8-mesačný syn sa v noci budí plačom, môžu to byť zuby ?

kvetinka1982
17. jan 2020

Mám synček ktorý má za týždeň 8m. Od narodenia mi krásne spinka bol kojení cca 3m a teraz sme ešte na UM. Ale mám taký maly problém neviem prečo to robí ale keď spinka niekedy začne neskutočne plakať až tak že ho nemôžem niekedy utíšiť ani zobudiť normálne mu idu aj slzy neviete mi prosím povedať čo to je ? Robí to tak od 5m mame 2🦷zúbky a hore sa nám tlačia ďalšie myslite si že to môže byt tým ? Žeby ho to až tak bolelo ? Ináč je to šibal riadny sikovnicek ❤️ Prosím poraďte mi kto mal niečo podobne ďakujem podotýkam že spinka celu noc ja ho utíšim a dobre 🙂

emimirlen
17. jan 2020

@kvetinka1982 môžu to byť aj zúbky. Alebo prežíva znova niečo čo zažil cez deň a opakuje si to a tým upevňuje. Toto sme zažívali aj mi, pri staršej menej a pri mladšej viac. Pri takých plačoch sa veľmi neodporúča budiť čo som čítala. Ja som sa snažila stále utisovat. U nás zabralo keď som vzala na ruky, utisovala a ukolisala. Keď to nebol až taký strašný plač tak som len hladila po tváričke a utisovala. Ale môžu to byť aj zúbky. Tie si večná téma 😉

kvetinka1982
autor
18. jan 2020

@emimirlen hje hej prestne aj ja tak utešujem ďakujem

kvetinka1982
autor
20. jan 2020

Prosím vás a mali ste niektorá aj tak že akoby plakal v sne a potom sa akoby “zobudil” a plakal plakal 😕

tinatitti
20. jan 2020

Toto mame aj my, dr povedala, že sú to farebné sny. Detičkam sa sníva. Našu neutisi muž ani nikto, len ja. Musím si ju pevne privinut k sebe a vtedy sa utisi a znovu spinka ďalej. Teraz ideme mat 9 mesiacov a už je to len občas. No v 7mych mesiacoch to bolo takmer každú noc.

kvetinka1982
autor
20. jan 2020

No prestne nik malého neutisi len ja a zaspinka len pri mne 🥰🙈 je to milé ale niekedy fakt vyčerpávajúce

tinatitti
20. jan 2020

@kvetinka1982 poznám, ale prejde to, neboj.