Zanedbanie starostlivosti - postup

majkomatko
23. feb 2018

ahojte,Dr.maleho liecila na chripku mal od 13.2.2018 38-39 teploty zvracanie,nic nepapal iba cierny caj a cca 10 piškotiek....ked nieco ine chcel spapat alebo spapal zvracal povedala nam ze teploty budu nech s tym ratame 5-6 dni mame mu davat paralen a mig400 striedavo..... v utorok 20.2. som s ním bola znova lebo v noci ho začalo boliet uško a zasa zvracal .... tak sme hned rano ku nej vystartovali,kukla naneho a povedala ze dostali sme druhu vlnu chripky ktora vraža do uši lebo ked mu do uska pozrela tak povedala ze ma opuchnuty bubienok a dala knot. Pamycon kv.do nosa a do ušcha Otobacid .....v ten den malemu poobede praskol BUBIENOK a zaliala ho krv ......OTAZKA? ako mám postupovat chem dat staznost za zanedbanie starostlivosti co mam vsetko urobit co mi poradite vdaka....Je to smutne ked akože doktorka nerozozna diagnozu ze ma zapal dutin a ona lieci ze ma chripku smutne ....teraz malemu hrozi strata sluchu na usko

majkomatko
autor
26. feb 2018

@maminkasisa dik za malého, a vyjadrím sa ku tebe, tebe je vieš čo potom ci ja alebo niekto iný bude písať na fórum je tvoje??? Tak sa zamysli nad sebou ja iné Dr.. Proti nim nič nemám kde si to vyčítala, a keď sa ti nepáči nekomentuj, nečítaj a nestaraj sa, ty si asi nikdy, nezažila a nevieš co to je, lebo pochopí ten co ZAŽIL,

tinaholeckovie
12. mar 2024

@deti95060810 ahoj, môžem poprosit dobrú právnickú kanceláriu orientovanú na tieto zdravotné veci? Vdaka