Opuch za uchom po údere

25. júl 2023

Ahojte. Blbou nahodou som narazila vcera rano do takej kovovej tyce, buchla som si tam tu kost za uchom. zabolelo to a potom bolo vsetko ok. Vecer to kus opuchlo a dost to boli, velmi som na tom lezat nemohla.
Dnes je tam samozrejme modrina,opuch,boli to. Mam pocit,ze ma na tej strane z toho boli ruka.
Ja neviem,ist na pohotovost ci nie? Nechcem tam chodit so somarinami. Dr.ma dovolenku a nema zastup. Poradte pls.

stellarstar
25. júl 2023

Toto nie je na pohotovosť, natieraj si to s voltarenom a lotion gélom. Je to udrete je to normálne ze bolí, za pár dní to prejde

autor
25. júl 2023

@stellarstar tiez som si vravela, len ja rada panikarim :D dakujem, kupim si a ponatieram... Tiez mas podobnu skusenost, ci nie?

vikusjk
25. júl 2023

Cerstvo udrete jasne, ze to boli. Na opuch pomaha aj octanova mast, na bolest nejaky voltaren gel, alebo ine, v lekarni ti isto poradia. Vyckaj aspon 3-4 dni a ked sa to nebude zlepsovat, zvaz navstevu lekara.

simca06022011
25. júl 2023

podla mna je to klasicka hrca, nabuduce ked sa udries, riadne hned chladit, teraz skus tie kremy.

autor
25. júl 2023

@simca06022011
@vikusjk dakujem za rady 🙂 veru,hned chladit ma nenapadlo. Neratala som s opuchom. Poucenie dobuducna 🙂

stellarstar
25. júl 2023

Skúseností mam zig 😄🙈