Zlomenina vonkajšieho členka

tokarslavomir12345
26. feb 2024

Zlomenina Vonkajšieho Členka Dolni Koniec Ihlica

Doby ďen idem za vami Kto sa Tu stretnúl Zo Zlomenín Členkom V Apríli Som si zlomil členok tak že je to ihlica Dolný Koniec Bude Tomu uš rok A stále ma to bolí chodím ale dosť ma to bolí krivam prosím Viem že je to na doktora mal som us aj rehabki povedali že mám choďiť no ta noha stále boli mám stoho depky us prosím je tu niekto kto má takí to istí prípad??PS Tokár😭😭😭

natalia2007
26. feb 2024

@tokarslavomir12345 posluchnut doktora a rehabilitacie, nic ine ti nepomoze.

danielgal
26. feb 2024

@tokarslavomir12345,pred piatimi rokmi som zlomila členok,presne ihlica,holenná kosť a členkovy kĺb, poškodene nervy, následne sa rozvinula pourazova artroza, stále ma to bolí, aj krivam,hlavne ráno, kým si nerozhýbem nohu,mne uznali aj invaliditu

lakebabe
26. feb 2024

@tokarslavomir12345 clenok som mala niekoľko krát roztrhnute vazy zlomený zle zrastený operovany a aj po operácii roztrhnuty nanovo. Cvičiť cvičiť cvičiť hýbať sa dobrý fyzioterapeut alebo kúpele a termálna voda mi veľmi pomáhajú. Naposledy mi núkali už len kov do clenka na spevnenie.Keď ma naposledy videli ortopéd neveril ze chodím bez barli a nekrivam. Takže zacat rehabka a určite poskúšať pobyty typu Podhájska Rajecke Teplice a podobne vody ktoré robia dobre na pourazove stavy

monsterablue
26. feb 2024

@tokarslavomir12345 lekar urobi röntgen a bud operacia alebo kortikoidy

tokarslavomir12345
autor
26. feb 2024

@danielgal no Jasne áno ja to mám tieš takto Kim to rozhibem po dlhšej chôdze má to bolo ako fras uš sa nato ani nepostavím strach mi to nedovolí a tá bolesť fúha veď človek zabúda ako choďil pred zlomeninou a ľudia si myslia že us bi som mal behať 😂😭ale zvládam to niejak tá psichika má zabíjala stále som iba plakal lebo som mal depresie ale postavil som sa na svoje že aj z bolestov budem žit čo sa dá narobiť

tokarslavomir12345
autor
26. feb 2024

@lakebabe Ano vždy keď sa sprchujem je mi potom dobre niekedy sa aš čudujem že keď sa osprchujem a má to neboli že budem zase normálne chodiť ale nie vždi tak isto no uš nie sú také bolesti ako boli pred tým 🙏 vďaka Bohu ❤️aspoň ze si ma uspokojil/a lebo som som sa aj bal a ďakujem cvičím vždy doma 🥰🙏🏼zvládam to niejak možno treba tomu čas

tokarslavomir12345
autor
26. feb 2024

@monsterablue Kortikoidy čo je to??

tokarslavomir12345
autor
26. feb 2024

@natalia2007 no áno musím to niejak zvládnuť. Us keď aj Krivám ale zvládam to niejak len viete niekedy mám depresie dnes som bol skoro celú ďen von bolelo iba trochu ale vždi to boli len na boso neprejdem iba s teniskami keď mám tenisky na nohe veď ja som používal barle možno 7mesiacov už aš mama sa somnov hádala že musím nohu pritlačiť o zem 😂ale ako ja si mislim že us nikdy nebudem chodiť tak ako aj pred zlomeninou 😭😭

tokarslavomir12345
autor
26. feb 2024

@danielgal a ak môžeš sa Spitať choďite alebo ako lebo ja pochoďim trochu a musím sadnuť lebo som pritalečeni na jeden nohe viac

tokarslavomir12345
autor
26. feb 2024

@monsterablue operácia to mohli na začiatku ako som si zlomil a terás bi som sa určite nedal operovať Lebo ako si mislim ja ešte viac bi som mal strach a depresie nechcem to zažiť znovu a ešte k tomu tu v Michalovciach určite nie

danielgal
27. feb 2024

@tokarslavomir12345, lekári ma upozornili, že im ide o to, aby som vedela chodiť normálne,ale že na športy už to nebude,a veru je to tak, chodím normálne,ale napr.beh, lyžovanie už nedám,tie bolesti a krivanie mám hlavne vtedy, keď mám oddychnutú nohu,a následne sa postavím,tak chvíľku to trvá kým si rozhýbem tú nohu,ale ja som mala aj veľa rehabilitácii,10 dní som bola aj v nemocnici na rehabilitačnom oddelení,to mi dosť pomohlo, takže treba cvičiť, rehabilitácie, zaťažovať tú nohu,len nie preražiť, poprípade ísť za ortopédom,

tokarslavomir12345
autor
27. feb 2024

@danielgal Zaťažujem ju stále cvičím len to boli vždy Cvičim vždy a ďakujem za odpoveď

tokarslavomir12345
autor
27. feb 2024

@tokarslavomir12345 to aj ja zaťažujeme cvičím len keď chodím dosť to boli ako kebi som po kluboch chodil otrasné AS má pot oblieje keď chodím len žr na boso neprejdem😭😭

danielgal
28. feb 2024

@tokarslavomir12345 a lekári čo hovoria?

lakebabe
28. feb 2024

@tokarslavomir12345 už iba nájsť dobrého fyzioterapeuta a cvičiť s ním

tokarslavomir12345
autor
28. feb 2024

@danielgal Vždi že mám choďiť iba niekedy mi je dobre a niekdy nie

danielgal
28. feb 2024

@tokarslavomir12345 boli ste aj operovaný na tú nohu?

tokarslavomir12345
autor
28. feb 2024

@danielgal operovaný som nebol dobre mi je len pri členku má to boly vždy kebi že má nebolelo pri členku som pohode ale vždy ma to bolí len tam uš má začal bolievať aj koleno keď chodím 😭😭

klaraj1897
25. mar 2024

Ahoj, ja by som asi odporučila zaobstarať si liek Wobenzym. Pomáha pri hojení úrazov a napomáha liečenie 🙂 nedám naň dopustiť

tokarslavomir12345
autor
25. mar 2024

@klaraj1897 Dakujem za odpoveď ale je strašné dráhy