Sú tu užívateľky z Dunajskej Lužnej?

wanda
30. okt 2006

dufam,ze sa najdeme
tak ja som prva 😉 ,dufam,ze tu neostanem sama 😀 ako samomluvec 😀

okana88
27. okt 2015

Nastupuje nejaká mamky na pobyt Máte 1.11. alebo15.11. Máte bližšie info, čo treba zo sebou zobrať, v akom čase je príchod, ako to je zo stravou dieťaťa a aj rodiča. Ďakujem za všetky rady 🙂

kikuska88
18. nov 2015

Ahojte mamicky.potrebujete pomoc v domacnosti s upratovanim?rada Vam pomozem.0918 240 542

kikuska88
4. jan 2016

Ahojte Mamičky.keby ste potrebovali pomoct s upratovanim vo vašej domacnosti ozvite sa.upratujem uz viacero domacnosti😊

kvetina28
31. jan 2016

Dobrý deň.🙂 Od marca 2016 otvárame Súkromnú škôlku a jasle v Rovinke vo veľkom rodinnom dome s obrovskou záhradou. Prijímame detičky od 12 mesiacov do 5 rokov. Zameriavame sa na anglicky a nemecky jazyk. Otváracia doba: 7:00-18:00.Cena už od 200 eur.Viac info na zvila88@gmail.com alebo na 0948427110.

monika2712
9. mar 2016

@kvetina28 dobry den, mate nejaku web stranku ?

denka00100
17. dec 2016

Ahojte. Sú tu mamičky z dunajskej lužnej s približne 2 ročným dieťaťom? My sme sa sem prisťahovali a nikoho nepoznáme.

jasminka
18. jan 2018

Ahojte, mamicky co ste z dunajskej luznej, viete mi dat nejake referencie ohladom detskej gymnastiky-malinagymu? Rozmyslam, ze tam prihlasim malu, len by som chcela vediet, ake su vase skusenosti..dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre