Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

25lenocka
6. nov 2012

@mita9 uz mas aj vybraty nejaky kocik?
lebo ja zatial vobec neviem, na nete co pozeram je ich strasne vela peknych,ale ziadny sme neboli este odskusat

mita9
6. nov 2012

@25lenocka nemam. iba viem ake chcem poziadavky nan 😀 ..ale rozhodovat sa budeme az na mieste, kedze nemusia tam mat kocik aky si vyberiem tu...

25lenocka
6. nov 2012

@mita9 no ja som na tom tak isto, a ani o farbe nemam moc jasnu predstavu, len viem ze nechcem moc farebne kombinacie ako cervena a fialova...

mita9
6. nov 2012

@25lenocka no my chceme nieco neutralne aby bolo aj pre druhe babo.... ale cervenu tiez urcite nie 😀 ..neviem vobec, bude sranda vyberat, hlavne ked sa mi nic nebude pacit 😀

25lenocka
6. nov 2012

@mita9 no ja sa zase bojim ze tam bude toho tak vela ze si nebudem vediet vybrat 🙂 neviem ci si videla link na ten obchod v targu, ale ja ked som videla tie poschodia plne detskych veciciek tak som len pri nete odpadavala 🙂

mita9
6. nov 2012

@25lenocka jj videla som. esteze my oblecenie kupovat uz moc nejdeme 😀

25lenocka
6. nov 2012

@mita9 no zase ja musim vsetko od kosielociek cez body vsetko lebo nemame po kom dedit,takze aj preto ideme do polska nech tam nakupime(dufam) za rozumnejsie peniazky ako tu.

mita9
6. nov 2012

@25lenocka no my sme podedili ale tiez to nie je vyhra, veci este hadam po mojom mm 😀 ..cize to bude mat drobcek len na doma 😀

25lenocka
6. nov 2012

@mita9 no ja som par veci nakupila tu z bazaru,to tiez bude mat po doma a budeme dokupovat postupne ako bude rast, lebo tie ceny za detske vecicky su stasne. robil ti lunicek aj 3D?

mita9
6. nov 2012

@25lenocka este nie. vo stvrtok ideme do poradne tak duufam, ze sa uz co najskor objedname 🙂

25lenocka
6. nov 2012

@mita9 no lebo sa mi zda ze v 24tt to robi nie? potom mi napis ci si s nim spokojna, ci ti dobre vsetko poukazoval,lebo niekedy mam z neho pocit ze to "flaka", asi preto ze ma toho tak vela.

mita9
6. nov 2012

@25lenocka vies co vsetky zeny maju presne tento pocit z neho ☹ ... a bohuzial je to tak, ma straaaaaaaaaaaaaaasne vela zien a stale, stale si berie nove 😒 ..... ja som k nemu prestupila od Ocka lebo som mala jeden problem s ktorym mi Ocko nedokazal pomost a Lunicek hned vedel kde je problem a zacal to riesit, cize tym si u mna hned splhol....no a ked som mala morfo utz. tak lunicek mal velky sklz, vela zien este cakalo, tak to bola taka rychlovka.....

25lenocka
6. nov 2012

@mita9 veru moja kamoska tiez teraz menila gynekologa tak som jej ho odporucila ale s tym ze neviem ci uz berie nove lebo ze ma toho vela,a si predstav stale berie aj tu do LM :( uz by to mal obmedzit. Mna tiez niekedy len tak rychlo, teraz na poslednom utz,to bol ten co som si platila,tak len pozrel dal na USB par fotiek a koniec,tak som sa ho zacala sama pytat

mita9
6. nov 2012

@25lenocka pockaj ty si si platila unho uz??? a co??? 3D este nie?ci?

25lenocka
6. nov 2012

@mita9 nie 3D este nie, on mi dal na zaciatku tehu taky papier a tam mam popisane vsetky vysetrenia a su tam utz ktore nie su povinne,napriklad teraz v 16tt ked som bola tak nebol povinny ale ja som chcela ze ci uz nahodou nebude vidno co to je,a mala som zan zaplatit,ale som zabudla lebo mi povedal ze sestricke.a kym ma ona objednavala zabudla som na to. ale teraz zapaltim,lebo ze sa dost hneva ked sa neplati,ze potom normalne zmeni spravanie k mamicke

mita9
6. nov 2012

@25lenocka ten papierik som dostala aj ja, ale este ani raz odo mna nepytal peniaze....a vzdy sam od seba mi robi sono.....tak je mi to cudne......

25lenocka
6. nov 2012

@mita9 no mne teraz povedal ze ci viem ze sa za tento utz plati,vravim ze viem, tak ze aby som u sestricky zaplatila mi povedal.a aj kolegyna mi povedala ze ona odmietla 3D, lebo ona nechcela vediet co to bude tak ze zbadala ze mal potom posledne tyzdne uz ine spravanie k nej. no ma toho vela tak mozno zabuda 🙂 lebo dalsia kamoska mi povedala ze len na konci tehu jej povedal ze aby mu aspon 10 eur nehala 🙂

mita9
6. nov 2012

@25lenocka no uvidime, mozno ked si zaplatim za 3D tak to uz bude v cene vsetky sona 😀

25lenocka
6. nov 2012

@mita9 ja sa len bojim aby to 3D neodflakol, ze ak bude mat nejake opozdenie,aby sa poriadne povenoval a poukazoval a popozeral vsetko co ma....preto chcem zistit ze ako sa k tomu stavia.

mita9
6. nov 2012

@25lenocka ked tam pojdeme urcite ti dam vediet 🙂 ..ja tiez dufam, ze riadne popozera

plostica2502
14. jan 2013

PREDAM VECKY PO DIEVCATKU...po jednom,takze krasne..od narodenia zatial po 68 😉

katkazizina
26. sep 2013

Ahojte, cakam druhe babatko chlapceka a doma mam dievcatko takze aj komplet dievcensku vybavu 🙂 nemate niektora doma naopak chlapca a cakate dievcatko? Mohli by sme povymienat vybavicku. U nas prevlada ruzova a samozrejme dievcenske nie univerzal oblecko. Mam komplet vybavu az do 3 rokov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre