Pád z bicykla v škôlke

3. okt 2023

Ahojte ,chcem sa spýtať, že či robiť ,keď syn padol z bicykla v škôlke a má boliest pod kolená čo je kosť ,čo robiť ,lekára už teraz tu nemáme,manžela nemám doma ,nevieme ísť na pohotovosť ,dala som mu tam studený obklad

martul
3. okt 2023

Môže hýbať s nohou? Ak áno tak obklad, pofúkať a hotovo.

klip0
3. okt 2023

Nič, ty musíš posúdiť či ho to boli lebo to má buchnute, alebo to môže byť niečo vážnejšie. Nemáš inú možnosť, len na tú pohotovosť ísť, ak si myslíš že potrebuje lekára. Určite sa dá nájsť spôsob
Ale súhlasím s prvým komentárom

autor
3. okt 2023

@martul veľmi ťažko ,plače

autor
3. okt 2023

Nemá tam nič ,ani krvave,len že ho to udrel ,ako spadol z bicykla v škôlke

tehotna40
3. okt 2023

Nesúhlasím s vyjadrením "ak môže hýbať s nohou tak je to ok", nemusí byť, ja som mohla hýbať z nohou a mala som natrhnutu šľachu, druhy krat som tiez mohla hybat z nohou a teraz po troch rokoch mam problemy a na magnetickej rezonancii zistili zle zrastenu kostičku, kde sa mi spravil kostny edem a bolesti mam ako fras. Ja by som určite išla na röntgen uz len kvôli môjmu kľudu, ak nie dnes na pohotovosť tak ráno k lekárke.

martul
3. okt 2023

Chyť mu nohy ty a pohýb s ňou ty. Choďte sa zahrať alebo niečo zaujímavé a uvidíš ako bude reagovať.
Ak by to bolo niečo vážnejšie, existuje taxík do nemocnice, určite sa máš ako dostať.

elenka.k
3. okt 2023

ja by som išla na pohotovosť

alickapusinka
3. okt 2023

A v škôlke zápis majú že spadol s bicykla. Automatický ma byť zápis aby sa vedelo čo sa stálo.

chiarisimo
3. okt 2023

skús zavolať na pohotovosť, poradia aj po telefóne

pribinak
3. okt 2023

Zober taxík a chod na pohotovosť

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aalt
3. okt 2023

Chod na pohotovost. Nam mala v skolke spadla na ruku. Hybat nou mohla, bolela ju. Lekar na pohotovosti pozrel, ze urcite len buchnute ale pre istotu poslal na rtg a mala ju zlomenu! Cize bez rtg ani lekar nezistil zlomeninu.

miska1145
3. okt 2023

chod na pohotovosť

elenka.k
4. okt 2023

no ako? bola si? či?

daniska155
4. okt 2023

isla by som s nim na pohotovost. moze to mat narazene a modrina sa ukaze neskor. no ja by som chcela mat istotu,ze ma kosti proste v poriadku. sestrina mala tak raz padla a javila sa v pohode, no az na druhy den ju zacvala ruka moc boliet a ukazalo sa, ze ju ma zlomenu

autor
4. okt 2023

Ahojte,no mali ma zlomenu nohu ,dali aj sadru ,ma nosiť mesiac

autor
4. okt 2023

@monsterablue pani riaditeľka povedala,že sa opýta v poisťovni,či oni niečo môžu platiť ,lebo to v škôlke stalo

autor
4. okt 2023

@tehotna40 večer už vedel niako chýbať s nohou ,ale aj to len tak,poslali nás na röntgen ale má zlomené ,dali aj sadru

tehotna40
4. okt 2023

Vidis ,ono sa to niekedy nezdá také hrozné, a je 😞 skoré uzdravenie prajem

lukbe
4. okt 2023

To nieze,či môžu,podľa mňa,musia zaplatiť pri zlomenine. Škola ma mať uzatvorenú zmluvu.

elenka.k
4. okt 2023

ješkové oči, no vidíš prajem veľa sily a skoré uzdravenie
ja som tak bola so synom na pohotovosti, čo spadol v škole a nakoniec tiež to bola zlomenina ☹ robili sa zápisy pre poisťovňu od dr. , pohotovosti ... následne po uzdravení dr. napísal kategóriu ... napísala som prehlásenie pre poisťovňu a nakoniec synovi vyplatili ako úraz v škole - čo mala škola poistené deti.

autor
4. okt 2023

@tehotna40 ďakujeme veľmi pekne

autor
4. okt 2023

@elenka.k tak isto bolo aj starším synom ,aj on padol v škole,aj ho operovali

autor
4. okt 2023

Chodili sme snim aj na rehabilitáciu,on mal vážnejšie

autor
4. okt 2023

@martul
@klip0
@tehotna40 @lukbe ďakujeme za rady ☺️

elenka.k
5. okt 2023

och