• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Aj si logol,ved bol ako horlavina horuci. Domi :grinning: :grinning: :grinning: presne.Milujem nurofenovu odmerku. Vsetky fisher price hracky sa mozu schovat.
Zuzicka a ty kedy ides do toho Rima Eliske surodenca objednat? :wink:
8. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ja som si dala asi hodinového šlófa :sweat_smile: ľahla a spalaaaaa... už je zo mňa čistá hotofka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
idem drobca nakŕmiť :wink:
8. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem baby od vas, tak papa zatial
8. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, letime vo stvrtok :wink: Co jake objednavky? No este to, maleho itala donesiem domov a ani vlastna mat mu nebude rozumiet :grinning: :grinning:

Dadu, co to tu za provokacie, ze hodinovy slofik :fearful:
8. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslis,ze by po italsky hutorev? :grinning: Len pekne zabestelujte,ved na to su valentinske noci :slight_smile:
dada,najskor zahniezdovanie(rozumej vygruntovanie bytika),potom smutok zo skolskych zapisov :grinning: :wink: a na koniec spanok.Ty si casopisova tehulka.
8. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dadu-nefajci na zachode! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji :angry: tieto cigaretové pachy, juj... :angry: :angry: :angry: jeden horor...

:grinning: :grinning: no vidíš, koľko podnetov pre mrchu únavu... :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha Maji, ten posledny vykrik :confused: :grinning: :grinning:

Neviem ci by hutoreu, ale naco zbytocne riskovat :wink: Neviem ci ja budem schopna objednavky vybavovat, kedze budeme po Vatikane behat, chramy navstevovat......na rok dame Pariz, sampano v Mouline Rouge a mozme objednavky vybavovat :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wauuu... Rím, Paríž... aj ja chceeem... zuzu tíško závidím... ale užite si to!!! :wink:
8. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ej,zuzicka,vy ste aki logisti :grinning:
Dada,asi mlade skusaju :grinning: :grinning: :grinning:

Nasla som keksik mila :slight_smile: S Tobkom sme sa spravodlivo rozdelili.Kazdy dostal,co chcel.Ja keksik,Tobi obal :grinning:
8. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pocujte vy dve, co uz mate v tom vasom VIP vchode aj bar?
8. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: maji super deľba :grinning: :grinning: :grinning: každý podľa zásluhy :grinning:

inak my tie pachy máme doma pravidelne :frowning2: a ja teraz cítim aj psačinu-akože psa-a moooc mi
to prekáža, až mi je zle z toho :frowning2: :pensive: a šíri sa to celým bytom... fuj...
8. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,uz to tak vyzera,ze zijeme v "panelaku". Imro uz asi otvoril bar a Kordjak uz aj húli :grinning: :grinning: :grinning:
Dada,psa? Ahaaaaaaaaaaa-nad vami su psiny,nie? Inak,aj pod nami,ale tych som este ani necitila,ani nepocula :dizzy_face:
Ale pre milost,co uz to je za zivot,strcit si do dvojizbaku psa(psov)?
8. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste? Pozerate na nete piatkovy panelak,co? :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu len riesim trosku pracu :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tomto case? :fearful:

( :grinning: :grinning: :grinning: )
8. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

viem ze to sem nepatri,ael ste z vrabel,tak mi mozno budete vediet poradit,

hladam nejaku dobru kadernicku a kozmeticku na svoju svadbu,ktoru budem mat voi vrabloch,len to tam moc nepoznam tak ci by ste mi nevedeli poradit

dikii moooc
8. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lolita, ja by som kozmetičku poradila asi Mariku /tá je hore vo dvore, ako je pizza pub/ a kaderníčku neviem, možno Paťu?, tiež je tam hore, majú "ordinácie" vedľa seba :wink:
8. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmma vies mi dat na nich cisla,

tam pri pizza pube by mi to uplne vyhovovalo,lebo drahy byva kusok

dikii
8. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MARIKA kozmeticka - 0907 313 470
Paťa kaderníčka - 0905 792 434
8. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cukrusky :wink:

Som mierne predavkovana sacharidmi, som si pred odchodom do telocvicne odvalila polovicku penovej torty a bola taka vynikajuca, ze sa sama do mna tahala :grinning: :grinning: :grinning: .Teraz mam tolko energie, ze by som sprintom zvladla aj velky okruh Vrablami.
Dieta aj manzel uz odfukuju ja idem este pozriet co davaju v telke a potom sa mi snad aj zaspat podari :pensive:

Lolita, ja odporucam kadernika Janka a kozmeticku (licenie) Dominiku na autobusovej stanici, velmi sikovna baba, licila aj na markize pocas let´s dance
8. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion, ty si sa tu kde objavila? :confused: :grinning: :grinning: Som sa ta normalne zlakla :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj Dominika je dobrá, len či má aj čas :sweat_smile: , ja som s Marikou bola nesmierne spokojná a hlavne aj môj muž a deti ma vtedy vôbec nespoznali :cry: , taká som bola pekná :grinning:
8. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:

Daniela :grinning: :grinning:

Idem kavicku zaliat, ranajky upratat a hor sa do prace :slight_smile:
9. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile:

zuzu pridávam sa aj s kafendom :wink:
9. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mňam penová tortička, tiež by som neodolala :dizzy_face:
ja som sa naládovala keksíkmi a v noci mi išlo hrdlo vypáliť :stuck_out_tongue_closed_eyes: takúúú záhu som mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
9. feb 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooojte!
Už som prečítala všetko, čo sa tu včera dialo.

Imis: dúfam, že horúčka už prešla :wink:

Domi, Zuzu, Dadu: takže sladkosťami ste sa včera napchávali, čoooo? :grinning: Ej veru ani mne nestačila sladká voda a večer som si dala na spôsob našej Zuzu penovú tortu. :slight_smile:
9. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci pekné mená ste vybrali :wink: :wink:
9. feb 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola včera na tom teste. V pohode som to vypila a čakala som v čakárni a odrazu ma naplo a všetko išlo von Ale dr. povedal, že to už sa za tú hodinu určite niečo vstrebalo a nemusíme test opakovať. Testy dopadli dobre.

A potom sme boli na tom 3D Miminko si celý, celučičký čas, cmúľalo ruky a ukázalo tváričku len na začiatku. Jáááááj, také to bolo zlaté. A hovorila nám, že ona vidí aj pohlavie a že je to aj na DVD. My sme ale nič nevideli. Stále dobŕdzala, že či nechceme vedieť, že je to krásne vidieť a že by nám to vytlačila a natočila. povedala, že miminko má 1,5 kg a že "tak toto bábo do inkubátora určite nepôjde, také je tučnučké"

Potom hodím fotky.
9. feb 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci jéééj, super :slight_smile: bola si v NR? ja chodím do MC a som spokojná, v piatok nám tiež teta
krásne všetko poukazovala, orgány, kostičky, pohlavie, tváričku, vraj je to malá buchtoška :grinning: :dizzy_face:
to vieš, máme dobrú stravu, papáme samé dobrôtky :grinning: tak to aj tak vyzerá :grinning: :grinning: :grinning:
budeme mať čo robiť pri pôrode :sweat_smile:
9. feb 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok