Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
24. máj 2010

pati 5juna o 2tt no pri mojej svadbe sa nerobilo nic lebo nik nebol doma vsetci sme prisli 3tt otec 2tt ja 1tt brat pred svadbou 😀 😀 a teraz je otec doma tak ho mama uhana no ale po svadbe vracia naspat 10mesiacov vegetil a nakoniec sa predsa rozhodol vratit 😀 😀

pata31
24. máj 2010

to pri nasej svadbe som zase ja uhanala vsetkych 😉 😝 😀
no a sak ocino aspon este zarobi...to ma kolko rokov?
ja som zvedava, do kedy bude nas ocino v nemocke...ale uz moze chodit, tak hadam do tyzdna ho pustia... 😕

maca77
24. máj 2010

Pati, k akej dr. chodíš, že tak uháňa s tými príkrmami? 😕 .... predpokladám, že doteraz len kojíš a Tami krásne priberá..

pata31
24. máj 2010

ja k Nagyovej chodim...ale sak to len stavicku jej budem davat, nie huste...no aspon si zacne zvykat, bo teraz ked jej dam len vodicku, tak ju napina... 😅

maca77
24. máj 2010

mňa len prekvapuje že máš dávať tak skoro niečo iné ako mat.mlieko, veď už pred mesiacom si jej mala začať dávať šťavu ...a k tomu surovú ... pritom kojeným deťom nekážu ani len čaj ... ja sa do toho miešať nechcem, šak ona je odborník

maca77
24. máj 2010

ináč zaujímavé časy hádže dnes večer koník 😀 .... som sa zľakla, že je už tak veľa hodín

pata31
24. máj 2010

mna len prekvapila ta sol malej....som z nej jelen...ale tak hadam vie, co mi hovori, sak ma skusenosti, aj ja som k nej chodila od mala...
no idem spat, bru noc

sophie1981
25. máj 2010

dobre ranko.....kone cne to von vyzera tak ako ma....slnecno.... 😎 😎 😎

Zuzana, som prisla na to, ze nemame flahu....ale sak dnes si po nu dojdeme....ak mozme..... 😅

pata k tej doktorke...asi stara skola...aj ked ja som malej dala aj stavu 😅 ......ked mala 4 mesiace......na lyzicku malu.....sestrin maly ked mal 5 mesiacov, tak je pediatricka v BA kazala zacat prikrmovat, ale nie klasika zemiak 3 dni, mrkva 3 dni, ale rovno miesane aj s masom.....tak ako 6 mesacny uz capal tekvicovy privarok..... 😅 ........a doki spokojna, ako im to pekne ide..... 😝 ....

sophie1981
25. máj 2010

ten cas je este stale mimo...... 😕

veronika1982
25. máj 2010

my sme boli hore uz o pol siedmej a o pol osmej do teraz mi spal na rukach a kazdych 5 min plac.. konecne som ho polozila na postel a sla som sa umyt.. uz nevladzem ho ani na rukach nosit..a mam pocit ako keby sa mu ten kasel zhorsoval lebo vcera kaslal cez den menej ako dnes.. dnes od rana vkuse ho dusi..

a vonku je tak krasne.. uvazujem ci poobede ho nesupnem do kociara nech si vonku pospi a ci mu to nepomoze...kedze teplotu uz nema ale zase sa bojim ze ci moze s atb na slnko...

zuzana612
25. máj 2010

caute,

Bibka,vsak som ti pisala ze si unechala aj flasu 😀 Ale cumel som zatial nenasla.

Ja som Matusa zacala krmit kasami od ukonceneho piateho mesiaca, ale on byval vecer hladny, tak koli tomu. Lili budem kojit co najdlhsie, dam jej cajik, ale s prikrmami budem asi cakat.

Dnes je krasny den, tak padam vooooooooooooooon

kukulik30
autor
25. máj 2010

dobre ranko...veronika s atb na slnko velmi nie 😒 mozno nachvilku niekde okolo bytovky v tieni...
my sme teraz vstali 🙂 a vyspal sa konecne dobre aj Samko , sirup zabera 😉

maca77
25. máj 2010

ahojte

veru konečne krásne, len fajne fúka ... mne to nevadí, ale to naše trdlo sa posledné dni bojí vetra a potom ma len ťahá dnu 🙄

Pati, to keĎ si ešte ty chodila k tej dr., tak sa už ani nečudujem 😝 😅

veronika1982
25. máj 2010

my este bubkame a aj ja som si zdriemla..tak nech len bubka a nech sa vyspi...

lubkatobi
25. máj 2010

gabi, som bola dnes na letnej asi do 11.00, ale teba som nevidelaaaaaaa ☹ ... alebo si tam mozno ani nebolaaaaa 😀

sophie1981
25. máj 2010

no a uz aj spime......von je tak fajn, len keby ten vietor tak strasne nedul..... 😝 ...

gabkazabka
25. máj 2010

Ahojte,
my sme sa akurat vratili od babky z Tarce,Ninusa uz aj spi a ja mam chvilu volna 😝 .A doma mame straaaaaasny neporiadok,len keby sa mi tak chceloako sa mi nechce upratovat.... 🙄
Lubka,dnes som na letnej nebola,teda isla som chvilu po letnej,ale potom som bocila ku Spisanu na Tarcu....Vonku riadne fuka,hore kopcom na Tarcu som myslela,ze nas odfukne 😝

zuzana32
25. máj 2010

Ahojte,

Zuzana Huta, práve som sa dozvedela, žeby sme sa mali 12.6., stretnúť, presne tuto:

denisocka
25. máj 2010

ja som našla tento članok a začínam mať zas depky,či ma narok na RP 250€ 😠

robim od 2002 , od 11/2007 som MD a potom RP a teraz z toho prejdem zas na MD a rp .... tak dostanem len 169€ ??? čo znamnea 2roky dozadu 270dni nemocensky positena ? to som počas RP bola či nie?

zuzana612
25. máj 2010

Zuzi32, kedze to je este futbalova sezona, tak moc tomu neverim, ale mozno bude hrat daniel v nedelu, tak by to bolo super🙂 Len mi este nic nepovedal 🙂

zuzana32
25. máj 2010

no mne teraz môj poslal email z práce, dúfam, že počasie vyjde 😉

zuzanale
25. máj 2010

Deni nestresuj ja som na MD a RP a zas MD a RP od 7/2006 a dostala som zvýšený 256€ tak dostaneš aj ty 😉

denisocka
25. máj 2010

zuzka,ale že od 1.1. je dajaka zmena

zuzanale
25. máj 2010

a v tom článku je to aj napísane len kus hotentotsky normalne sa musíš zamyslieť a 2 razy prečítať a prídeš na to že nárok máš 😉

zuzanale
25. máj 2010

Deni veď ten zvýšený platí len teraz od 1.1.2010

denisocka
25. máj 2010

😀 zuzi dik,ja som vedela že ty ma podržíš a potešíš ..... ešte mi prosiim vysvetli načo si mi to tlačivo posielala,bo ja som hotentot, a nechapem 😀

zuzanale
25. máj 2010

Deni to sa ozvi keď sa malý narodí a budeš sa chystať na úrad lebo dovtedy zas zabudneš 😅

veronika1982
25. máj 2010

mne by uz ani ten vietor vonku nevadil len aby som mohla ist von. mne uz harasi tu doma ved uz 4 dni sme doma a dnes je matej ako cert len na rukach..este jeden den a hodim si to z 13.......

zuzana32
25. máj 2010

Veronika verím Ti, že Ti z toho hrabe.
Ti môžem o tom rozprávať. Deti zákonite ochorejú keď je manžel na služobke. A keď som mala ešte len malých chlapcov, tak ochorel Michal mal 3 roky, tým pádom som nemohla ísť vonku ani s Matejom, a už mi z toho riadne švihalo. Potom po 2 týždňoch vyzdravel Michal a začal sopliť Matej. Takže radosť.
A teraz pres zmenu mám ja celé poobedie teplotu 38,3 Ja. A chudák Katka musela byť doma lebo ju nemal kto vziať vonku 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre