• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Škôlka Miletičová Bratislava. Máte niekto skúsenosti?

21. januára 2017 
@helen a ako si na fb? bo ani neviem ze ta tam mam :sweat_smile: hej zajtra ide momo do cirkusu tak som zvedava :slight_smile: no a ohladom zajtrajska, my chodievame tak medzi pol jednou a jednou spavat....
6. sep 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipi1211 aha tak to je blbý termín :( to budeme asi mať problém sa zladiť. Peti, pôjdeme cez obed aspoň my? A potom niekedy poobede aj s pipi.
No komentovala si stránku Kam s deťmi v BA a ja ju mám tiež pridanú, tak nebolo ťažké domyslieť si, že si to ty :slight_smile:
6. sep 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen jaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: tak si ma pridaj do priatelov a mozeme pisat radsej cez chat nch nemusim stale kontrolovat kona :grinning:
6. sep 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipi1211 oukej! :D teraz letím po malú ale isto sa vidíme!
6. sep 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen ahoj, tak zajtra po skolke?
6. sep 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulienka211 Jasné, môžeme sa počkať v škôlke na dvore ak ti to vyhovuje :slight_smile:
6. sep 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, vsak vacsinou sa aj tak stretavame v satni :o)
6. sep 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulienka211 Dobre, ja prídem pre Borku zajtra až tak pred 12, tak sa vidíme. Snáď nebude pršať.
6. sep 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulienka211 Dnes ráno sa Borka s Emkou pekne chytili za ruky a spoločne sa odviedli zo šatne do triedy :D zlaté boli :slight_smile:
7. sep 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam plaujete ist dnes? mozno by sme sa teda aj my pridali :slight_smile:
7. sep 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipi1211 No zatiaľ sme sa dohodli len pred škôlkou ale môžeme ísť k tej Astre ak sa nerozprší dovtedy, aspoň na chvíľku :slight_smile:
7. sep 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen ahoj, ked mi to moj muz zavolal, az mi vyhrkli slzy. :o)) Babiky male....

@pipi1211 ahoj, este sme sa nedohodli, ze kam, pravdepodobne len okolie skolky
7. sep 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak by to bolo len to okolie skolky a budeme stihat tak by sme dosli :slight_smile: len mi peti potom zavolaj ked videte zo skolky lebo nechcem aby momo videla ze uz tam baby chodia :sweat_smile: :grinning: nech zbytocne nie je smutna :unamused: ale tak +- na tu dvanastu sa mame chystat hej?
7. sep 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipi1211 ok zavolam ti. Moni nevies, ci teraz bude otvorene a kupim listky do cirkusu?
7. sep 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulienka211 no to fakt neviem... a kedy chcete ist? momo ide dnes s babkou a listky kupuju pred predstavenim :slight_smile:
7. sep 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipi1211 Tak aký bol cirkus? :slight_smile:
7. sep 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trocha ozivujem temu :wink:
skuste maminy napisat postrehy zo skolky.Ako ste spokojni s aktivitami,ucitelkami,programom a pod....Dakujem krasne :dizzy_face:
2. feb 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kto ide v septembri 2013 na Miletičku? :slight_smile:
2. apr 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen my, my, my :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teším sa :slight_smile:
11. máj 2013 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme v septembri na mileticovu do skolky :slight_smile:
14. máj 2013 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denculik @katty17, nedáme v lete stretnutie, že by sa deti zoznámili ešte pred nástupom? Mohlo by to tak byť pre ne ľahšie :slight_smile:
26. máj 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen
@denculik jasne ze mozeme dat stretnutie. bud na delfine alebo v parku pri skolke ;) je to skvely napad !!! :slight_smile:
26. máj 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 Tak dohodneme niekedy v júli? Môže byť?
3. jún 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen - jasneee.:slight_smile:
5. jún 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17
@helen
@denculik kočky prosím vás,dajte mi dáke referencie o škôlke,ako ste spokojné?A hlavne ako zaniesť prihlášku?Je pravda že tam mamičky v deň zápisu stáli už skoro ráno?My ideme na zápis toho roku a už teraz mám z toho mindrák,či mi dcéru zoberú,keď celkovo v Ružinove minulý rok nezobrali 200 3-ročných detí.A ešte,ste všetky z okolia Miletičky či aj z inej ulice?Ď
4. jan 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaara1980 - ja som velmi spokojna zo skolkou. mala ma uzasne ucitelky. ja som bola vziat prihlasku cca o siedmej rano a bola som asi desiata. cize az take hrozne to nebolo. ale potom o chvilocku uz bola za mnou slusna rada :slight_smile:
8. jan 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ste spokojne so skolkou Mileticova? nemate nejake referencie aj na Velehradsku?dakujem pekne :slight_smile:
11. jan 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaara1980 Myslím, že ak prídeš skoro ráno a si z Ružinova, máš celkom šancu. Miletička je fajn, ale samozrejme, že sa tam dajú nájsť chyby, ale to asi v každej štátnej škôlke. ALe to si nevyberieš, v súkromnej sme sa borili s nezodpovednými rodičmi, ktorým nikto z učiteliek nemal odvahu povedať, aby si zobrali choré dieťa domov, tu sú zasa iné veci. Ale celkovo malá je tam spokojná a učiteľky k deťom (aspoň tie naše) láskavé. Neviem, koľko má tvoje dieťa rokov, ale ak chceš viac info, napíš mi SS, rada odpíšem.
@katty17 My sme to s tým stretkom nejako nezvládi zorganizovať :slight_smile: Ale ak som správne pochopila, tvoja malá je tiež u kuriatok a chodieva s babkou, že? Tak potom si naše baby furt vymieňali čižmy :grinning:
5. feb 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@helen - jeeeej ano to sme my s tymi cizmickami :slight_smile:
12. feb 2014 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete ako to funguje s podávaním prihlášky na Miletičku? Nedočítala som sa či osobne alebo stačí poslať poštou. Síce na stránke sú uvedené úrad.hod riaditeľky počas podávania prihlášok... ďakujem
24. feb 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok