• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu 1.1.2008. Ako to máte riešené s lekárom?

27. júna 2008 
niak sem uz nechodite co sa nieco deje?
17. mar 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky...som tu na myh oka,maly ma riadne zamestnava...vsetky vas zdravim,aj babulky...mame nove fotky a vazime 5900g:slight_smile:
27. mar 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj moj maly ma uz 6200 :grinning: aj ja mam vela prace ale strasne sa z neho tesim
5. apr 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy Lucka má 5450g nouž aj viac to je vážená pred 2 týždňami a má prepichnuté ušká to bolo plaču ona v ordinácií a ja za dverami v čakárni uf ale máme to zasebou a sú už aj zahojené :sunglasses:
7. apr 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plostica pekné foto malinký je veľmi zlatučký
7. apr 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maleho mi ockovali som sa bala ze bude plakat ale len zamrncal vazi 7400 riadny maco :grinning:
14. máj 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj fenrirka no že si sa ozvala tak som na vás myslela čo je s vami :unamused:
no ale to je poriadny chlap máš čo nosiť mne keď očkovali Lucku veru plakala a priadne je to takámoja malá citlivka ešte aj po očkovaní si trochu poplakala
20. máj 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj matka sa ma dobreč mal hnacku ale je to za namx,uz papa jablcko ,hrusku ,banan,mrkvicku:slight_smile:a taku ryzovu kasu...vsetky vas pozdravujem nech sa vam dari a rumka co inac lucka je zdrava?ozaj a maly uz lozi ,vie sediet ,drzi si flasku a v postielke sa mi postavy drzi sa zabradlia a pozera na mna:slight_smile:)
27. jún 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok