Plávanie bábätiek v Piešťanoch. Existuje niečo také?

elise
20. nov 2007

chcela by som sa dozvedieť kde v Piešťanoch prebieha plávanie bábätiek a či sa to tu vôbec realizuje a aké máte skúsenosti s lektorkami plávania a ako reagujú vače detičky, či nebývajú choré..... 🙂 😉

trixi
20. nov 2007

elise,
plavanie v Piestanoch je v hoteli Loewe. Este tam nechodime, ale od troch mesiacov sa chceme prihlasit, t.j. v decembri. Neviem ako to funguje ale mam vystrizok z A.B. novin, ze to byva v stredu od 15.30-17.00, v piatok od 9.00-10.30 a v sobotu od 15.30-17.00. Je to na Kollarovej ulici 8. Tel. je 0904906202.
Prosim ak sa dozvies viac daj mi vediet. Viac o tom neviem.

elise
autor
20. nov 2007

trixi ja sa s malým chystám na plávanie, ďakujem za číselka a kontakty zavolám a skúsim sa tam ísť pozrieť, malý bude mať v decembri rok ale miluje vodičku a do trnavy sa nám dochádzať nechce.

zahrika
27. máj 2011

Ahojte.. vidim ze uz dlho nikto nic nenapisal..prosim, existuje nejaky kurz pre babatka v PN ??

kiki30
27. máj 2011

@zahrika ahojky, skus sa popytat v teme Piestanky IV, mozno ti tam poradia, ale podla mna nic take v PN nie je, pocula som ze chodia do Hlohovca, alebo do Trnavy - https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/piestanky-ivo/

zahrika
27. máj 2011

@kiki30 dakujem 🙂