Syn spadol a udrel si ucho

26. nov 2023

Dobry den vcera syn spadol o hranu stola a buchol si ucho boli sme v nemocnici povedali ze tam ma len modrinu bola taka modra fialova. A ze ak by opuchlo viac mame dnes znova ist. Zda sa mi ze opuchnute ho viac ma len trosicku oproti vcerajsku ale ta modrina cela scernala. Je cierna proste. Nevadi to ? Je to v poriadku ze zmenila takto farbu ?

doriiis
26. nov 2023

V živote si nemala modrinu,že nevieš ako vyzerá? Modriny vznikajú,lebo pod buchnutou časťou popraskali cievky.Spociatku je tmavá,prejde to do fialovej,modrej, zelenej,žltej až sa napokon vstrebe.
Neuškodí podávať vitamín C a na mierny opuch prikladať studené.

mamina7070
26. nov 2023

heparoid na modrinu vam neporadili si kupit a natierat?

autor
26. nov 2023

@doriiis mala som modriny a najprv boli fialove modre a potom boli zlte a tak zmizli. Nie ze na druhy boli cierne. A normalne sa pytam lebo sa bojim. Ucho je citlive

autor
26. nov 2023

@mamina7070 nie len podavat analgetika podla potreby a prikladat studene

majamat
26. nov 2023

daj foto, mozno je len velmi tmava modra.

maris5
26. nov 2023

Ked sa ti to nepozdava zajdi opat k lekarovi. Povedz, ze sa ti to zda viac opuchnute a vyzera to hrozne, ze sa bojis, ci je vsetko ok. Predpokladam, ze tam bude iny lekar, iny nazor.

autor
26. nov 2023

@maris5 to ano vcera som bola na fospelackom vraveli ze keby nieco dnes tak ist detske do pol 12 tam su

autor
26. nov 2023

@majamat to zlte je paska prelepene lebo mal tam krv hore tak mu vydezinfikovali a prelepili

kacena4
26. nov 2023

kedze tam nie je sval ale len chrupavka krv sa vyliala a cez kozu presvita ta "cierna" farba krvi. za mna klasicka podkozna modrina

autor
26. nov 2023

@kacena4 dakujem 🙂

majamat
26. nov 2023

ajpodla mna modrina inak foti sa oproti oknu, nie ze mas okno za sebou, takto si akurat vytvorila na uchu tien.

jjanulienka
2. dec 2023

Potierat Heparoidom

autor
2. dec 2023

@jjanulienka ano potierame uz skoro zmizla

jjanulienka
2. dec 2023

Super 🤗🤗