Škôlka na Exnárovej v Košiciach

netar
8. apr 2014

Ahojte, máte prosím vás niekto skúsenosti so škôlkou na Exnárovej v Košiciach? Je to cirkevná evanjelická, nenašla som nikde žiadne referencie.... Ďakujem za odpovede 🙂

zuzi0110
8. apr 2014

@netar my tam budeme prestupovať. Dostali sme len samé dobré referencie. Moja bude budúci rok prípravkárka 🙂

netar
autor
9. apr 2014

Ďakujem za info, mne sa škôlka tiež pozdáva, sme len "začiatočníci" 🙂). ale možno sa tam stretneme 🙂

zuzi0110
3. máj 2014

@netar tak moja tam bola včera prvý krát a prišla celá nadšená. 🙂 dokonca sa dnes pýtala či nemôže íšt do škôlky a bola z toho smutná, že je víkend 🙂 tak sa teším 🙂

netar
autor
6. máj 2014

Ďakujem za informáciu "z prvej ruky" 🙂) My sme boli pozrieť, mne sa to páčilo, malej takisto 🙂 Takže tam ideme 🙂 Nech sa darí nielen v škôlke 🙂))

zuzi0110
11. jún 2014

@netar Ďakujem 🙂 Tak môžem povedať, že sme veľmi radi, že sme sa tak rozhodli lebo vidíme na malej výsledok. 🙂 Menej kričí, je taká rozvážnejšia a celkovo začala tak múdrejšie vystupovať a čo som rada tak sa veľmi teší do škôlky každý deň a nesťažuje sa, že by jej niekto ubližoval. Všetci sú tam kamoši. Učiteľky tam robia takú pozitívnu atmosféru. Teraz majú kurz plávania, včera bola ukážková hodina z tanečnej prípravy, ktorú v škôlke majú. Ja len dúfam, že sa im podarí budúci rok otvoriť aj školu.