3 mesačné dieťa chce byť len na rukách rodičov.

nika9208
30. sep 2019

Ahojte, je normálne, že moja 3 mesačná dcéra chce byť len na mojich či manželovych rukách? Nikto iný si ju nemôže popestovať na rukách lebo jačí ako o život 😫

petra7481
30. sep 2019

@nika9208 áno je este si uzijes 😁 moja mala take obdobie, Že sa nikto nemohol na ňu ani pozrieť v kociku a prihovorít sa keď mala 9 mesiacov a viac..išla som snou von a vždy som si povedala ze dúfam že nikoho známeho nestretneme 😁😁🙈a teraz sa uskrna na každé...

gajry
30. sep 2019
Používateľ gajry je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gajry.

Tiež nám v tomto období dieťa viselo na krku.

kristinatina86
30. sep 2019

@petra7481 presneee 😃 aj môj maly to mal. Inak teraz ma dva roky a stále je mu najlepšie na mojich rukách 😂

jarnajar
30. sep 2019

Jasné, veď vás pozná najlepšie, ste jej istota.

sasesoe
30. sep 2019

Ano, je to uplne normalne. Odporucam mosit v satke al nosici. Pozri nejaku skupinku o noseni.

deti95060810
30. sep 2019

už sa naučila na maminkine ruky.... tak to ešte len bude veselé...

patka06
30. sep 2019

Je to normálne, len pomaličky ju od toho treba odnaúčať ....čím ďalej to bude horšie
Musí si zvyknúť aj na iných napr. starých rodičov, príbuzných a postupne aj cudzích. Nikdy nevieš aká nastane situácia a bude ju musieť niekto postrážiť

nika9208
autor
30. sep 2019

Nie je vždy na rukách, pohráme sa aj keď leží či je na lehátku akurát keď ju chcú brať na ruky starý rodičia či moji súrodenci je konečná plače ako divá. Šatku máme, ale nepáči sa jej lebo sa v nej nevie obzerať 😒

mm2008
30. sep 2019

ahoj,úplne normálne . ved dieťa má iba 3 mesiace,,, kde inde sa má cítiť najbezpečnejšie, ak nie u mamy a otca? keby malo už 18 rokov nepoviem, ale 3 mesačné dieťa?

1gabriela13
30. sep 2019

@nika9208 to je reálna otázka? Jasne ze to je normálne.

1gabriela13
30. sep 2019

@patka06 blbosť.

1gabriela13
30. sep 2019

@nika9208 akú máte šatku? Lebo to ale nie je jedno

evittam
30. sep 2019

@1gabriela13 Prečo? Ci dieta musi byt zavesene najlepsie matke na prsniku 24/7 minimalne do roka ci dvoch? Jasne ze najlepsie je u mamy ci otca ale aby vrieskalo ak ho podrží iny clen rodiny to je podla teba normálne a je to blbost ak to tak nie je?

sfet
30. sep 2019

@petra7481 nás to robil asi pred mesiacom, že len ja, manžel a dedo (manželov otec) sme mohli s ním byť, nedajbože niekto iný a jedného dňa akoby utal a už si ho mohol na ruky zobrať aj čert.

1gabriela13
30. sep 2019

@evittam áno, je to úplne normálne ze 3 mesačne dieťa sa správa takto. Nepísala som o ročnom ani o 2rocnom dieťati, to je už iná kapitola. Moja bola tiež zavesená na mne 10 mesiacov, u každého plakala a teraz hla je u starých rodičov aj pol dna aj u kamaratky aj u krstnej. Toť vsjo

majah212
30. sep 2019

@evittam je to normálne. 3 mesačne dieťa je male,len pred chvíľou sa narodilo a zatiaľ je jeho pevný bod rodič,čím bude dieťa staršie bude do svojho okolia púšťať aj iných ľudí (tebe by tiež nebolo prijme keby ťa naťahuju,mackaju cuzdi ľudia-pre séria sú zatiaľ cudzí,keď začne vnímať ľudí tak to bude lepšie). Áno, niektoré deti potrebujú byť pri mame 24hodin rovnako ako niektoré deti sú viac spoločenské a prijímajú pozornosť druhých (mám 2 deti jedno non-stop na mne a druhé spoločenské). Stačí rešpektovať potreby dieťaťa keď je ešte malinké ;)
Autorke diskusie-ano je to v poriadku, starí rodičia to určite pochopia 🙂

nika9208
autor
30. sep 2019

@1gabriela13 máme šatku boba organic a šatku pentelka.

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika9208
autor
30. sep 2019

Tak asi nezostáva nič iné ako vydržať kým z toho vyrastie 😏

evittam
30. sep 2019

@majah212 Ale ja nikde nepisem o naťahovani ci mackani. Ale ok ako myslis.

majah212
30. sep 2019

@evittam ale píšeš o tom,že to není normálne.ale je to normálne ;) (na základe pocitu nemožno vyslovovať závery) vážim si ťa ako odborníka v inej oblasti (radis kope žien pri pridavkoch, daniach v tom si odborník),ale v tomto si vedľa (neuraz sa).teba by tiez dvihlo zo stoličky keby Radim a tvrdím nezmysly v oblasti daní a pod. 🙂

evittam
30. sep 2019

@majah212 Nikde som nenapísala ze to nie je normálne. Ale asi citas medzi riadkami. Je normalne aby dieta ci uz ma 3mesiace alebo 3roky dokazalo nevrieskat ked je na chvíľu na rukách niekoho ineho ako je matka ci otec-myslim ineho clena rodiny. Ano -ak je to dieta, ktore visi na matke 24/7 tak to je normálne. Dnes také moderne na MK.

evittam
30. sep 2019

@majah212 Aha a ty si odborníčka v com? V tom ako sa ma správať 3mesacne dieta? A co je správne a co nie? Na zaklade coho-ze si matka? To som aj ja. 😀😀😀😉

majah212
30. sep 2019

@evittam že by vzdelania? Nie si ochotna akceptovať iný názor. To že je niekto matka, neznáma že má patent na rozum a návod na všetko ;) ale ak sa skĺbi vzdelanie a vychova deti,tak je väčšia pravdepodobnosť,že bude mať človek o trocha väčší prehľad.
Zbytocne sa nerozčuľuj a uži si ešte deň. Pekný deň prajem

petra7481
30. sep 2019

@kristinatina86 abo aj ona je môj prívesok 🤷‍♀️😂

evittam
30. sep 2019

@majah212 A prečo som vedla?! Som matka ako aj ty. Pisem vlastne skusenosti a nazor. Ziadny extrém nie je dobrý. Na toto netreba byť odborník. Ale pobavila som sa. "Som vedla"...😀😀😀 Hej mozno som-lebo ako dojcacej matke neviseli moje deti na mne 24/7 a nevidela som dovod nic ine nerobiť len ich nikomu nedať a sama nosit a nic ine nerobiť.

evittam
30. sep 2019

@majah212 Ja sa vôbec nerozčuľujem. Na to aby som vedela ako sa mam starať o dieťa musim mat vzdelanie? Ty mas ake? Ze teda ty si ta vyvolená co ma pravdu v tom čo pises?
Ja tvoj nazor plne akceptujem. Ty pises ako som "vedla".

patka06
30. sep 2019

@majah212 myslím, že k tomu vzdelaniu a materinskému pudu by sa ešte mal pridať aj zdravý rozum ....a to v záujme dieťatka

evittam
30. sep 2019

@patka06 Som malo vzdelana lebo mam iny nazor.😀😉

montemotherone
30. sep 2019

@nika9208 3 mesačné a už ti lezie na nervy? Šupni ho do jaslí, zvykne si.... Všetky si zvyknú. A vieš ako hovoria moderné maminy, dôležité je, aby bola spokojná mamina. Potom bude aj dieťa 😀
Samozrejme žartujem. Áno, je to normálne a aj keď ťa bude verejnosť presviedčať o inom, bude normálne aj keď za vami v 6 rokoch prilezie v noci do manželskej postele a bude tam chcieť ostať do rána. Sme živé bytosti, ktoré potrebujú cítiť ľudské teplo a do istého veku ideálne mamine a otcove... S dobrou dávkou takéhoto uistenia a lásky potom môžeme vyletieť do sveta a nikdy nás nič nezaskočí 😊❤️ Budeme stáť pevne na zemi v dobrých aj zlých časoch 😉