Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

mima21
30. aug 2011

@elenka.k tak to si vystihla, dakedy davno boli muzi co si svoje zeny vazili, len skoda ze ich uz nevyrabaju 😀 skoda
@idris preco iba zrana, ja ani zrana a zvlast teraz by som spala stale

idris
autor
30. aug 2011

@mima21 neviem som tak naučená keď vstanem ráno o 6 tak do 9 mám všetko spravené navarené poupratované len po vysávať ostáva ale ako náhle sa zobudím po 7 nejako nestíham tak ako si predstavujem 😅 😅 no ty si teraz na začiatku tehu ja som prespala 2 trimestre to iba do práce a domov spať som chodila 😀 😀 😀

elenka.k
30. aug 2011

Baby kuk na fotoblog, hodila som nové fotky!

tosomja
30. aug 2011

@idris ja ráno vstávam ráno o deviatej, stíham veľa vecí porobiť, ale už nevládzem. Kým sme nemali Vikinku, tak som si poupratovala hocikedy, niekedy som aj trikrát za deň vysávala, každý druhý deň som utierala prach, milujem poriadok. Po večeroch pri správach som pravidelne žehlila...Teraz som rada, že si ráno môžem pospať, po večeroch si rýchlo porobím, čo cez deň nestíham, napríklad sa niekedy aj najesť 😅
@elenka.k Veľmi pekné fotky, Marko je už aký veľký, akoby sme ani v jeden deň nerodili 😀 Či sa mi len zdá, že je taký veľký?...
Už nám vykukla stolička, teraz sa to už asi rozbehne 🙂

elenka.k
31. aug 2011

Malého som ostrihala, preto vyzerá staršie, ináč je stále rovnaký - tak sa mi zdá, ale oblečenie som vymenila zase o číslo väčšie, čiže na tom niečo bude.

tosomja
31. aug 2011

@elenka.k Rastú nám detičky, Vikinka má už tiež dlhé vlásky a kučeravé v zadu, "neposlušné" sú 😅 V zime ju ostriháme, nech sa jej spevnia a do leta dorastú...
Dnes som zase robila poriadok malej v skriniach - šesť vriec som napraskala, odložila (skôr pre sestry, ako pre moja ďalšie 😅 ) a zostalo prázdno, môžem sa zase vyblázniť po obchodoch 🙂
Objednala som si obliečky cez Disney obchod - Macko Pu, iný rozmer vankúša, ale možno nám to zapasuje.

Aj Marko sa tak obíja v postieľke ako moja? To je strašné, v noci nepočujem nič, len ako sa prehadzuje a obíja, raz kopne, raz sa otočí a buchne hlavičkou, potom nohu prestrčí cez mrežu a nevie ju vybrať, tak vrieska...keby som vedela, že to bude takto, radšej by som kúpila tú cestovnú, veď aj tak chceme kúpiť už normálnu posteľ s chráničom proti pádu.
Včera sme boli v pieskovisku - to bolo radosti, len sme nemali so sebou formičky, lebo sme sa neplánovali hrať. Dnes si to vynahradíme.

elenka.k
31. aug 2011

@tosomja ja som mojím dala hniezda do postieľok, Elenk ma ten, čo sme ešte kúpili s baldachýnom, Markovi ušila moja mamka, vlastne to bol pôvodne Petríkov - sestrin synček, Marko ho zdedil 😉 Vidíš dám aj foto.

tosomja
31. aug 2011

Ja som dala dole hniezdo, lebo bol len taký malý, nesplňa už účel 🙂
Objednala som toto postieľné http://www.babynabytek.sk/obliecky-macko-pu-roz... a budeme mať posteľ, takže buď spadne na zem 😅 alebo sa naučí spať pokojne 🙂

elenka.k
1. sep 2011

Ahojte baby! Dnes sme boli v ZOO v KE, bolo super, potom hodím foto.

elenka.k
1. sep 2011

@tosomja no pekný vzor na obliečky! Ja mam tiež vlastne pre malú, ale so šípkovou Ruženkou, to už na väčší palónik a vankúšik.

tosomja
1. sep 2011

@elenka.k Teraz je najlepšie počasie na ZOO, nie je ani tak horúco, ale ešte príjemne teplo...aj my sa chystáme. Aj ja mám aj na veľkú posteľ obliečky, ale ešte do postieľky predsa treba menší paplón...

mima21
2. sep 2011

ahojky baby...... jak sa mi mate? ja som stale unavena, len by som spala cez den v noci sa prevalujem zo strany na stranu. Mala som teraz doma mm skoro cely tyzden, dnes uz siel do roboty. Ani PC som nemala velmi volny ☹

@elenka.k my sme boli v ZOO minule prazdniny, tiez sa mi tam velmi pacilo a aj deckam
@tosomja pekny vzor, ja este rozmyslam aky by som asi pre to male chcela

tosomja
2. sep 2011

@mima21
@elenka.k V košickej ZOO je pekne, ale veľmi roztiahnuté to je, treba veľmi veľa chodiť, a skoro nič nevidieť, keď je horúco, lebo všetká zver je schovaná 😅 Aaaale v Prahe, to už hej, neskutočný zážitok, boli sme tam pred dvoma rokmi s manželom, niečo nádherné, to sme ešte neboli v Maďarsku, vraj je tam tiež krásne...

elenka.k
2. sep 2011

@tosomja hej, hej v Maďarsku je bombováááá!

elenka.k
2. sep 2011

@mima21 dnes príde môj brat sa teším, bude sranda, inač sa mam pomaličkyyyy 😉

elenka.k
2. sep 2011

Dala som fotky z KE v ZOO !!

tosomja
3. sep 2011

Aj moja sestra je doma z Anglicka po troch rokoch, ani na mojej svadbe nebola, ani Vikinku nevidela, včera sme tam boli, plakali sme obidve. Vikinke ani na minútku nedala vydýchnuť, tak ju mojkala, joooj, škoda, že len na desať dní prišla domov. Na druhý rok si spravíme výlet za ňou. 😅

elenka.k
5. sep 2011

Ahoj baby! Tak čo veľa práce?? Aj u mňa je to tak! Ako sa darí?

mima21
6. sep 2011

ahojky, dajte radu......v noci ma zacala sakramensky boliet hlava a nechce to prestat, uz som vzala aj panadol ale nic. Co stym mam robit?......bolela vas hlava pocas tehu? co ste brali? ☹

mima21
7. sep 2011

@elenka.k @tosomja @idris ahojte baby......ake ste mali kociky? Neviem sa rozhodnut 😉 Viem ze je to este skoro, ale co uz......ja si chcem len vybrat a nie kupit.(zatial). Pacil sa mi kocik espiro atlantic......no nejak sa mi zapacil aj klasicky hlboky kociarik, ziadna kombinacia len hlboky. Ake ste mali vy, alebo ake sa vam pacia?

tosomja
7. sep 2011

@mima21 ahoj, ja som mala trojkombináciu Vario Fun, v podstate všetky tie trojky sú rovnaké, trošku rozdiel v konštrukcii, ale veľkosť vaničky, športovej a vajíčka je asi rovnaký...Teraz keby som si mala vybrať, tak asi len hlboký a neskôr športový, moja veľmi rýchlo z vaničky vyrástla a športový bol pre nás nevyhovujúci, keďže veľa cestujeme vlakom - to skladanie, rozkladanie, dvíhanie - ťažké to bolo. 🙂

elenka.k
7. sep 2011

@mima21 ahoj! Ja som mala tiež trojkombináciu - Diverso, ale presne ako píše tosomja, športovú časť som vôbec nevyužila. A teraz by som si kúpila už iba vaničku a vajíčko by som si dokúpila. /rovnakú značku, aby som ju mohla napichnúť na kostru kočiara/ Ani mne nevyhovovala športová časť, jednak sme ju ťažko dávali do auta a ja čo chodím na MHD som ju nevládala dnu. A čo sa týka: aké sa mne teraz páčia - tak určite nezvyčajné: môj favorit Stokke xplory, Quinny buzz - Quinny, tiež Tranformers (neviem presný názov) ale aj X-lander - XQ 3 je zlatý. Júj a farby, dnes sú na výber - všeliaké perfektné, tiež nejakú atypickú!!

elenka.k
7. sep 2011

@mima21 už viem názov toho kočíka .... MUTSY TRANSPORTER

idris
autor
9. sep 2011

@mima21 uf tak ani neviem aký sme mali my , no bol ťažky a veľký ale malej bolo pohodlne a keďže je novembrova tak vo vaničke bola do 6m , a potom sa vanička vybrala a bol športový a ten sa dal dať až do ležma ako bola vanička a v zadu mal sieťku tak mi často ležala na brušku a pozerala von keďže som ju nedávala sadať do 10m na dlho a na chrbátiku by mi nevydržala ležať 3h prechádzky . a teraz mám len buginu za 20 € z Lidlu a aj to ju nepoužívam lebo chodíme na bicykli alebo pešo

mima21
11. sep 2011

ahojte baby, asi velmi nestihame. ze? ako sa mate? co mate noveho? ja som sa mala dobra kym ma nenasrali a to preto, ze segra s deckom sa chceli ist povozit s bratom na aute a nemali nas podsedak lebo ich mame v nasom aute. a ze preco ich nevilozim s auta, tak asi preto ze su to nase podsedaky.....uz 4 roky jej poziciavam sedacku a teraz uz musim aj podsedak leby im sa leni jeden kupit. az som sa skoro zrevala, ze ja musim poziciavat vsetko a ked nepoziciam tak este oni su urazeny 😢

elenka.k
11. sep 2011

@mima21 no ta to je segra! Tak sa jej spýtaj, či by sa jej páčilo, keby si sa Ty tak zachovala ako ona. Nerozčuľuj sa, nedaj jej raz, nedaj druhy krát a konečne ju kúpi 😉 . 😲 tak idem, mame toho zajtra veľa ......... a ešte by sme sa s mn. mali povenovať jeden druhému . UPS včera som zaspala, snáď teraz nie 😵 pačky..............

tosomja
12. sep 2011

Ahojte baby, tak sestra odišla naspäť do Anglicka, je mi za ňou veeeľmi smutno - som rada, že aj Vikinka sa jej nebála a keď odišla, tak ju hľadala po všetkých izbách a kričala Tana - Tana 🙂
Mama tiež odišla za druhou sestrou do Grécka, ja som zostala ako vždy doma 😔
Včera sme sa "o 5 minút 12" rozhodli, že ideme do ZOO, veď bolo tak pekne. Zbalili sme základné veci a utekali sme na vláčik 🙂 No poviem vám, Vikinka už len tak neposedí, prešli sme celý vlak, nechcela nás držať, chcela chodiť sama, ako veľká čaja, je to dobrý tréning na rovnováhu 😀
Krmila zvieratká, sama trhala trávičku, brala si sama suché rohlíky a dávala ťave - fuj, ja som sa bála viac, ako ona, má to dieťa odvahu 🙂
Skoro prezradila identitu uja Brumíka (medveďa) - bol prezlečený, rozdával Brumíkov 🙂
Tak včera sme mali pekný deň, plný zážitkov - takto sa mi to páči, mohli by byť častejšie.

Dnes nám donesú posteľ pre Vikinku, len ešte matrac musím objednať a môžme "prerábať" skrášľovať...

Majte sa baby a užívajte si pekné dní...

@mima21 nerozčuľuj sa, neprospieva to bábätku 🙂 Ani ja by som nepožičala, nehovorím, že raz dvakrát, ale nie aby to bola samozrejmosť, každý zodpovedá za svoje deti...

elenka.k
14. sep 2011

@tosomja Aj môj brat už odišiel naspäť do Nemecka, tak mi je smutno. Zase začnú dni, ako každé druhé. Dnes sa pôjdem prejsť do tesca, už ma tu nebaví, vezmem aj deti. Ozaj boli ste v čínskom - tam kde bolo staré kino? Ževraj perfektná akcia, všetko o 50% dole a ceny - dali drahšie 😲 . Ale našla som si jedné rifle (pôvodne stáli 14 eu) a teraz 18 a napoli takže tak.

tosomja
14. sep 2011

@elenka.k Môj manžel už tretí deň je v robote od rána do večera, takže sme samé doma, snažím sa malej robiť program, aby sme sa nenudili, lebo doma tiež neviem, čo už vymýšľať - hračky ju nezaujímajú, len počítač, telka ( dnešná móda ), hoci sme ju na to nenaučili, no vidí, že manžel vkuse sedí na pc a ona sa za ním ťahá...
Už začína vymýšľať aj so spaním, spí vtedy, keď si zmyslí, čo je posledné dní nulová šanca niečo doma porobiť, nieto si ešte oddýchnuť. Len čo som ju uložila do postieľky, sadla som si, už som ju počula "mama mama" 😠 😠

Ja si už mesiac pozerám nejaké rifle, chcem čierne, ale ani jedny mi nesedia...
No musím bežať, Vikinka spala 5 minút 🙂

idris
autor
14. sep 2011

@elenka.k s tým čínakom hrôza a presne ceny dali hore 😔 😔 ako nevravím niečo som tam kúpila ale teraz si uvedomujem že som ani nemusela ale bude na druhé leto 😀 😀 inak ja by som teraz len nakupovala ako na seba sa mi nič nepáči ale na malú júúúúj
U nás doma nič nového stále kopec roboty. Mama s bratom šťastne docestovali tak som kľudná
Milka čím ďalej tým viace a lepšie rozpráva tak je doma veselo keď ju sledujem 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre