• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
ahoj majka, tu soooooooooooom :grinning:
10. dec 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved berem, č by nie, ked davaju :grinning:
idem nahadzat halušky :angry: neznášam to.
10. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co robis bryndzaky?
10. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, a ešte mam aj svalovku :sweat_smile:
10. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj,ve dty si bola na špíningu. A co ako bolo?
10. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne stacilo okolo spiningistov chodit a uz mi bolo mdlo :grinning: Na to sa ja veru jakziv neodvazim.
10. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a včera ešte aj na kalanetike, moje svalstvo ochable dostalo zabrat :grinning: :grinning: ale dalo sa na to, že som 2 roky necvičila mi to išlo celkem dobre :wink:
10. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak potom si sikula domus!

Pocuj,kukam na tvoju vizitku a Jakubko ma o chvilu Happy Birthday! Kedy je zurka?
10. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
To znie celkom pekne - že 2 roky som necvičila. Veď ja som naposledy cvičila hádam na poslednej hodine telocviku na OA v ZM (aj to som sa určite ulievala) :grinning:
Mňa by rovno do truhly mohli dať, keby sa hentak prekonám a idem cvičiť :sweat_smile:
10. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Luci ja som na tom podobne :grinning:
10. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka,pockame pokym porodis a potom ta berieme do partie na zumbu :grinning:
10. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svori,teba tiez :wink:
10. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :grinning: :grinning: inak s ulievaním na tel. výchove mám ja velmi bohate skusenosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nemam rada kolektívne športy, typu basket, volejbal - neratam ten plažový, hadzana a pod. ja neviem trafit do lopty...ale zato som silný individualista :grinning:

maji, no v pondelok ma kubko narodky. Cez víkned ideme do tn oslavit a v pondelok tu - svokrovci a tak :confused:
10. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, no ja už sa teším na zumbu, od januara začíname ok? :slight_smile:
ahoj adi.
10. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: s tým ja veru počítam. To mi ani nepripadá ako šport, ale ako super diskotéka v rytme salsy :dizzy_face: :grinning: Po prvej hodine zumby však tento môj názor asi tiež zmením :grinning: Otázka je, že či kým ja porodím a budem môcť na zumbu chodiť ešte nejaká zumba bude.
10. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TV v skole som tiez nemusela. Dokonca na strednej som mala 2 na vysvedceni z nej,lebo som ako jedina odmietla robit salto. Tak mi dal gulu a uz sa to tazko opravovalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj bude :wink:
10. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada ze ma beriete do partie :wink:
10. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,tu vo Vrabloch? Tu ked sa nieco uchyti,ludia sa zamiluju,uvolnia,su spontanni,oddani,super naladeni a funguje to dlheeeeeeee roky........................................................
.........................a potom som sa zobudila :grinning:
10. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi ako bolo v centre,bol tam este niekto okrem teba?
Ja nemám rada skoro všetky športy - pre mňa je šport akurát tak párkrát za rok si ísť zaplávať, raz za rok lyžovať, raz korčuľovať a jediné, čo ma ako-tak baví je bicyklovanie. Akurát ma od toho bolí zadok.
A keď si spomeniem, že voľakedy sme s MM chodili behávať každý večer popri Žitave. To som musela byť veľmi preveľmi zaľúbená, keď som bola ochotná s ním behať :grinning:
Imis: ty máš krajšie sny ako ja :grinning:
10. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis :grinning: :cry:
adi, boli tam zuzka, sylvia a zabudla som tu 3.ako sa vola a ešte erika. veselo ako vždy bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: maly si na konci bachol hlavu, tak bolo revu...
10. dec 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bicyklovanie je aj moja srdcovka,len skoda ze uz som straaasne dlho na nom nesedela :grinning:

A ta zumbaje na co dobra....posilovanie,chudnutie,kondicku alebo na co? :confused:
10. dec 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ani mi nespomínaj bolenie, mna boli cely spodok z bajku.
10. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi: a svokra moja sa má ako? Od včera som ju nevidela :grinning:

Svori: mne to pripadá najviac na vybláznenie a vyjašenie a "vypnutie" dobré :wink: Ja som dosť bicyklovala aj tento rok - Lucke sa to páči.
10. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Keby som vo Vrabloch nesnivala,uz som na liekoch.

Tak na behanie by som mohla byt zalubena ako Romeo a Julia-nehrozi.Ale trosku to ma asi aj s tym sportom do seba.Mna Macak uplne namotal na futbal.Nechcela som s nim chodit ani za ten svet a ked ma raz vzal na zapas a vybehol v tom drese na ihrisko :astonished: Bola som jeho - telom i dusou na vecne veky :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked tu hovorite o snoch...mne sa predvcerom v noci stalo to ze som mala pocit,ze k nam niekto otvara dvere,normalne som si myslela ze to aj Matko pocul a siel k dveram iba kricim Matko kam ides ja som tu, Matko tu som a ja zasvietim svetlo a Matko spi vedla mna....ja mam normalne uz asi halucinacie s tej samoty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja myslim,ze zumba bude mat aj s kondiciom vela spolocne :slight_smile: Ved uvidime. A na bicykel sa tesim ako mala.
10. dec 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak futbal ja z duše neznášam. Ja keď som išla na futbal, tak sa to vždy skončilo pred bránou - kúpila som si zrnká a s pokojnou dušičkou odkráčala naspäť.
A to rodina MM - to sú vášniví futbalisti veru. Aj môj bol zamladi - dokonca vo futbalovej triede za Vráble hrával, ale potom sa na to vyprdol (za to ho milujem :dizzy_face: ) a futbal si pozrie už len v TV.
10. dec 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok