Úraz hlavy

inull5
6. jún 2013

Ahoj, chcem sa spýtať, či už to niekto zažil..my sme to zažili vlani prvý krát a stálo nás to 5 stehov na hlave, ale našťastie to nevidno..v sobotu ale sme zažili druhý úraz hlávky a ja neviem čo si mám o tom myslieť..boli sme u svokrovcov a malá bola so svokrovou 6 ročnom dcérou na dvore, hrali sa a malá vyliezla na hojdačku, no spadla dolu a tá kovová konštrukcia jej buchla do hlávky..trošku plač, nič až také hrozné, a veľká podliata hrča..sledovala som ju, zdala sa mi byť v poriadku, k ekárovi som nešla lebo mi cez telefón vravel čo mám sledovať.dnes je štvrtok, podliatina mizne, ale ja mám pocit akoby tam zostala hrča na kosti lebky..máte s tým niektorá skúsenosť? Vďaka

mummy01
7. jún 2013

@inull5 ked mas nejake pochybnosti tak je najlepsie ist k lekarovy....ale taka hrca sa podla mna aj 10dni vztrebava.Moja dcera mala teraz nedavno tiez uraz,hrca bola ale malinka ale mne dcera o par hodin zvracala a odpadavala takze sme skoncili na neurologii,nastastie vsetko bolo OK.

irriss
7. jún 2013

@inull5 Ahoj!! Tak nam "hrca" ostala..mame ji uz 5 let, pri sankovani se detem sanky nepozornym dospelym jezdcem deviovaly prisernou rychlosti primo do sloupu s el.vedenim..okamzite ji odvela sanitka..mela "popaleninu 2*stupne"..a hrca zustala vzadu i predu,,,ta vzadu pod vlasy ji simra..casto si ji skrabe.. 😉

tenty
7. jún 2013

@inull5 aj my mame taku akoby vypuklinu na kosti, uz vyse roka... maly vstaval zo zeme a narazil do policky regalu v spajzi, nemal tam ziadnu podliatinu ani nic, proste sa len buchol, ale ostalo mu to 😒

kaja73
7. jún 2013

@inull5 nam starsi syn spadol cez cele schodisko ked mal 4 roky ,buchol si celo-narastla mu tam guca dlzky cca 10cm,sirky cca 4cm a vycnievalo to nad povrch cez 2 cm-hojilo sa to cez 3m a taka mala 2cm guca na kosti tam bola hadam aj 5 rokov. 😖

inull5
autor
7. jún 2013

@mummy01
@irriss
@tenty
@kaja73 Ďakujem Vám za odpovede,nebadám na nej nič zvláštne, tak uvidíme či to zostane, podliatina bola riadna, krvavá, ale koža sa neporušila.