Ako vybrat správnu veľkosť capačiek liliputi

liviakarmanova
2. dec 2018

Baby poradte mi prosím nemám skúsenosti s kupou capaciek cez internet neviem sa rozhodnúť pre správnu veľkosť . Malinká má dĺžku nožičky 10cm (keď leží čiže keď sa na ňu postavi bude isto dlhšia) má 9mesiacov . Tu je tabuľka veľkostí rozhodujem sa medzi S a M

st44
2. dec 2018

S jej bude dobre ak to chces nateraz. Alebo ak chces na dlhsiu dobu tak zober M nozicka jej zachvilu dorastie. Ja by som zobrala M

liviakarmanova
autor
2. dec 2018

Aj ja si myslím že M bude lepšie len sa bojím aby jej neboli nejak voľné aby jej v Tom nozicky nelietali

st44
2. dec 2018

A nedaju sa snurovat alebo nieco take. Nedala si obr.

liviakarmanova
autor
2. dec 2018

Nemajú šnúrky

st44
2. dec 2018

Mala ti uz chce aj behat? Ale su pekne, len vyzeraju ze sa budu zle obuvat. Moja ma na suchy zips a pokial ja jednu obujem ona druhu rozlepi a vyzuje ale moja ma uz vyse roka. Ale aj cez leto to robievala zo sandalkami.

st44
2. dec 2018

Maju gumicku okolo clenka tak nebude vadit ked budu trochu volnejsie. Alebo das este par ponozticiek

liviakarmanova
autor
2. dec 2018

Áno stále stojí a chodí porpi nábytku tak už som jej chcela nejaké papučky .. nad tým som nepremýšľala že ako sa jej budú obuvat a či ich zvládne dať sama dole 🙂

liviakarmanova
autor
2. dec 2018

@st44
Máme zásoby hrubých ponožiek tak ich využijeme ak jej budú väčšie 😂

st44
2. dec 2018

Takyto typ by som mojej ani nenavliekla, lebo je taky bucko a aj nart-priehlavok na nozicke ma dost vysoky.

liviakarmanova
autor
2. dec 2018

@st44
Ja snou radšej pôjdem priamo na predajnu a vyskusam . Zistím si kde tu v okolí také zohnam lebo vdiim že to nieje len tak kúpiť uff

st44
2. dec 2018

Dufam ze som ta neodradila

st44
2. dec 2018

Este ak ti mozem poradit, tak kup malinkej radsej nejake papucky, tie maju pevnejsiu podrazku. Neviem ake mas doma podlahy, ale v capackach by sa jej aj smykat mohlo.

malinajahoda
2. dec 2018

Moja malá má takéto, len iný vzor. Vzala som jej najmenšie S a aj v tom jej lieta noha. Musím jej dávať do toho ešte 2 ponožky.

renatka100
2. dec 2018

@liviakarmanova kup tu na bazari cislo s je ich tam velmi vela za prijatelnu cenu a nie su vobec znicene - ja som tak aj predavala a teraz pre syna aj kupovala. S jej teraz bude urcite stacit - moj syn ma 12 mesiacov a cislo m - ma teraz 12,5 cm a su mu este dobre aj s rezervou.

malinajahoda
2. dec 2018

@liviakarmanova isto nekupuj s podrážkou. Moja ma 9m a maličkú chuducku nozku. A vôbec sa nesmykaju. Mame dlažbu všade.

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liviakarmanova
autor
3. dec 2018

Preto chcem tento typ lebo sú kožené a nemalo by sa šmýkať a sú vhodné pre prvé kroky pretože sú ako keby mala iba ponožky prispôsobujú sa nozicke. bývame na dome máme studené podlahy musí niečo mať .

renatka100
3. dec 2018

@kuravesele tie babtkovske liliputky cislo s su velmi malo nosene a nie su vobec vysmatlane - myslis ze by som dala dietatu taku obuv? Okrem toho su kozene a tym padom sa nema co vysmatlat.