Po páde mi je vidno hlinu na kolene

16. mar 2024

Čo robiť, ak som spadla a na kolene mi zostali kúsky z hliny, a po úraze mi to ani chirurgovia nevedeli vybrať. Teraz to mám už zahojené, ale tú hlinu tam stále vidno. Môže to byť problém? Ak nerátame po estetickej stránke. Avšak veľmi rada by som sa toho nejako zbavila, ak je to možné.

viestta
18. mar 2024

@anickabasnicka ano aj ja. Ked sama nevidis ako sa tu strapnujes, niekto by ti to povedat mal. V tvojom zaujme. Ale ty to asi aj tak nepochopis.

anickabasnicka
18. mar 2024

@viestta a čím se tady podle tebe ztrapnuji? a zkus odpovědět na dotaz, konkrétně kde

viestta
18. mar 2024
viestta
18. mar 2024

@anickabasnicka dostuduj si:
"Esteticky nevyhovujúce sú jazvy :
....
- Tetováž môže byť arteficiálna (napr. drobné nečistoty, ktoré sa pri úraze inkorporujú do hlbších vrstiev kože)... "
https://plastickychirurg.sk/sluzby/korekcia-jaz...

anickabasnicka
18. mar 2024

@viestta a to má být jakože tvoje odpověd na moji otázku, kde se ve svých odpovědích ztrapnuji? odkazy na esteticky nevyhovující jizvy, to myslíš vážně? vy na tom slovensku vážně jedete....

autor
18. mar 2024

@anickabasnicka vy sa snažíte asi si presadiť vlastnú pravdu tak veľmi, že už ani neviete o čom máte písať 😀 iba sa tu strapňujete, na tom sa asi dohodneme všetci. Pokiaľ dobre viem, človek môže cítiť viac emócií naraz, ako napríklad smútok, šťastie, strach... Takže áno, vaša odpoveď ma zarazila a zároveň rozosmiala 🙂 ja fakt neverím že sa tu hádate kvôli "kusu hliny". Napríklad keď som Dadke objasnila situáciu, nezačala sa so mnou hádať. Len vy máte stále nejakú tú potrebu si voľačo presadzovať.

anickabasnicka
18. mar 2024

@autorka tak jestli myslíte s tím všeci i @viestta , tak jsem v klidu .... jo, a moje rada, jak jste mi vyčetla, že jsem vám ji nedala - navštivte lékaře. specializaci nechám na vás.

autor
18. mar 2024

@anickabasnicka myslím to spôsobom, že všetci (okrem vás) si myslíme, že sa tu vy dosť strapnujete. Takže tak. Inak ja navštívim lekára, ale vy navštívte psychiatra, pre vaše dobro, lebo ak sa hádate kvôli niečomu takto absurdnému tak to asi hore v hlavičke nebudete mať úplne v poriadku 🙂. Prajem iba to najlepšie 🙂

anickabasnicka
18. mar 2024

@autorka kdyz dojdou argumenty,zacne se utocit. jak detinske. si posluzte.me male rozlobene dite urazit nemuze ....jo, a u toho doktora vam budu drzet misto. a pustim vas i pred sebe. male vztekajici maji prednost

viestta
18. mar 2024

@anickabasnicka argumenty dosli praveze tebe ako prvej. Miesto toho aby si si priznala chybu, ospravedlnila sa za trapny vtip sa tu natahujes. Kazdy okrem teba hned pochopil, ze sa jedna o jazvu s pigmentaciou z mikrociastociek hliny. Niektori dolozili vlastne skusenosti, ja som poradila kde sa moze obratit o pomoc. Ale ty sa tu pokusas z autorky urobit blbca (kto vie preco a co ta nuti k tomu aby si dokazala, ze niekto je blbsi ako ty). Ale mas pravdu, tvoje komenty (uz) nie su trapne, toto co ty tu vypisujes je na polutovanie.
(a ak by si sa zas chcela chytat tych mikrociastociek, tak ano, ked je mikrociastociek viac, tak mozu byt viditelne, aj tetovacia farba je zlozena z mikropigmentov)

autor
18. mar 2024

@anickabasnicka to nemusíte, ja už chodím🙂 mali by ste aj vy vyskúšať 😀 tam vám pomôžu, nebojte sa 🙂

autor
18. mar 2024

@anickabasnicka a inak, ja som si myslela že vy ako prvá narážate na psychiatra, keď ste mi povedali, že špecializáciu necháte na mňa... takže prvá ste zaútočila vy 🙂 aspoň z toho komentáru mi to tak prišlo 🙂

viestta
18. mar 2024

Autorka, myslim si, ze je najvyssi cas pani Anicku Dokonalu nechat tak. Jej aj tak nedochadza. Ani ta hlina v kolene jej nedosla ani nic ine jej nedochadza.
Zazelame jej pekny dnicek a moze si spokojme potlapkat po pleci, ako nas prešťala