• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
ale luciii :wink: chceš prísť na obed? :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sladké sníčky :slight_smile:
24. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nôcku :wink:
24. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak som kuki topky a tam, že Rakovská dá meno chlapcovi Tokyo :grinning: :astonished: :grinning: :astonished: :grinning: :astonished: :zipper_mouth:
24. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, som to ráno čítala :wink: inak, ju si ako matku teda vôôôôôôbec neviem predstaviť...
24. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja z nej mám pocit, že sa nevie postarať ani sama o seba, nieto ešte o bábo :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
24. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne ani v telke moc nesedela :unamused:
24. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to už začína pripadať tak, že medzi tými "celebritami" je moderné mať bábo :unamused: :unamused: :unamused: v poslednom čase je toho nejak veľa...
24. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
´celebrity baby boom´ :grinning:
24. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute celebrity.Uz som aj tu :slight_smile:
Tak barborka bude mat Tokya? Mmmmmmmm.dada,ty tu nesuchar s emkou a daj minimalne ,co ja viem? Nova Ves nad Zitavou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes je vonku nadherne,boli ste? My uz jeden okruh mame absolvovany,ale este ma to tam laka.
24. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau maji, boli sme... je tam fakt krásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dúfam, že to už vydrží...
24. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak u doktorky vsetko oki, pokracujeme so sirupom a v pondelok znovu na kontrolu :sweat_smile:

zasa varite a mlsate? Mnam ze coko spice, za tie by som ja aj zivot polozila :pensive:

Eliska odfukuje, obed zjedeny, byt upratany, neozehlene pradlo som zamkla na dva zamky v pracovni, nech mi neutecie a idem hodit relax pri kavicke
24. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám kávičku a koláčik... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
24. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze, Tokyo :grinning: :grinning: :grinning: , to skoro pretromflo Salmonelu Hajek :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze navarene,upratane,kava a kolacik?
U nas nic z toho :pensive:
Zuzi,teraz sa tie choroby vlecu aj mesiac,pokym je dieta uplne fit. Este pojdete asi na viac kontrol,ale pokym nehoruckujete a Eli sa ma ok,tak je fajn.
Zajtra prides na vybor matiek? :grinning:
24. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak v prvom rade blahoželam Simimu k 6.narodkam, už je z neho velky chlap :slight_smile:

my sme dnes boli v nr doobeda u očneho, potom sme sa zastavili cestou u patakyovej a tak. spotena som došla domov, vynervovana a maly tiež.zalahol a za sekundu zaspal.

ja som dala piect kura a idem volačo porobit, ale budem sem pravidelne nakukat :wink:
24. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nastastie sme bez teploty a keby nekasle jak stary profik, tak si vsetci v cakarni myslia, ze som si tam prisla oddychnut na lavicku do tiena :grinning: :grinning: :grinning:

Zajtra pridem na vybor matiek :wink:
24. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo domi? malý je chorý?
24. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jokohamatokyo :grinning: :grinning: :grinning:

maji, daj pokoj s New Vsou :rolling_eyes: tam som robila 5 rokov :astonished: dovi, dopo... :zipper_mouth:
24. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha a hlavna novina dna, že rakovska :grinning:
24. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: že výbor matiek :grinning: :grinning: to je akože aká organizácia??? :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ma sople a dnes začal aj nejako tak chrčat trochu a zachrípnuty je, tak som bola nech ho popočuva. teplotu naštastie nema.
24. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no t by zaujímalo aj mňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi, takže zajtra očkovať nejdete?
24. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak potom Nitra.Aj to je pekne meno,nie? :grinning:
Zuzi,ze oddychnut na lavicku do tiena. :grinning: :grinning: :grinning: Dobra pela. Dnes ide aj Marcelovi,co som sa dost divila,lebo on nie je taky typ. Skolkari mali divadlo a ked sme sa ich pytali,o com bolo,tak strucna odpoved:"aaaaaale tak,ze predavaju chleba a tak." A Marcel na to,ze "Ano? A to tam Austenova hrala,ci kto?" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sa mi to lubilo.
Domus a preco u ociara?
24. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vybor matiek je dada moja organizacia,kde si srdecne ocakavana :wink:
24. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy neviete co je vybor matiek??? :confused: :confused:

to sa stretnu matky u Chrobaka, daju si po jednom pohariku mineralky, postazuju sa na mm, na deti, na sefa, robotu, susedov, politikov, rozdelia si ulohy do dalsieho obdobia a rozidu sa v pokoji do svojich domovov.

Inak kazdy, kto by sa chcel aktivne zapajat do chodu MC je ocakavany :slight_smile:
24. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, zajtra nejdeme, mame prist nabuduci týžden, teda ak už bude zdravy.

imis - no tazky profesional :sweat_smile:

ja som bola na kontrole na očnom a v marci mi idu vyrezat taky vyrastok, čo mam na oku.
24. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, inak včera som sa celé poobedie rehlila na tej tvojej ´elastíne´ :grinning: :grinning: a ukážke v sprche :grinning: :grinning:
mi to pripomenulo Horkýže Slíže album Ukáž mi tú tvoju ZOO :grinning: :grinning: :grinning:
takže, ak ťa stretnem vonku a nebudem vedieť zadržať smiech, sa nečuduj :grinning: :grinning: :grinning:
to sa prejaví len tzv. tichá závisť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok