• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
ba to bolo niekdey že si musela posielať adresu teraz to už zmenili ako že ked ho maš v priteloch tak hmu automaticky ukaže tvoj album bez toho aby si niekomu posielala adresu -oni pripona sa ti zemni ale nam čo sme v priateloch sa bude ukazovať tvoj album :wink:
31. okt 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 Tak daj na tortu vankušik,naň hlavičku bábätka s cumlíkom,vedla neho macka a prikri to paplonikom.
Alebo daj na tortu taký pohodený podbradníček s menom dieťatka.
(chceš link,kde som to odšpehovala?) :grinning:
31. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi Aj tak nechápem. Fakt som blbá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no podbradník ma teda nenapadol....iba macko,ale taký samotný.....idem pokukať tú stránku... :slight_smile:
@fopardi ale to nechápem ani ja s tým fotoblogom,lebo načo mi je adresa,keď tam nie je možnosť si ho dať neverejný.....to bolo volakedy.....
31. okt 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 od tejto pani Janky som mala tortu pre Sisu k 1.ročku tu kittynku :wink:
31. okt 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta hej,videla som ju v albume,krásna bola,.....no z tých čo tam má,sa mi najviac asi páči tá,čosi mi dala ty link...s tým podbradníkom :wink:
31. okt 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 tu kitty som jej poslala obrázok,povedala farby a ona mi ju urobila tak,ako som si ju popísala :slight_smile:

tá s tým podbradníčkom mi príde fajn.Poprípade tam daj aj krížik nan :wink: alebo tak...
31. okt 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 potom hod fotku,aku si urobila :wink: už sa teším. :wink:
31. okt 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta noooo...za dva týždne až,ak sa nič nestane....lebo ak skončíme v nemocke,ma asi picne
a budeme mať dva krsty,aj bratovu neterku,tak neviem ešte ,či spraviť dve torty alebo čo..ale ja by som chcela premojho zvlášť,tak asi dve...tú druhú ale netuším vobec,neterka má už tri roky... :slight_smile:
31. okt 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte jednu otázku..aká je to cyklámenová farba?chcem objednať veronike čiapku a neviem,či ružovú či cyklámenovú...keď neviem,aká to je :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 držím palce,nech sa nemocke vyhnete obrovským oblukom !

A neterke niečo treba obkukať v albumoch tortičiek.To je už "slečna"teda :wink:
Ved ty už niečo vymyslíš.Si šikovnica :wink:

Dobru nôcku.....ideme sa zase ceckovať do rána :rolling_eyes:
(pred chvílou mi Sisa vliezla do šuflíka,dala si okolo krku moju podprdu a kričí že:
-mléko...mléko...) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja z nej umrem :sweat_smile:
31. okt 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: :grinning: tak to je prída,tá tvoja siska :grinning: ...

dobrú nocku aj vám.... :pensive:
31. okt 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ked sa ti zmeni adresa tak ho maš tym padom neverejny a toto čo tam su tie dve možnosti že si potvrdíš tym zelenym pre verejnost a len pre priatelov tak to sa vzťahuje iba na tie kratke spravy napr ja som dala pre verejnost že už mame zub a automaticky mi to ukazuje tu ked ideš s myškou na moju fotku ale keby si to dam iba pre priaatelov tak sa to ukazuje iba vam ked mi vojdete do fotoblogu medzi kratkymi spravami
1. nov 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta adresa sa zmeni pretože oni tie utajene albumy su uložene inde ako normalne verejne preto sa to zmeni :wink:
1. nov 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno preji všem? Jak užíváte dušičky?
1. nov 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 ahoj uživame vegetne :slight_smile: niečo sme zvledli včera a ešte dnes ppojdeme tu u na sna hroby :wink:
1. nov 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi tak pohodička, my byli na hrobech v sobotu a další várku až príští víkend, neboť to máme daleko,ale jinak veget. Jen bojujeme s posunem času,ale snad to polehoučku dostaneme do normálu.Nikdy jsem to tak nevnímala tu hodinu, jak ted, když máme malou....
1. nov 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava pre ciky....prída=prípad :slight_smile:

inak pekný deň :slight_smile:

my sme soplaví...neboli sme ešte na tej pohotovosti,nevieme čo mám spraviť,teplotu mal aj teraz ráno v konečníku 37,6...ma tam vysmejú,že som prišla s obyčajnými soplami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,len keď mu to zbehne dolu,to už na smiech nebude. :frowning2:
1. nov 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 já bych to rešila podle intuice, pokud máš pocit, že se to muže stát tak bež, radeji stokrát zbytečne, než jednou pozde.....máš i my ostatní díte jako dar a ne jen tak lehce, tak co!!!! Ale ta cibule s cukrem je perfektní medicínka.....a tech 37.6 to je už po odečítání dílečku???
1. nov 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 Deniska-všetko najlepšie k meninám !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. nov 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucula73 no denis má pravdu.Chod k dr.ak to cítiš :frowning2:
1. nov 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta dekujííííííí :grinning:
1. nov 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 aj ja sa pripájam ku gratulácii :dizzy_face:
1. nov 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no aj my citime tu hodinu ale hlavne to vidim na malom rano bol zavčasu hore a včera večer sme mali čo robiť aby sme ho udržali hore d o cca 19-tej :unamused:

aj my prajeme všetko naj :wink:

@lucula73 radšej možno chod a povedz na pohotovosti že aky ste mali stav pred mesiacom a myslím že pochopia :wink:
1. nov 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 a ako mrška prišla ? mne ešte nie :confused:
1. nov 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi devčata vy nemáte mršku???hmhmhm :confused: :confused: :confused: no toto :astonished: :astonished: to by bylo co????? jupíííííí.....
dekuji za práníčka.
jinak mi to s tou hodinou máme presne, ráno vstává drív a večer jsem ji nebyla schopna udržet a v pul osmé zalomila a to mi po koupání už usínala pri oblíkání.......a dnes ráno se mi probudila v pul sedmé!!!!!!! a než jsem ji stihla dát mléko tak skoro spala...což není u nás zvykem...no katastrofa...už by to nemuseli posouvat.
jinak se jdu chválit....já dnes varím!!!!!!! :slight_smile:
1. nov 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj to ja som asi najšťastnejšia,že sa menil čas.A kludne by sa ešte mohol o dalšiu hodinu posunuť :grinning: Nech skuša Sisa spinkať ešte pred 22:00 hod.To sa mi asi nikdy nepodarí :rolling_eyes: Furt je to po tej desiatej.
A ráno zase dlho v postely :rolling_eyes:
1. nov 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a kdy chodí spinkat a kdy vstává????
1. nov 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 No spinkať chodila v noci o pol 12,alebo presne o 12 a vstávala o 10 ráno.
Teraz,ked sa menil čas ide o pol 11,alebo 11 v noci a ráno mi vstane o 9 hodine.
1. nov 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok