Ako sa ovládnuť a neudrieť svoje dieťa?

Ahojte baby možno mi budete vedieť poradiť svoje skusenosti.
Asi to pozná každý ked nás drobci privádzaju do koncov a do zurivosti.
občas mu mám sto chutí dať pár faciek, ked už neviem ako dalej.
doma sa to dá ovládať, dá sa nachvilu od neho odist, ignorovať, zaujať niečim iným.
Ale čo robiť v situácii ked sa odist od neho nedá a nefunguje už nič.
minule mi vonku v kočíku v meste plakal a ani jedlo ani hračky ani ho zabaviť svetielkami. nič nefungovalo a bohužial musel sedieť v kočíku. ludia po nás pozerali a mne len stupala para v hlave.
takže baby ak viete dat rady čo s tým a ako ukludniť samu seba budem rada.
spantex
2. dec 2008
U nás je to tak isto ako u vás. Vo všetkom, na prechádzke, pri jedle.... :-p . 100x mu môžem povedať že nie a urobí to 101x.
gabrielad
2. dec 2008
Jo už jsem si říkala, že si snad nechám napsat nějaký uklidňující prostředky pro sebe :-N , abych to někdy přežila. No nejhorší je, že s sebou začne zmítat a já se bojím, že si přitom ublíží, protože je schopná se praštit hlavou o zem, atd. :-S
lienka79
2. dec 2008
no..poznam taky stav....navyse nas drobec velmi dobre rozprava od 13.mes..,takze ja jemu a on mne velmi dobre rozumie, no napriek tomu niekdy robi doslova napriek...
JA soobne, ked nervaci a place, je mi jedno,ci ma vidi sto,alebo milion ludi,zaujima ma ON...takze ak nezabera caj, tycinka,prip.vybratie z kocika alebo nieco ine..tak jednoducho nech si place..za chvilku ho aj tak nieco zaujme a je po placi..
Neries okolie..ked zaberie spev,kalsi na to,kto ta vidi a pocuje...mozu ti byt ukradnuti..hlavne,ze drobcovi bude dobre..nie?? 😉
dance_shoes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Začni písať odpoveď...

Odošli