• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
áno.
14. apr 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jezisi! Strasne mi to nesedi.
Mat tak moje problemy a Ficov plat,co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic, idem si uvarit kafe, som si myslela, ze zeleny caj zastupi kavu, ale silne som sa zmylila, zatvaraju sa mi oci :pensive:

Maji, tak snad Mohamed pomoze :wink:
14. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,kavu nenahradi nic.To su len reklamne tahy cajovni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pred rokom by som tu dala taku prednasku o skodlivosti piti kavy :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Prave mi volal macik,ze ked ja furt zabudam,tak on ma objednal na dnes k JAnimu Sabikovi na strihacku. Ja som sa fakt vydala za kamosa :wink: :grinning:
14. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz je cierny mok zaliaty, nech je akokolvek skodlivy, ja nemozem bez neho zit :wink:

Maji, teeeeeda :confused: normalne som mimo z toho tvojho manzela, bud je jediny svojho druhu, alebo si sa riadne nadrela na prevychove
14. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,takto ti poviem.To nie je moja zasluha.Moja starka a babka mi od malinka hovorili,ze sa uz teraz modlia za to,aby som mala dobreho muza.A modlili sa teda paradne! :slight_smile:
Ale zas na druhej strane,kamos,co bol zvyknuty od malicka mi hovorit-"Jemine,Marianna sak si oces vlasy" sa az tak nezmeni za tie roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule!

Tak my uz 3 den zavrety,no co toto za pocasie???Pozerala som Ilka rano,tak aspon vikendos sa ukazuje pekny.... :dizzy_face:

imis....chudatko Tobinko,musi ho to riadne svrbiet.Mne teda Mohamed pomohol a vela dalsim ludom,treba skusit vsetko!Drzim palce verim,ze Vam pomoze a Tobinkovi to rychlo zmizne.... :wink: A ako mu idem chodenie???

zuzu....a co ty chora?Muzik Ta v noci malo zohrieva?

Baby,my sme sa dali na dietu s muzickom,lebo ja odkedy nekojim som pribrala uz 2 kila a muzicek ani nehovorim,snad vsetko co predtym schudol nabral naspat,lebo sa nevie zatat!Tak teraz sme nasadili plan,2.den,ale zatial bezcicenia,lebo nie je kedy,to cvicenie podla planu zabera dost vela casu.... :unamused: tak uvidime po 2.tyzdnoch ci sa vysldky dostavia aj tak,a potom ked bude teplejsie by sme aspon na hodku vypadli na korcule-to sa bude dat.... :wink:
14. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky neviete o nejakej dobrej pediatricke tu vo vrabloch,musim si nejaku uz vybratt

diik
14. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tam my už sme doma z Chrobáčika a maly spí. Cely den je umrnčany a v chrobaku polovicu času preplakal :rolling_eyes:
maji - ty brdo, že chlap aby ženu objednal :grinning: :grinning: to by sa mne nemohlo stat.
ja už mam po kave, idem sa najest a žehlit mi treba.
lolita - my chodime k patakyovej :wink: a aj dost bab, čo poznám.
14. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na klaudušku som zabudla :dizzy_face: fiha, takže idete dietovat? aj nam by sa zišlo...vydržala som na moje pomery dost dlho cvičit, ale už som stvrty týžden mimo provoz :angry: jaksi neni času, ale už sa musim zasa k tomu dokopat.
14. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule,

emmka spinká, tak vás idem kuknúť... aj na mňa čaká žehlenie :frowning2: , takže som tu len na skok ...
14. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafteee... mala som poradnu - snad poslednu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsetko OK, malej sa ocividne v brusku paci,
tak mame len cakat... a uz mam navrch 20 kg :astonished: :astonished: :astonished: OMG... najvyssi cas rodit :astonished:

maji, drzime paste, nech sa Tobinkovi polepsi a gratulujeme k prvym krocikom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sikovnicek :wink:

a idem kuki, co ste popisali....
14. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj, kde je ten nas stary compik, s tymto neviem pisat :frowning2: :rolling_eyes: :cry:
14. apr 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka :slight_smile: este sa emke nechce ist von? no, už to musi byt zaberačka tieto posledne dni.
a čo je tobkovi, som nepostrehla.
14. apr 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malinky, teraz som si prečítala, že ho trapi ekzem :unamused:
14. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabi, ojoj, tazke to rozhodovanie :unamused: ale verim, ze sa rozhodnete spravne a najma v prospech maleho :wink: :wink:
tu je tazko radit, asi treba sklbit radu psychologa s vasim vnutornym pocitom, drzim palce :wink:

zuzu, cajik je fajn, ale jasne, ze niet nad kafffeeeeeee :slight_smile: len si daj moja :wink: :slight_smile: :slight_smile:

lolita, my tiez chodime k dr. Patakyovej a sme spokojni :wink:
14. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
domi, nechce, barancek maly :sweat_smile:
a coze sa Jakubkovi nempaci, ked placka...? zeby to bolo pockom? :confused:
14. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babyyy, uz nezehlite!!!!! tiez tu mam kopku, ale necham na vecer :grinning: :sunglasses:
14. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, tak drzim palce, nech je dietka ucinna, bezbolestna a hlavne trvala :wink:

Lolitka, my chodime k Zrubcovej a tiez som spokojna :wink: Skus si obehat vsetky lekarky a potom sa rozhodni na zaklade sympaticnosti, prveho dojmu a samozrejme nazorov maminiek :wink:

Dadi moja, a ty este furt doma? Emuska asi caka na krajsie pocasie :sunglasses:
14. apr 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu, furtem furt :rolling_eyes: asi sa chce po prichode hned slnit :sunglasses: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fiha, v magazine budu vyprazat zmrzlinu... :confused:
14. apr 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dadi a sak spravna moderna baba, poslni sa a bude ohurovat chlapcov na novorodeneckom :wink: :grinning: A ked je krajsie pocasie aj sestricky maju lepsiu naladu, tak naco riskovat
14. apr 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: aj porod bude krajsi, aj doktorkovia budu mat lepsiu naladu, aj tlacit sa bude hned lahsie :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu, postaci, ked ohuri len mna :grinning: tym, ze rychlo a bezbolestne vykukne na svet :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi no to verim :grinning: :grinning: :grinning: , vytrepu ta na postel, najdes spravnu polohu, raz sa nadychnes, raz vydychnes a ze "mamicka je to krasne, zdrave dievcatko" a ty uplne ohurena, stastna :slight_smile:

vladko ide pri porod?
14. apr 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caume,co robime? Rodime? :wink:
14. apr 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,prosim ta,ve dtaku stihlu,ako si teraz si ta nepamätam,co riesis diety?
MC maniacky,ako bolo u Chrobaka? Co tam nove? Od vcera! :grinning:
14. apr 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu, samozrejme, ze ide, nach si to aj on vychutna :grinning: :grinning: :grinning: kupi si VIP vstupenku a show moze zacat :grinning:

maji :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz...dik a kiez by to bolo tak ako pises... :wink: Maly prave zaspal,tak idem nieco "dietne" do seba hodit..... :wink:

dadi...dnes som Ta opat videla z okna,som myslela ci Ti ocka nezabludia do okien na 6-tom,ze by sme Ti s Filipkom zakyvali....
14. apr 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ešte nežehlim, akurat som sa najedla a ešte nejaku sladkost by to chcelo :grinning: :grinning:
dadulka, zuby a do toho ešte aj toto počasie spave asi...
maji - nič noveho v MC, akurat sa rozširila zostava na disku :wink: už nas je cca. 9-10
14. apr 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok