Ako často dávať Coliprev kvapky?

karkulka111
18. jún 2018

Ahoj kto ma skusenosti s kvapkami? Pretoze espumisan sa dava do kazdej flasky s mliekom a takisto sab simplex ale neviem ako s tym coliprevom . V navode sa to nespomina iba davkovanie kvapiek ale kolkokrat nepisu. Porosim kto to pouzivam pre dieta nech mi odpovie 🙂

eny211
18. jún 2018

Do každého jedla

liduska12
18. jún 2018

My sme davali podla potreby, niekedy trikrat denne, niekedy castejsie...

karkulka111
autor
18. jún 2018

Dakujem pekne za odpoved 🙂

majkiss1
19. jún 2018

Do kazdeho mlieka,neda sa povedat,ze podla potreby lebo,ked po papani zacne bloiet brusko,tak uz bude neskoro.Pouzivali sme 2 mesiace do kazdeho mlieka a treti mesiac sme postupne "vysadzovali",cize do kazdeho druheho pitia,potom tretieho a uz ani ten treti mesiac nam tie kvapky nechybali,ale musia sa vysadit postupne lebo vraj su "navykove"

karkulka111
autor
19. jún 2018

@majkiss1 ahoj a to sa mozu tak dlho pouzivat ako espumisan? Pytam sa lebo sab simplex pise ze uzivat 3 dni maximalne . Tak ja z toho mam mis mas.

majkiss1
19. jún 2018

@karkulka111 ahoj,neviem ako dlho sa moze uzivat espumisan,ale coliprev nam povedala doktorka,ze 3 mesiace v pohode aj dlhsie,ale ze koliky aj tak same postupne ustupia do 4 mesiacov,takze zbytocne dlhsie ako 3 mesiace ani uzivat netreba.Takze u nas preto aj ten treti mesiac bol uz taky "vysadzovaci" 🙂

jankaa1111
20. jún 2018

@karkulka111 ahoj.sab simplex sa mozu pouzivat aj 3 roky po otvoreni ☺

andrea2722
5. aug 2018

Majkiss1 ako dlho vydrzia tie kvapky....kojim skoro kazde 3h....cize predpokladam, ze ani mesiac. Ked pred kazdym kojenim musim dat. Mame 10 dni len.

andrea2722
5. aug 2018

@majkiss1 Majkiss1 ako dlho vydrzia tie kvapky....kojim skoro kazde 3h....cize predpokladam, ze ani mesiac. Ked pred kazdym kojenim musim dat. Mame 10 dni len.

majkiss1
5. aug 2018

@andrea2722 nam vydrzali 5-6 dni,takze financne nakladne to je dost,takze 5-6 baleni mesacne,ale urcite to stoji za to lebo nam pomahali a tiez sme zacali pouzivat od 2 tyzdnov.

monula20
5. aug 2018

Ahojte baby ja som sa trápila z dvoma dcérami obe mali koliku vyskúšala som všetko možné sam simplex.. baby calm..coliprev..infacol no proste všetko už som bola zúfalá non stop mi plakali xi ce deň xi v noci..ako posledné som vyskúšala probio fix.. kvapky behom pol hodinky moja malá zaspala a od vtedy už nemavala koliku..fakt celý deň mi pekne prespala.. ani druhý deň nič..

evittam
5. aug 2018

Este skúste vysadit Vigantol ak davate.
@andrea2722
@majkiss1

majkiss1
5. aug 2018

@evittam vigantol sme vysadili hned po tyzdni a zacali uzivat Jamieson vitamin D,lebo vraj aj od toho vigantolu zvyknu byt deti "nervne" 🙂

andrea2722
5. aug 2018

@majkiss1 davam 3 dni uz.....a nic....dnes by som povedala ze je nakhoria noc....place ani zastavit sa, vobec si nedokaze ulavit vetry, brusko ma tvrde a nafuknute..... nechapem. Uz sa bojim davo zjest. Dnes som mala tvarohovy dezert. To aby som jedla suche rozky a pila len rascu 😣