• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
z vyteru z posvy to zistili.
wolfi ano u gyndosa.. nerobia to bezne pri prehliadke, co by podla mna mali, ked az tolko ludo to ma, kokos sak si platime do poistovne.. a zaco? ze sme mladi, nic nam nemoze byt co? :frowning2: :angry:
27. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisli dve nove babyzne a hned tema ozila. :sweat_smile:
27. máj 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, tak to budem aj ja presnejšie vediet asi toho 4.6., ale to budeme doma na dovolenke v nedelu ideme asi na 3 týždne domeno už sa tešííím... :slight_smile:
27. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix od toho tu sme :grinning: este si nas uzizuje:slight_smile:
co sa tych doktorov tyka, myslim, ze viem viac nez oni...99 percent z nich su stari a vsetko pozabudali, a zabudli, ze sa svet hybe dopredu....no comment...
27. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som iba teraz dobrala antibiotika a vraj uz kontrola netreba.. no to isto, pekne ju chcem, zaplatim si ked bude treba, ale urobia mi ju.. lebo niektorym dievcatam sa to vratilo, alebo nevyliecilo..
27. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som nam inak priala aby sme aj tuto temu coskoro uzavreli s tym ze vsetky budeme tehulky.
Boze dufam ze nezazijem to ze taj v tejto teme zostanem posledna :sweat_smile:
27. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru, kde ta máme????? zase tvrdo pracuješ? :cry:
27. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, už som tu :wink:
ste tu toho teda popísali a ja zase nemám čas to čítať - takže čo nové sa stihlo udiať? uvedte ma do obrazu :wink:
baby,keď bol moj drahy na spermiograme, výsledky mu dali na počkanie :wink:
pralinka boze to ma ani nenapadlo, nestras.. ze posledna. ale pekne postupne sa tu tehotnie, simate kazdy mesiac jedna.. dve.. a po takej dlhsej dobe.. hlavu hore..
27. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato, už som tu a nikto si to ani nevšimol :frowning2:
27. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trosku som pracovala, uz som spat...
Bety, na pockanie? aj morfologiu? nezda sa mi, ale mozno bol VIP zakaznik :grinning:
27. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleca, nebol žiadný VIP , bol u urológa, vzorku doniesol v nadobe ktoru vopred dostal, uroóg to vyhodnotil a dal mu spravu,že je všetko ok,pohyblivost v norme a ak sa nam nepodari počať,tak má prisť o 3 mesiace znova.
jarulka,tak si sa nam vratila
27. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru všimli sme si aspon ja ano :wink: ty sa už dnes určite tešíš domeno, čooo... čítala som, že ti príde mužíček :slight_smile:
27. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betyna, srandovala som stym VIP, pohyblivost a pocet nam tiez povedali na pockanie, ale morfologia trva dlhsie, ale mozno tam toho nemali vela takze to islo rychlejsie
Ahoj Jarulai:slight_smile:
27. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teeeda vy ste toho popisali :dizzy_face:
zlato vitaj tehulka, ako? citis sa lepsie?
jarulka, v skratke sa k nam pridali dve babule, alicao a pralinka, kolienko je najnovsia tehulka :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co je to ta morfologia poucte ma trosken
27. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alicao :slight_smile:
no už som sa zlakla, že ma dnes tu budete ignorovať :wink: :grinning: a nové teda od rána nič? čo som tu nebola a makala ako šrob :grinning:

zlato, ano, už je domka - a ja musím trčať v robote :angry:

alicao - aj mojm mužík mal výsledky spg hned :wink:
27. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anooooooooooooooooooo nove je ze kolienko je tehuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulai, tak potom patrite medzi zienky stasteny, nech vam to tak aj zostane:slight_smile:
Lilix morfologia je tvar spermii, mozes ich mat aj trilion a turborychle ale ked maju tvar ako s cernobylu tak sa do vajka nedostanu..takze tak, a prave to ma moj manzel na prd
27. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shandy, no je to už dobré, už sa to dá vydržat pekne, aj jest mi chutí :slight_smile:

jaru, ale ved aj ty pojdeš za chvílku za ním, hlavné je, žeje on už doma, že nateba čaká :wink:
27. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolienkoooooo, gratuluuujjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už to máš aj od dokiho, či zatial len dialnice?

vítam pralinku a alicuo :wink:
27. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada zlato, mne tiez chuti jest, idem akurat na to, lebo som hladna ak cenkovej deti :grinning: :grinning:
tak zas po obediku :wink: a dobru chut vsetkym chrumajucim :slight_smile:
27. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú chuť aj tebe, moja :wink: idem si to veru aj ja ohriať, lebo už pomaly nevidím :grinning:
27. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato, len keby ešte tá mrcha už konečne skončila - nejako sa jej nechce so mnou rozlúčiť :angry:
jaru, dakujeme za privitanie...
mozem sa opytat? manzel ma spg ok?
alicao - teraz už áno- klop,klop,klop. mal málo spermoníkov a tí boli dokonalí :wink: ale už to má OK :wink:
27. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem jaru... este to potvrdené lekárom nemám, lebo nebolo nič vidieť. mám príst az o 1,5-2 týždne, tak dovtedy sa zblaznim....

babenky, mám hrozne vela práce, tak idem prcovať :unamused:
27. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolienko a vieš, že som sa včera pozerala na ten tvoj graf a pomyslela som si, že si na 100%tehu :wink: a to sa grafom nerozumiem - takže bosorka :grinning:
tak práci česť :wink: :grinning: a neprehánaj to :wink:
27. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaru, to je super, tak potom to chce len cas:slight_smile:
27. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok