Ako dlho nosí dieťa detské náušnice?

mariamisko
5. jún 2023

Prosim ako dlho nosi dieta detske nausnice na usku?? Myslim do akeho veku nakolko su mensich rozmerov ako tie dospele...

pribinak
5. jún 2023

@mariamisko ja si pamätám že ja som ich nosila celu zs. Zalezi aké veľký lalocky kto má

oli18
6. jún 2023

Ved ked sa jej zvacsia uska a tie male nausnice budu uz nevyrazne, vymen ich za vacsie. Moja vnucka ma 8 rokov, doteraz mala tie uplne najmensie. Teraz sme jej vymenili za detske, ktore nosila jej mama ako dieta. Su o trochu vacsie, ale stale detske. Na to nie je predpis, rob, ako usudis sama. Nemusis sa pritom nikym riadit.

mimikarol
6. jún 2023

Moja má 8 a nosí detské. Nie tie maličké bábätkovske ale detské. A vidno že ešte cca 1-2 roky a budú jej malé

unicornlady
6. jún 2023

My sme menili tiež u cca 7-8 ročnej, ale aj preto, lebo sa odopínali a potom jednu stratila. A druhá chcela potom tiež nové 🙂

blondinera
9. júl 2023

@mariamisko my sme kúpili dcérke zlaté náušnice ,keď bola bábätko a teraz sme jej dali odistiť v zlatníctve a kúpila som jej strieborné ,ide do 9 roč.ZŠ,nemala úplne najmenšie prvé náušnice nakoľko sú jej dobre ešte alé chcela zmenu .

saxana000
9. júl 2023

Ked isla do skolky dala som jej male kruzky teraz si vybrala strieborne na styl babetkovskych ale s vacsim tym previsom ma 7r. Na prijimanie o 2.roky dostane zase nejake pekne nove.