaju aj ostatne skalicanky a holicanky...... sak tu piseme len my dve..... a ja sem v podstate ani nepatrim :sweat_smile: :sweat_smile:
31. okt 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co by si nepatrila ....patris ku mne :grinning: :grinning:

ja som take zvedava ci sa nejaka holicanka a skalicanka ozve..... :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj Samo zaspal o 19h!!!!! rano vstal o 7h, poobede sme trajdakali po meste, sa unavil a zaspal.... inak chodi spavat az okolo 21h-21.30h, tak som zvedava, ci sa neobudi o polnoci a budem s nim pozerat rozpravky do pol 3 do rana :sweat_smile: :sweat_smile: ako minule...........
31. okt 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajtak nemas nic na praci...ved ty to zvladnes :slight_smile: :slight_smile:
minule zaspal o pol siestej....mozno bude spat az do rana.....uvidis!!!!! :dizzy_face:
31. okt 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak prave vtedy, ked zaspal tak skoro, tak sa o polnoci prebral a kukali sme Jim Jam alebo Minimax :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no budem si drzat palec, aby dnes spal az do rana :grinning:
31. okt 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prajem prijemne cakanie zuzitka :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uz je hore!!! pije mliecko, pozera Jim Jam .... takze Ladenko, dnes spolu piseme aspon do 1h v noci :grinning:
vydrzis so mnou :sweat_smile:
31. okt 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je v krasne.....takze 02.00h pojdeme spinkat mozno ???? :pensive:
31. okt 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je 1.11h a este sme hore :pensive: :pensive:
rano sa bude tazko vstavat.......
1. nov 2008 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj my sme momenatalne zo Skalice, byvame tu nieco vyse dvoch rokov, narodil sa mi syn v Skalickej nemocnici aj ked som chcela rodit v TO a nevyslo to..
1. nov 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, tak sa po case pridam aj ja :wink: akurat tu mam rodicov od stredy zo skalice, aj som chcela ist k nim s malymi na par dni, ale uz tam akosi tiez nemam s kym kam ist...tak som si zvolila pohodlnejsiu cestu, aby dosli oni k nam :wink:
1. nov 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzitka: tak to ste si pekne potiahli, ja malemu uz pre istotu budim, aby nespal dlho, lebo potom to nocne buntosenie brrr
1. nov 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzlyk: preco ste sa prestahovali do SI? odkial si origos?
1. nov 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky.tak tema skalica sa otvara?mohli byste viacej pisat do tejto temy.prepacte mozem sa pridat aj ja?ja len zo skalickeho okresu pochadzam.momentalne v zahraniciu.pekny dnik vam vsetkym.a obnovte temu.
1. nov 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte kocky :grinning:

janetka ... maly nakoniec zaspal okolo 2h v noci ..... a rano uz okolo pol 8h buntosil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mamartinka ... no pokusime sa, aby tato tema neostala zabudnuta :grinning: ale to sa podari len vtedy, ke sem budeme vsetky castejsie pisat, ze jo :wink: :wink:
ty kde teraz byvas?
2. nov 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som momentalne z muzikom v irsku.
2. nov 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok