• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
@ajabaja ja chodim s malou k sefcikovej, som spokojna,m ale my sme este neboli chore...tuk.-tuk.....ale ludia si ju chvalia, ma prijemny pristup, urcite aj druhe dam k nej....a moj dr. umrel, tak zatial ambulancia hlada nahradu.....ineho praktickeho lekara nejako nepoznam, akurat tak hubackovu dr.......to musia ine baby poradit....
5. apr 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981
velmi pekne dakujem. kazda rada je draha :slight_smile: vazne, nemam sa velmi s kym poradit a nerada by som urobila podobnu chybu ako ked bola mala malicka a dala som ju k prvej lekarke, lebo sme nemali referencie na inu :( a to lutujem do dnes.... :cry:

ak mate niekto/ra ine skusenosti, budem velmi vdacna.

sophie, dakujem este raz a prajem vela zdravia, malej aj mensiemu :slight_smile:
5. apr 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajabaja hubackovu mam ja ale mi sme taka vzdialena rodina :wink: a malu mam na detskej poliklinike pri doktorke urbanovej a som spokojna :slight_smile:
5. apr 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antoniab
super , dakujem, a teraz? :slight_smile:
ako sa rozhodnut?
a kde je detska poliklinika v snv? viem len, kde je nemocnica - ta na zakrute, kusok od mosta na vstupe do mesta. fakt sa tam nevyznam :(
a tvoja dr.? kde sidli?

dakujem za info a pomoc :slight_smile:
5. apr 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajabaja v meste jak je metropol na druhej je strane je sporitelna tatrabanka tak vzadu je taka velka budova /vidiet ju aj od cesty/ a to sa vola detska poliklinika je tam viac lekarov moja detska je na 2.poschodi :wink:
6. apr 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 chodi mi spavat okolo deviatej, pol desiatej a vstava rano o pol osmej...ona je taky maly spachtosik
11. apr 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simusska my spime od osmej cca do siedmej cca :wink:
11. apr 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajabaja my chodime s malym ku Macejkovej a sme maximalne spokojny. Ona je velmi mila a hlavne je zamerana tak trosku homeopaticky, takze nedava malemu hned lieky ale skusame najprv homeopatika ked sa nieco vyskytne. Tak odporucam.
18. apr 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, velmi pekne vam dakujem za pomoc pri hladani lekarky :sweat_smile:
Velmi mi to pomohlo. snad sa uz zorientujem a budeme spokojnejsi ako doposial :frowning2:

Ešte raz vdaka a majte sa dobre a hlavne z d r a v o.
18. apr 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 ale ona ti este v noci vstava ci nie? moja spi celu noc:slight_smile:
25. apr 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simusska no este ju kojim, tak sa zobudi, dam si ju k sebe, cuca a spime dalej :wink:
25. apr 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,neviete mi poradiť,kto tuna v okoli pečie výborne torty,potrebujem pre dcérku k narodeninám...dakujem
3. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusa1806 @gabkazabka aj @maca77 pecu super torty! :wink:
3. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusa1806 tak ako pise Patka,ja peciem,aj Marcela zHuty...a na kedy presne to potrebujes?
3. máj 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabkazabka Ahoj,na 18.06., na 2.narodeniny, presnejšie to nieje pre mna,ale pre kamošku....nemáš nejaké fotky
3. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snv...zasa obnovujem temu.....vsetke co chcu prispievat, sa na vas tesim
27. máj 2011 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981 ahoj ..
27. máj 2011 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk ahoj...snad to baby pochopite,...ale tesim sa na vas v tomto verejnom..... :wink:
27. máj 2011 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981jasne pochopila som a niesom typ človeka ,ktory by sa vypytoval...
27. máj 2011 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som len rano bola mimo co sa deje ale tak hlavne ze aspon ta verejna tema sa obnovila ze mam kde pisat :wink:
ludkaol tusim taky mas nick neviem nebola si vcera doobeda u schwabika aj s malym aj vedla v tom cyklo obchode? ci? len mi neslo do hlavy bo na fotke mas dlhsie vlasy a vcera take kratucke ? som sa chcela ozvat ale nebola som si ista :sweat_smile:
27. máj 2011 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bude opat pekny dnik tak si ho pojdeme vychutnat :slight_smile: doobeda niečo kupit,trocha von s detmi a poobede ked pride mm z KE chceli by sme ist do madarasu spravit detom radost a dat ich do kutika,je vela deti v piatok??
27. máj 2011 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk mne sa zda ze jej tam deti tak primerane ale v piatok asi zvykne byt viac aj cez vikend my sme v madarase skoro stale len do kutika nechodim lebo tam ma chyta stres ked vidim tie deti kde vsade vylezu a akym sposobom :grinning:
27. máj 2011 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2706 no ved prave :sweat_smile: ale slubili sme im a poučenie už maju :slight_smile: :wink:
27. máj 2011 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem ja prezliecť toho mojho drobca :slight_smile: povysavat sople :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaj bude plaču ... a trocha poupratovat lebo ako po vybuchu :sweat_smile:
27. máj 2011 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk dnes urcite nebude vela, kedze von bude pekne.....
27. máj 2011 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981 parada opat ideme po x-dobe..... :slight_smile: budu sa tešit
27. máj 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes opat bez elektriny a netu cely den, tak pojdeme na ihrisko na spisskej, nech nam den ubehne :slight_smile:
27. máj 2011 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2706 Ano Mirka to som bola ja,,a som ostrihana mám krátke vlasy :wink: som si ťa nevšimla
27. máj 2011 o 09:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana612 a ja na teba cakam, a cakam......a teba furt net......ani kredit nemam, musim dobit..chudobnej matere dcera som.... :grinning:
27. máj 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak u nas dnes hnusne pocasie; prsi; fuka; 14 stupnov a vecer ideme na chatu na vikend, tak som zvedava, co to tam bude a hlavne dufam, ze sa otepli...
27. máj 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok