A znovu to mlieko počas noci u 21-mesačnej dcéry.

miruslb
10. feb 2020

Ahojte. Prosím vás ako riešiť to, že dcéra, 21 mesačna sa znovu začala v noci budiť a pýtať mlieko. Už pár mesiacov mi prespala celú noc, asi len raz sa zobudila a hľadala cumlík, ale papať už nepýtala. No a teraz, asi cca 3 týždne sa každú noc zobudí a pýta to mlieko.. Je pravda, že jej prednedávnom vyšli spodné, očné zuby, tým pádom sa pomaly tlačia horné. Ale neviem či je to spôsobené tým. Dokonca predtým mi nezjedla ani polovicu toho, čo zje teraz,nakoľko po dlhej dobe jej lekár na moje naliehanie vzal krv a vyšla jej alergia na BKM, tak som zmenila mlieko za prírodnú verziu, poprípade bezlaktozove, konečne sa ako tak upravila stolica (predtým mala hrozne zápchy) a začalo jej viac chutiť jesť. Tak teraz mi skúste povedať názor, či tieto všetky zmeny môžu byť príčinou jej nočného hladu

rinsh
10. feb 2020

Možno ju to mlieko dostatočne večer nezasýti. Dcérka má 2,5 roka a asi každú 3. noc sa zobudí že chce mlieko. Ja si myslím, že to časom potom prejde. Alebo aspoň dúfam 😀

proximaa
10. feb 2020

@miruslb moze to byt kludne tymi zubami. Nas maly sa tiez budil ked mu isli a bez mlieka nezaspal. Ked vyjdu von, prespi znova celu noc. Co sa tyka alergie, bezlaktozove mlieko obsahuje tiez bielkovinu, na ktoru je alergicka, tym nic nevyriesis. Na to su specialne mlieka pre batolata. Mozno ho dostanes aj na predpis

leniel
4. jún 2020

toto nemá s hladom absolútne nič spoločné. Pravdepodobne ju bolia dasienka a nevie znovu zaspať, potrebuje maminkinu náruč s prskom na upokojenie a uľavenie od bolesti. budí sa často? skús jej už pri zaspávaní vysvetliť, že v noci sa mliečko nepije, že aj ty potrebuješ spinkať, a aj v noci keď sa zobudí jej to zopakuj, ale ak bude trvať na tom, že chce, tak ja by som jej dala...( mám 18 m. dojčené dieťa, budí sa v noci tak 2x, ale teda spíme spolu )