Ako očistiť rozbité kolená?

timea_cicakova
3. aug 2020

Poraďte čím to trošku očistiť aby neštípalo,prípadne ako sa to bude lepšie hojiť. Ďakujem za rady 🤝

1xenia1
3. aug 2020

Peroxid vodíka neštipe, je dobrý na čistenie rán. Kupiš normálne v lekárni

timea_cicakova
autor
3. aug 2020

@1xenia1 ďakujem za radu , nejako tam behnem 👍

marca12
3. aug 2020

Au to co sa ti stalo?

miskooo1987
3. aug 2020

A načo to čistiť? Veď je to už zavreté... ak tam máš nejaké baktérie, tak sa ich nezbavis... umu to mydlom a ak máš nad 28 rokov tak zavolaj obvodnej nech ti tetanovku preockuje...

timea_cicakova
autor
3. aug 2020

@marca12 padla som s E-moto👍

martinuska
3. aug 2020

Uz je to zasusene, cistit uz nicim. Ale na hojenie si kup sprej so striebrom alebo take naplaste so striebrom(cosmopor nestaci) a zalepit. Za 5 dni tam nic nebude.

laila22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asfodelka
3. aug 2020

@timea_cicakova hlavne nech Ti chrasty nepukaju aby sa Ti pekne zahojilo.mojmu malemu pomohol unigel. Mastili sme chrasty a neostali jazvy.

timea_cicakova
autor
3. aug 2020

@martinuska ďakujem za radu 🧡

timea_cicakova
autor
3. aug 2020

@laila22 auuu áno betadine som si dala včera jak sa to stalo. Ďakujem za radu 🧡

timea_cicakova
autor
3. aug 2020

@asfodelka tak dokupim aj ten ďakujem 👏

lusilla
3. aug 2020

@timea_cicakova my mame na taketo rozsiahle rany Ialugen je to taka gaza napustena kremom dava sa to pod naplast, je to antisepticke, zabranuje to lepeniu tej naplaste a je to velke. Predpisali to svokre ked si popalila stehno a vznikla jej velka otvorena rana a kraaasne sa to zahojilo, odvtedy na vsetky taketo rany to davam. Dala som to aj dcere ked mala komplet oskrety laket a isli sme na dovolenku, viete ako by to dopadlo keby si to mocila v tom mori cele by jej to zahnisalo, takto sa jej to krasne zahojilo a ona si uzila dovolenku.

komir63
3. aug 2020

@timea_cicakova Náš bývalý cyklista Anton Tkáč to čistil kefkou a mydlovou vodou. Ale on mal prah bolesti úplne inde Ali bežný človek.🙂

timea_cicakova
autor
3. aug 2020

@lusilla ďakujem pozriem to na nete , zatiaľ tam mám ešte opuch a dávam si betadine, prípadne na bolesť si dám flector.