Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

tani
19. okt 2009

Dobre ranko, Kikus vy sa poznate aj osobne s shhhh ? lebo potom uz asi viem to velke tajomstvo,co Marcelka dala na facebook. ale mozno sa uplne mylim, ale mna hned prve napadne ked niekto povie ze ma dobru spravu, ze niekto je tehotny 😀
shhhhh tak aj ja ta vitam medzi tehulkami a maminkami, super ze byvas tak blizko, to sa urcite niekedy stretneme 🙂
co dievcatka kedy naplanujeme nejake to stretko? mohli by sme niekedy tento tyzden, nabuduci tyzden uz maju decka prazdniny a kazdy niekam cestuje, tak dajte nejake napady kde a kedy a ked nikoho nic nenapada jasne ze u mna ste vzdy vitane

elbel
19. okt 2009

Ahojte babule
tani super ze je vsetko v poriadku 🙂 a co lili hovori nato ze bude bracek a nie sestricka
shhhh vitaj medzi nami
stretko by bolo super ale zajtra nemozem muzik my cestuje na svk tak ho musim este nabalit lebo on vsetko na poslednu chvilu a co ze jemu nic netreba a az je tam kde je a zacne vybalovat tak zacne to jeho a kde mam to a to vtedy mu to uz treba typicky chlap 😠
a v piatok zas ja cestujem za nim s detmi aj ked pravdu povediac nechcem ,predstava strretnut sa zo svokrou grrrr asi sa snou aj pohadam a viac k nim nepojdem,este ani nie sme na svk a uz ma blbe poznamky.
a este som nic nepovedala v skole a ani neviem co povedat potrebujem danka vybrat o hodinu skor zo skoly nez budu koncit a ci vobec ho tam ten piatok dat nez by mali mat nejake pripomienky ze ho chcem brat skor len pre holiday,mozno ze si robim zbytocne starosti,hmmm neviem

tak ja mozem na streko v stredu alebo svtrtok a az nie tak potom niekedy po prazdninach 😉

tani
19. okt 2009

Ahoj Adi, Lily este stale hovori ze bude mat sestricku a ze sa bude volat Aisha 😀 tak pomalicky sa ju snazim preorientovat na chlapceka 😉 ze ked vyrastie tak vsetkych co ju budu zlostit tak strepe 😀 a to sa jej celkom paci
Kika az teraz som si vsimla mena, coze ste upustili od Colina?

elbel
19. okt 2009

no to pekne ucis 😉
keby moji tak chceli,ale oni dvaja sa len medzi sebou vedia trepat a to poriadne ze policajt medzi nich to malo

shhh
19. okt 2009

diamand: no dakujem za privitanie...x....sikness este nemam ale vobec sa na to netesim.....teraz mi mozete vsetko vratit ako som vas buzerovala ze si vsetky tie sideffect iba vymyslate... lol
Ja uz pred starym vcera robila formu ze nech mi urobi jest ze ma moli podbrusko(vcera rano sme len zistili ze som tehotna..lol)...na toto som si velmi rychlo zvykla ale to ostatne nemusim...

tani: dakujem...no a ty kde byvas...tento system mi je novy a neviem ako si mam kuknut members profile... 😢

tani
19. okt 2009

shhh byvam na Kingsbury, ale hned na zaciatku cize blizko Colindale, a to my vacsina co sme tu tak okolo Colindale,Hendon, West Hendon 😵
Adi tie bitky medzi surodencami to je asi vsade nezalezi na pohlavi ja som sa s braskom tiez "katovala" a co mam kamosky co mali sestry tiez sa neraz fajne pobili aj ked som bola u nich(samozrejme ked sme boli deti)

diamand
autor
19. okt 2009

caute, akosi sa nam to tu rozbieha

tani - jasne ze sa s Jankou = shhh pozname a dufam ze sa zoznamite coskoro aj vy, co myslim ze nebude problem (ak chces vidiet foto nas troch sexik staci pozriet na moj facebook). Meno sme zmenili preto ze mne sa Colin moc nepaci, ja som za Zachary = Zach a Vlado zase Jack a dievcenske uz je definitivne Lexie

adi -uzite si prazdniny

shhh - mozno ziadne sickness mat nebudes a veru moja teraz to musis devat mesiacov vyuzivat nech sa chlapi pekne staraju

tani
19. okt 2009

Kika to myslis tu slavnu fotku, co ste vsetky modraste?? 🙂

diamand
autor
19. okt 2009

presne tuuuu

shhh
19. okt 2009

lol, ta nasa fotka je inac velmi popularna....
to sa teraz nacakame kym si tak dobre vyjdeme na flirtaky.... ☹
No baby tak samozrejme sa stretneme....ja slahnem kurzom a budem mat cas si to tehulkovanie (boze jak sa mi to slovo nepaci) poriadne uzit!!!!!

diamand
autor
20. okt 2009

no dievcence, ja uz to mam za par, takze na taky flirtak by som si uz mohla vyrazit cca o dva mesiace,ale co vy???

tani
20. okt 2009

Ahojte kocky okrem Adi sa k stretku nikto nevyjadril ☹ znamena to ze tento tyzden nemate cas?

shhh
20. okt 2009

diamond: ze o dva mesiace...lol ... si predstav ze uprostred trsania ti tam mlieko zacne striekat...lol....boze ta moja imagiantion...

tani: ja by som rada ale mam este skolu... 😢

diamand
autor
20. okt 2009

tani - ja som sa rozpravala s macou a my by sme mohli len v piatok ak ti to vyhovuje

jani - to by bola ina show

tani
20. okt 2009

Kika a zajtra nemozete?? lebo Ada vravela ze len dnes zajtra moze ja mozem kazdy den
Janka a co studujes a je to denne studium? lebo mi robime stretka rano medzi 10-12 , mozno by si mohla niekedy skolu vynechat 😀 jednu dve hodinky napr. v piatok 😀
no idem ja po moju pubertu do skoly

diamand
autor
20. okt 2009

tani - zajtra uz mame plany ideme na navstevu k jednej kamoske do golders green a vo stvrtok mam ja skolu takze jedine piatok, moj Natko je este v piatok na stastie v skole

elbel
20. okt 2009

caute
no tak muz mi uz odisiel ,taky zvastny pocit ze je prec dnes som prvykrat sama s detmi este sme tak neboli,aj ked je cele dni v praci a chodi az neskoro v noci domov ale aspon chodi,ale snad to nejako do piatku vydrzime a potom pojdeme za nim
tani ja mozem zajtra alebo vo stvrtok,ale nevadi kludne si dajte stretko v piatok ja sa nebudem hnevat 😉 aj viac sa vas zide a potom po prazdninach si mozme dat zas nejake a ja tam uz budem 😀

shhh mas ty ale predstavivost 😝

diamand
autor
20. okt 2009

baby takze to nase stretko v golders green sa asi rusi, takze by sme mohli prist k tanicke, ale este dame urcite vediet

tani
20. okt 2009

oki kocky teda dojdite zajtra

tani
21. okt 2009

Ahojte tak Kika mi volala ze dnes pridu tak dojdi Adi tak okolo 10tej ako vzdy, samozrejme pozvanie plati aj pre Stanku, Ivanku , Petru,, Janku vsetky byvate blizko tak ked mate cas tak dojdite, ktora neviete adresu len mi tu napiste, ze by ste prisli a hned vam poslem t.c. na IP

diamand
autor
21. okt 2009

uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

satanka
21. okt 2009

Ahojte kocky, este tak rychlo, akurat ideme do playgroup, snad to na buduce vyjde, prijemne posedenie

tanula9
22. okt 2009

Pekny vecer. Docela pekny den dnes, ze? OOO mali ste stretavku no nevadi snad nabuduce sa aj my pridame ak budeme moct teda. A dnes som o cosi stastnejsia bo sme trosicka pribrali na vahe teda mala Tanicka (mama by mala zhodit 😀 )
chcem sa vas spytat ci nahodou viete ak nedostanem Sure Start Maternity Grant mozem si zaziadat o porodne na SK? no uz mam z tych vybavovaciek plnu hlavu ... dakujem 😉

diamand
autor
22. okt 2009

caute,

tanula - myslim ze mozes, ale zda sa mi ze tam je podmienka ze aspon 6 mesiacov si mala odvadzat nieco do soc. poistovne, ale nie som si ista

tani
23. okt 2009

Dobre ranko . Petra ja si zase myslim ze to nie je mozne tak skus to pozistovat a daj nam vedietved to SSMG je vlastne ako porodne na SK ci nie?? a zrejme by si musela platit aspon min. poistne len teraz neviem ktore ci soc. ci zdravotne. stretavku sme mali bolo super vacsinou sme sa bavili o porodoch vacsina tehulky tak uz sa psychicky pripravujeme na dalsi a hlavne Kikuska ta to uz ma naozaj pred dverami.
KRISTINKE zelame vsetko najlepsie k narodeninam 😵

diamand
autor
24. okt 2009

diky tani uz som opat or dalsi rok starsia

tani
24. okt 2009

no hej Kikus zachvilu ma dobehnes 😀
no viete kocky co mi moj stary vcera povedal(skoro som dostala infarkt) ze jemu sa tak pacim ked som tehotna ze po tomto baby chce este dalsie, a ja mu na to ze nech nezabuda ze kolko deti tolko izbovy dom chce tak povedal ze ked nabuduci rok budeme mat 5 izbovy dom ci bude este jedno babo, no nema ma porazit tak som mu povedala ze on si mal zobrat nejaku 19tku co by kazdy rok rodila, sak ja uz stara kobula 😀 😀 😀

diamand
autor
24. okt 2009

teda tani ten tvoj drahy sa nezda, inak ja tiez teraz hovorim ze uz viac nechcem, ale kto vie mozno o 7/8 rokov nazor zmenim a ked budeme mat teraz babu tak myslim ze aj Vlado 😅

nippa
24. okt 2009

no tani to budete mat 4. aj ja by som chcela 4 deti...to posledne si nechavam az na 40tku..ak sa podari tak sa podari....

tani
24. okt 2009

no teda dievcata ste ma prekvapili taze nie len moj manzel je crazy 😀 moj povodny plan bolo mat posledne dieta pred 30kou dospeli by kym by som mala okolo 45 a potom si uz uzivat zivot s manzelikom do kina, divadla, po dovolenkach cestovat po svete no asi ti budem musiet s krpcami na krku no aspon nebude nuda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre