• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
@kosska3003
@wieruss baby mne kalafusova povedala ze budem mat postihnuteho synceka aby som isla na odber plodovej vody ze ma velku cistu na hlave a zle mu bije srdiecko.na druhy den mi jeden znami vybavil Kianicku a ten povedal ze to absolutne neni pravda a ze malicky je v poriadku.
31. júl 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby .. chcela by som spýtať, neviete mi poradiť, kde/kto robí v ZA torty na narodeniny na zákazku (nejakú www stránku, alebo kontakt) .. síce máme ešte ďaleko do narodenín, ale už teraz mám z toho "lepy", keďže ich má medzi sviatkami 25.12 , že či mi ju vôbec niekto vtedy urobí
4. aug 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcag ja mam super skusenosť so zuzanou martinčekovou zo strečna, aj na FB je (blondína v červenom tričku) má tam aj fotky alebo matejová z vyšných kamencov. ak chceš pošlem ti t.č.
4. aug 2011 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@romcag ahoj jamám super skusenost s Annou Šulovou je z Žiliny, pečie doma, ale jej torty su fakt užasné.Ak bude mat záujem ošlem ti do IP na nu kontakt
4. aug 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zilincanky :grinning:
prosim vas poradte mi kde je v ziline nejaka predajna kocikov. dakujem :wink:
5. aug 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ilona3 v Ziline ich je viacero, napr. www.kindercentrum.sk , www.predeti.sk, predajna Bambino pri OC Duben, predajne Santa Maria a Slniecko na Marianskom namesti, predaj kocikov je aj v hrackarstve All Toys v OC Mirage, zalezi od toho co hladas:wink:
6. aug 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22 mám vybratu Nunu buggy pepp a espiro magic a u nás v Martine ich nikde nemajú. Kocik si planujem objednať z netu a hoci uz som si o nich pozistovala veľa aj tu na MK rada by som ich videla nazivo. Espiro mi u nas objednaju za lepšiu cenu ako som našla na internete ale chcú 50 euro zálohu a vraj si ho musím potom zobrať. Plánujem pozrieť aké kociky su v Žiline tak som chcela vedieť kde sa vybrať. Ďakujem veľmi pekne za radu pozriem v bambine a na marianskom. All toys asi vypustím lebo ten je aj u nás a tam ich nemajú.
6. aug 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ilona3 v Bambine maju hlavne polsky tovar, ale kukni v Kindercentre /Solinky/ a Predeti /Vlcince/ - to su najväcsie detske predajne v ZA:wink:
6. aug 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22 Jasne aj tie prebehnem len som to nenapisala a práve som pozerala že Nunu by v predeti mali mat. :grinning: Ešte raz diky :grinning: :grinning:
6. aug 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, mate nejaka skusenosti s pediatrickou MUDr. Horanskou ? robi na Halkovej....dik za info :slight_smile:
7. aug 2011 o 21:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lehotka ano mam skusenost s Horanskou a pozitivnu.
8. aug 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte zilincanky, budeme sa stahovat do ZA a potrebujem si poprehlasovat lekarov. viete mi odporucit dobreho detskeho lekara pre dceru a aj vseobecneho pre mna? pripadne este dobry zubar? dakujem pekne. :slight_smile:
15. aug 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lehotka velmi dobr alekarka mam ju pre synatora :slight_smile:
15. aug 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sofi07 ak môžem odporučiť zubára tak určite Moravčíka, je v Europalaci na Vlčincoch :slight_smile:
19. aug 2011 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 dakujem velmi pekne, tusim, som uz na neho pocula nejake chvaly. urcite skusim. :slight_smile:
19. aug 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 ahoj, prosím ťa, a koľko má asi rokov ten zubár? lebo niekto spomínal, že je už pred penziou. ďakujem.
23. aug 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozala111 nie on ma nieco vyse 30
24. aug 2011 o 08:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zilincanky, davno som tu nebola, vidim tu kopec novych maminiek :slight_smile: @sofi07 - nestretli sme sa niekedy davnejsie na plavani s detmi? gratulujem k dalsiemu tehu :wink:

dievcata, chcem sa vas spytat trochu mimo temy - nemate skusenosti vy alebo vasi znami s laserovou operaciou oci v ZA - vo Vikome? pripadne vas poprosim o info do ip, dakujem vam vsetkym.
24. aug 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zilincanky viete mi poradit nejakeho dobreho fotografa/ku deticiek v za plus aspon informativnu cenu?Dakujem
24. aug 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma.senka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veru stretli!a tusim si mala si take modre alebo tyrkyssove plavky?
24. aug 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 :grinning: no veru, take dake, dobre si pamatas :wink: kde do ZA sa stahujete?
24. aug 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadenkaaa - my sme teraz boli nedavno fotit Sebika - najdi si na FB Fotoatelier Fajn - robia pekne fotecky, na nase este ale cakame...

@sofi07 jeeej - Sofi - ja si ta zase pamatam z marcipanovych torticiek... :slight_smile: gratulujem k tehu :slight_smile: a kde teraz budete byvat? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminuska ahoj mohla by som poprosit aj ja kontakt?dakujem pekne :wink:
24. aug 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pia22 ďakujem za pomoc. Boli sme v kindercentre a kočík ktory som mala vybraty sme pozreli hneď tam takze ine obchody sme uz nemuseli riesit. Ešte raz moc diky :slight_smile:
24. aug 2011 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma.senka do centra na Milcovu ul. a ty kde byvas? zhanam nejakeho dobreho detskeho lekara, nepoznam tu ziadneho. a kde nastupuje Misko do skolky? Anetka ide na Cajakovu, blizko bulvaru a kusok od nemocnice.

@fukylove jeeeej, tiez cakas babatko :slight_smile:))) blahozelam, :slight_smile: tiez si ta pamatam z toriet, este pecies? lebo ja si davam pauzu minimalne tak rok, mozno aj dlhsie. a ty kde byvas?
27. aug 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 ja byvam na bajzovej na hlinach 6, hned vedla detskeho ihriska. misko bude chodit do skolky na bajzovu, no som teda zvedava ako to zvladne... dnes som chcela aby sa tam so mnou siel aspon pozriet, totalne odmietol.... :unamused: takze som zvedava na ten nas prvy den... :frowning2: na cajakovej byva moja mama, ta skolka je tam velmi sympaticka :wink:
30. aug 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 este k tomu detskemu lekarovi - chodime k mudr. mrazovej, vedla TPD (oproti staremu trhovisku). velmi som spokojna, nedava za kazdu cenu antibiotika, co velmi kvitujem (misko zatial ani raz nemal), no a teda je to naozaj suverenna lekarka, poradi aj na telefon atd atd. naozaj je super.
30. aug 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bea1971 tak dakujem
30. aug 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminuske dakujem
30. aug 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence, chcem sa opytat, ktore zo sukromnych jasli by ste mi odporucili a preco... Mozno nemate priamo Vy skusenosti, ale kamosky tam maju deticky a tak... Dakujem za kazde info :slight_smile:
30. aug 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok