Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

esci
autor
8. feb 2008

lasenka cauki 😉
lucinka, kraaasne svadobne fotky 😵

lasenka
8. feb 2008

esci - fotecky obdivujemeeee, normalne uvazujem, ze ta v lete navstivim 😀 alebo az v zime? 😉

lucinka - prave vcera som bola na zatah s kamoskou, ktora sa o MC Anjelik stara. Mas pravdu, prestahovali sa do MS na Kukucinovej, su tam rozne akcie pre mamicky s detmi, ktore su na MD a chcu tak vyuzit svoj volny cas, kde sa navzajom stretavaju a deticky sa hraju. Mozes si tam dieta "odlozit", ak potrebujes nakupit alebo si nieco vybavit, postaraju sa ti o male aktivistky, ktore tam pracuju. Ada organizuje aj rozne spolocenske akcie, teraz bol krasny karneval, pred Vianocami Mikulas, boli v Snine Ela Hop... nevidim do toho velmi, lebo sa ma to momentalne netyka, ale ked pojdem na MD, stanem sa jeho pravidelnou sucastou 😉 viem tiez, ze tam su rozne prednasky pre matky a dokonca aj oteckov...
pokial si dobre pamätam, Lara a Kristinka tam chodievali so svojimi detickami, tak ti povedia viac 😉

esci
autor
8. feb 2008

lasenka, tak podla toho, ci chces teplo alebo horuco 😀
co znamena skratka MC?

lara86
8. feb 2008

MC je Materske centrum-my sme ale chodili resp. chodime ,do MC v JAS-ovskej skôlke,my tam totiz mame ovela blizsie.Tiez tam maju pre deti program-cvicenie,malovanie prstekami a tak.To som ani nevedela,ze sa MC Anjelik prestahovali do skôlky,rada sa tam pôjdem pozriet,nevies Lasenka,ktore dni a od kolkej funguju?
Janka,tiez sme sa pridali 🙂
Esci-uz posielas fotky?
Lucinka,nech si vyberies ktorekolvek MC urcite sa Ti tam bude pacit,je to bajecny napad pre maminky s detmi na MD

esci
autor
8. feb 2008

aha, ok, logicke, ale nenapadlo ma 😝
lari, ale dosiel ti prvy byt a jeho okolie a Sofi z Pennsylvanie uz? ine som tusim este nestihla poslat , plus ten link na novu komunitu

lara86
8. feb 2008

Esci,ano ,tie,co si posielala este siesteho,ten link som si pozrela,naozaj je to krasa 🙂

esci
autor
8. feb 2008

no tak tam sme, poslem dalsie, len dnes nemam nejako na nic naladu. 😒

lasenka
9. feb 2008

ahojte 😉
Lari, neviem odpoved ani na jednu z tvojich otazok, ale nie je problem to zistit... hned ako budem vediet odpovedat, napisem ti 😉 nevedela som, ze existuju dalsie MC 😕 😕 😕 do kedy planujes byt na MD? ja dufam, ze sa nam podari v tomto roku "zakvasit", lebo ja uz neviem co so sebou... pozeram do kazdeho kocika 😀

Esci - ahoj Zlatko 😉 a bolo by vobec mozne prist k tebe? 😉 ja by som rada toto leto niekam vypadla aj s malym, Matus urcite nebude moct kvoli praci... rada by som navstivila anglicky hovoriacu krajinu kvoli angline, aby som spojila prijemne s uzitocnym 😵

Bluebelka - sestra sa vracia domov, uz to nemoze vydrzat s jej domacou, hmmm 😉 ale potom by sa rada vratila k jednej starsej pani..., no neviem jej v tom velmi poradit, co je lepsie - ci dieta alebo stary clovek 😒

bluebell12sr
9. feb 2008

lasenka, sestra sa kedy vracia??? hmmm, ak ma kopec trpezlivosti, tak by som povedala, ze so starsou pani je to niekedy mozno aj lepsie.../hoci ako sa hovori, stari ludia su ako deti/, ale ason nebude musiet trpiet nalady deti a k tomu aj domacich...neviem, moj nazor...kedy sa vracia?
esci, fotky fotky fotky..... 😉
lara, to upratovanie dnes mi trvalo presne tri a pol hodiny.... potom sme sli do parku a potom ma prisla ostrihat kadernicka... maly bol taky unaveny, ze hned odkvacol o 8 spat 😀

lara86
10. feb 2008

Lasenka,dakujem 😉 maly ma strasne rad deti,aj by som isla do prace,ale mi je tak luto.Teraz je vo veku,kedy je najmilsi,uci sa rozpravat....,cas tak rychlo leti,tak si to chcem vychutnat co najdlhsie...

nech si sestra vyskusa oboje 😀

Blubellka-Ty si sa dala ostrihat! Ako?Takze zase si nas budu mylit

😀
Esci 🙂

esci
autor
11. feb 2008

baby, poslala som vam nejake fotky, viac z okolia je vo fotaku z februara a tie stahujem na konci mesiaca, ale aspon nieco.
lasenka, bolo by mozne, preco nie, len hybaj viza vybavit 😉
blue, hod foto noveho ucesu, aspon mailom...

lara86
14. feb 2008

Ahojte 🙂
zelam vam krasneho Valentina,predpokladam,ze okrem toho,ze ste dostali od manzela kvety,aj upratal,navaril,
opatril deti a vy ste stravili bajecny den 😀 😀 😀

omfahad
14. feb 2008

No dobry vecer maminky.Ako sa mate? Luci to je super ze sa mala otocila 😝
Esci noooooooo to uz je byvanicko 😀 to uz hej, menila by som hned 😉
Este k tomu MC Anjielik, tak moja maminka tam uci na KUkucinke a to centrum je tam v tej skolke, aj moja segra s kamoskami tam chodia vyvencit svoje ratolesti.
Bluu.. bola som s tvojou maminkou b telefonickom kontakte, dala som jej neake veci o islame a ked budem v SV tak dame si aj neake spolocne rande 😉 Baby cakam od vas neake tipky na sport.kociare, nebudte lenosky a posielajte,posielajte.A samozrejme KRasneho Valentiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiina 😎

lara86
15. feb 2008

Omfahad-ja mam Chicco,je lahky,jednoducho sa sklada,som s nim max. spokojna.
Ktore dni je MC na Kukucinke?

bluebell12sr
16. feb 2008

ahojte,
no ofmahad sa nam vratila 😵 poslala som ti linka na mothercare, pozrela si si to? celkom super kociare /aj ceny/
esci diky za fotky....no ta florida mi uz teraz fakt neda spat... 😎
a tu je dnes taka strasne zima, stavim sa ze urcite pod nulou.... 😖
lara 🙂

esci
autor
16. feb 2008

ahojteee, omfi- ja neviem poradit so sport. kocikmi....ja mam pre Bellu este po Sofinke a ine som nesledovala 😒
blue, aj tu bolo " chladnejsie " 21 stupnov, heh, ale uz je naspat teplo . To je dobre, ze ti FL neda spat- tak aby si sa rozhybala... 😉 nic nove v uvazovani?

lara86
20. feb 2008

Esci,aj tu je 21 stupnov,ale v noci a pod nulou 😀
Vseko je zasnezene,ako na Vianoce,len ta vianocna atmosfera chyba.Posleme Ti aspon fotky,aby si nezabudla 😀

kristina011
20. feb 2008

Ahojky babenky.
Dlho som vám nepísala, no bolo ťažké sa dostať na net. Ako vlastne žijete?
Ako vidím, bavíte sa o MC Anjelik. Ja som videla podrobnejší plagátik v meste s info v pekárni Ilas. Skúste kukuč tam.
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucinka21
21. feb 2008

Ahojte babenky, dlho som tu nebola... čo máte nové? Tá zima ma už vážne nebaví, že 21stupnov Esci 😀

Omfahad ak budeš mat cestu do HE, skús zajst do detského obchodíku Žabka - tuším tak sa volajú, je to v tom areali kde je Daisy oproti Adidasu, majú tam celkom pekné kočiare, športové, trojkolky... roznych značiek, a hlavne dajú sa aj objednat podla katalogov (vraj do týždna) ... 😉

kristinka - vaše sa bábo sa ma narodit 28.marca?? Nám to vypočítali na 29.marca, aj ked Koník mi ukazuje 1.apríl. Budeš rodit v Snine??

esci
autor
21. feb 2008

lucinka, uz som rozmyslala, kde si, ved na porodnicu je este priskoro 😀
dnes vecer ideme na navstevu, mala by som ist pocvicit, nech sa zapnem do rifli 😀
lari, kedy ti Davidko prestal cez den spavat? Sofi posledne dva tyzdne niekedy nezaspi cez den...v aprili ma 3, no ale este by som nechcela, aby ten zvyk zahodila uplne...dufam, ze sa to este upravi...

lara86
22. feb 2008

Ahojte 🙂
Kristina,konecne si sa ozvala,uz sa asi nestretneme,tak Ti drzim palce,aj Lucinke 🙂 nech si prinesiete z pôrodnice
zdrave,krasne deticky.Potom daj vediet ,co najskôr.Karin -krasne meno 😵

lara86
22. feb 2008

Esci,spanie deti je asi môj vecny problem.David spal poobede do dvoch rokov,potom ani v skôlke nie,kazde rano sa zlostil,ze musia spat,a on nechcel ani lezat(ked mali odpocivat) 😲
A Oliver ,ked spi rano do ôsmej,cez den nie.Inac vstava medzi piatou a siestou rano,casto chodime von,aby som ho unavila,vecer zaspava okolo devitej. 😔
Myslim,ze dieta vie kolko spanku potrebuje,inac si to neviem vysvetlit,lebo aj napriek tomu,ze Olivera ulozim spat,
nie vzdy zaspi.

lara86
22. feb 2008

Luci,krasne vecičky,budete mat dievcatko?

esci
autor
22. feb 2008

larka, dikes za reakciu...vcera Sofi spala poobede, huraaaa a vecer sme sli spat neskoro- o pol dvanastej, lebo sme boli na dobrej navsteve a neskoro sme dosli. vies, mne samozrejme vyhovuje, keby mi aj Sophia spala cez den a dlho, lebo tak mam viac casu - navarit, porobit veci , ci hoci si len zavolat, keby mi boli obe hore, nestiham toho vela...

lucinka21
22. feb 2008

Ahojte baby, Lara - ďakujem 😵 Ano dievčatko, dlho nám to nechcel prezradit, ale napokon som ho presvedčila!
Dnes som bola v nemocnici na tie vyšetrenia v 35tt, CTG a neviem čo ešte, no a vrátila som sa taká sklamaná... čakali sme tam od 8rána - zobrali ma 15minut po jedenástej, samozrejme o 11tej primár odišiel, tak ho nahradil nejaky iný lekár, vobec sa nepredstavil ani nič, s kamennym výrazom sa ma opýtal či je to moje prvé tehu.. potom do mna narval ruky ako do "zabijačkovej svine" bez rukavic bez toho aby si ich vobec pred tym umyl...
Teda fakt neviem ako bude vyzerat porod... ☹ Normálne mam z toho depku.

bluebell12sr
23. feb 2008

ahojte,
omfi, tak uz je kociar kupeny? alebo este stale vyberas? esci, diky za fotky... 😵
lucinka, neboj to vsetko dobre dopadne.... uz nemas dlho, ze? 😵 tak idem si pozriet tie vecicky co lara spominala....
prave sa chystame do ikei, vonku je tak nijako, slniecko zabudlo vyjst.... tak neviem.... uvidim, s cim sa zase pritrepeme domov... 😀

kristina011
23. feb 2008

Lucinka - no ja mám 3 termíny a prvý mi vychádza na 15. marca. Podľa MK mi to vypočítali na 30. marca, ale už ma tak bruško bolí a malinká tak silno kopká, že si myslím, že porodím aj zajtra. Rodiť by som mala v Snine, dúfam, že ma inde nikde nestihe. Aj prvé som mala v Snine a celkom som spokojná. A ty ako? Píš mi radšej na IP, lebo nemám po ruke PC a neviem, kedy sa tu ešte zjavím. A vieš aké to je hľadať potom odpovede na stránkach.

Lasenka - ahojky, ako to vyzerá s vami? Už som vás od Mikuláša "nepočula" 😀 😀 😀 Ako sa máte a bocian ešte nepriletel??? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Mimochodom tinku som už tiež dlho tu nevidela.

Lara - určite ti dám vedieť, čo a ako. Pozdravuj MC. Možno tam ešte zajdeme, keďže môj bude mať na budúci týždeň poobedňajšiu. Tak uvidím. Tento týždeň mi to nevyhovuje. pa 😅

lucinka21
24. feb 2008

Ahojte,
Bluebell - ako dopadli nákupy v ikei? No už sa mi to kráti - to máš pravdu 😵 Zdá sa mi to ako včera, ked sme sa manželom vytešovali z pozitivneho babytestíku, a o chvílku sme naozaj traja!!!

Kristinka - tak držím palce, nech ti to všetko dobre dopadne!! Pošlem ti IP

Ostatné babenky, kde ste? Čo robíte??? Esci - princezničky spinkajú cez obed???

bluebell12sr
24. feb 2008

lucinka, no nakonies sme priniesli domov len par ramov na obrazky /male ma celkom pekne obrazky zo skoly a tak som si ich zaramovala 🙂 / a este par veci, ale kedze bola sobota, bolo tam straaaasne vela ludi a ani sme sa tam nejako dlho nezdrazali, kedze som presne vedela, co chcem....
dnes sa tuna hral nejaky velky zapas....futbalovy... a mala som pocit, ze zijeme v najchranenejsej oblasti lodnyna... policajti nechodili v dvojiciach, ale v 10 clennych skupinach minimalne...a aj napriek tomu, ze mame stadion na druhej strane cesty, kto vyhral som sa dozvelela az z televizie... 😀 😀 😀

esci
autor
28. feb 2008

ahojte- bluebellka, aj my sa chystame kuknut do Ikey, ci nas neoslovi nieco europske a najma nase krasne tvrde madrace zase trebaaa 😎 ako sa vsetky mate? Akurat som kuki nove foto kareemka, este sa tam ale vmesti, zlatyyy 😎 ako sa mas, Adka? My tu mame normalnu kosu druhy den- 18 stupnov, ale celkom riadna zima mi to tu pride... 😨
luci, spinkaju obe- tak sa ich snazim dat, aby v rovnakom case spali ( starsia jasne, ze uz len raz denne ), ale tak 3 hodinky mavam zvycajne celkom tichucko doma...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre