icon

Modrina po páde

23. aug 2022

Ahojte, spadla soma mám dosť veľkú modrinu. Prosím, čo by ste poradili? Natierať niečim alebo radšejnechať tak? Ďakujem.

avatar
lenka7477
23. aug 2022

Heparoid

autor
23. aug 2022

@lenka7477 Ďakujem

avatar
viestta
23. aug 2022

Alebo lioton, ten tiež obsahuje heparin

avatar
pinkgirl
23. aug 2022

Aj Ibalgin Duo Efect - obsahuje ibuprofen aj heparoid, uľaví od bolesti a zároveň pomôže modrinu skôr vstrebať. Ako doplnok zvýš príjem vitamínu C.

avatar
bert22
23. aug 2022

aj mne sa velmi rychlo robia modriny. ale nejak ich neriesim, ludia okola mna si uz zvykli, ze chodim cely rok modra 😀

avatar
vitez
27. aug 2022

@pinkgirl a nevies poradiť na privrety palec mala som obviazany 2 dni bola som na cirurgii..lenze teraz sa mi "palec neohyba..akoby by mal kde je kosť..doma mám tiez krém ibalgin duo efekt a masazny bylinny gel s konopnym olejom..alebo ho radsej previazat zas??
Co by si odporucila?vdaka

avatar
pinkgirl
27. aug 2022

Máš to asi ešte opuchnuté zvnútra, preto ho neohneš. Daj tomu čas na zahojenie. Kľudne si kremuj tym ibalginom.