• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako obliekate krpcov do fusakov?

26. februára 2010 
Ahojte kocky.Vcera som kupila malickemu fusak eirsbarchen,dost teply.Ani sama neviem naco som ho kupila.Myslela som si,ze ked za chvilu prejdeme do sportaku,tak mu v nom bude akurat.Ale uz mam pochybnosti...Celu zimu sme prechodili v teplej kombineze bez fusaku,a teraz neviem ci mu v nom nebude prilis teplo.Neporadi niekto co davate pod fusak-staci len oblecko alebo aj nejaku jarnu/jesennu kombinezu?A vobec,jako obliekate von v takom pocasie-myslim +10 a viac...Teraz mi pride ta kupa tak trochu uletom :D
26. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som napisat,ze malicky ma 6,5 mesiacikov :slight_smile:
26. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj xaxa, ja som tiez len nedavno kupila tieto fusaky, tiez na konci zimy :wink: , ale napriklad vcera sme boli von, dala som ich do nich len v domacom obleceni - bundicky a teplaciky, ciapka a nechala som fusaky otvorene, rozopnute, bolo im v nich dobre, spinkali si spokojne a ked zacala byt zima, tak som ich zapla, ked som ich odtial vybrala, neboli ani horuce ani studene, takze som bola spokojna :slight_smile: ..a myslim ze ten fusak vyuzijes aj buduci rok, je velky, takze hadam to nebola zbytocna kupa
26. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fatulda,dik za povzbudenie! :grinning: a ked si pisala,ze si ich tam dala v dom.obleceni-bundicka a teplaciky,myslela si nejaku mikinku alebo teplejsiu prechodnu bundicku?mikinky mame,ale prechodna z jeseni uz je nam mala... :grinning: a co maju v nom na nozkach?predpokladam teda,ze uz su vo sportaku?
26. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len taka tenka mikinka, pod tym mali tricko a body, na nohach mali pancuchy, teplaky a take vlnene papucky (doma mame zimu :slight_smile: ) a ano su v sportiaku :wink:
26. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dakujeeem :slight_smile: tak asi to dnes takto vyskusam!
26. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok