Ako obliekate krpcov do fusakov?

sjuzi
13. nov 2007

babenky, ako obliekate krpcov do fusakov? Myslím do takých tých fusakov, čo sú ako páperová bunda a dá sa z nich urobiť kukla. Mne sa zdá, že pod to malému stačí iba flísová súprava a cez fusak prípadne deka... lebo je fakt hrubý... (eisbärchen) 😉

xaxa
26. feb 2010

Ahojte kocky.Vcera som kupila malickemu fusak eirsbarchen,dost teply.Ani sama neviem naco som ho kupila.Myslela som si,ze ked za chvilu prejdeme do sportaku,tak mu v nom bude akurat.Ale uz mam pochybnosti...Celu zimu sme prechodili v teplej kombineze bez fusaku,a teraz neviem ci mu v nom nebude prilis teplo.Neporadi niekto co davate pod fusak-staci len oblecko alebo aj nejaku jarnu/jesennu kombinezu?A vobec,jako obliekate von v takom pocasie-myslim +10 a viac...Teraz mi pride ta kupa tak trochu uletom :D

xaxa
26. feb 2010

zabudla som napisat,ze malicky ma 6,5 mesiacikov 🙂

fatulda
26. feb 2010

Ahoj xaxa, ja som tiez len nedavno kupila tieto fusaky, tiez na konci zimy 😉 , ale napriklad vcera sme boli von, dala som ich do nich len v domacom obleceni - bundicky a teplaciky, ciapka a nechala som fusaky otvorene, rozopnute, bolo im v nich dobre, spinkali si spokojne a ked zacala byt zima, tak som ich zapla, ked som ich odtial vybrala, neboli ani horuce ani studene, takze som bola spokojna 🙂 ..a myslim ze ten fusak vyuzijes aj buduci rok, je velky, takze hadam to nebola zbytocna kupa

xaxa
26. feb 2010

Fatulda,dik za povzbudenie! 😀 a ked si pisala,ze si ich tam dala v dom.obleceni-bundicka a teplaciky,myslela si nejaku mikinku alebo teplejsiu prechodnu bundicku?mikinky mame,ale prechodna z jeseni uz je nam mala... 😀 a co maju v nom na nozkach?predpokladam teda,ze uz su vo sportaku?

fatulda
26. feb 2010

no len taka tenka mikinka, pod tym mali tricko a body, na nohach mali pancuchy, teplaky a take vlnene papucky (doma mame zimu 🙂 ) a ano su v sportiaku 😉

xaxa
26. feb 2010

no dakujeeem 🙂 tak asi to dnes takto vyskusam!