Ako zabaviť bábätko v takomto horku?

swojska
23. júl 2013

maly ma 6m,nas program vyzera cca takto,byvame v panelaku,doobeda zvykneme chodit von, kym nieje uplne strasne teplo.poobede chvilku pospinka,hrame sa a manuskami, skaceme na fitlopte, spievame si..potom uz vidim na nom ze sa nudi ☹ ...on je najradsej vonku viac ako hracky ho bavi priroda, kvety, hrabanie v trave,
ale v takychto horkach sa neda ist von..som snim sama az do 6tej a potom ho bere muz alebo ideme vsetci von.

len uz neviem co snim mam doma robit, furt mrnci-idu mu aj zuby a vyzaduje si pozornost.

chodite aj na kupko, s takymto malym?

althejka
23. júl 2013

Kupila som bazenik na balkon, takze sa poobede,ked sa vyspi a napapa splechoce v nom a je to super na zabavenie 🙂

kattrin5
23. júl 2013

Ano hod klobucik natri a kup nafukovacku s clonou aby ho nespalilo a sup do vodicky a taky bude happy ako nikdy🙂 pred oar dnami bila na kupku baba s 3 mesacnym a taky bol happy🙂

czechzuzanaba
23. júl 2013

Bazen na balkon.... 🙂 A da se chodit ven zrana, kdy jeste neni teplo az tak, a nebo pak zase pozdeji odpoledne.
Na verejna mista na koupani ja jsem s holkama do roku nechodila.

moni244
23. júl 2013

my máme tiež pol roka a už sme boli 3 krát na kupku, boli sme v tieni a potom som ju troška vykúpala v bazéne, máme aj doma bazénik a tak jej bolo super, že mi tam zaspala v tieni a spala v kuse 2 hodiny čo ona počas dňa nezvykne

swojska
autor
23. júl 2013

ok bazen ok, len on este nesedi 😉 dnes som sa snim splechotala vo vani, ale to samu nepacilo

lauricka
23. júl 2013

jasne, ze bazenik a ved da sa ist von, preco nie, niekde na ihrisko alebo lucku, kde je tien, niekde pod stromami, kludne aj pri vode na plazi v piesku, ci kamienkoch sa moze hrat. Ak uz sedi, tak uplne pohoda, ak nie, tak na brusku. Alebo k vode a vozit ho na vode v nejakom nafukovacom zvieratku a pod., my sme malemu kupili take auticko, v tom sedi a vozi sa na vode, vo vode ani byt nemusi. Daj mu pokryvku hlavy, natri vysokym faktorom, nejake lahke tricenko na pliecka, nechaj holeho, nech si uziva leto 😀 . Moje dvojcata mali pol roka minule leto a mozem Ti povedat, co sa tyka zabavania a nudenia sa deti, tak zima je ovela ovela horsia!! Praveze leto je este super. A kludne mu mozes aj cez den do vane napustit vodu, staci trosku, dat hracky a ma program.

moni244
23. júl 2013

@swojska do bazéniku len tak minimum vody a na bruško a okolo hračky, tak som mala ja malú v chodbe v bazéniku, lebo mi nemáme balkón a tiež ešte nesedí, len som potom dolievala teplú vodu

lauricka
23. júl 2013

a este som mala hrazdicky a kresielka so zavesenymi hrackami a vyvliekla som to von do tiena a tam som ich nechala sa pohrat a tak a chodili sme aj na plavanie pre babatka a na cvicenia pre babatka s pesnickami do materskeho centra a pohyboveho studia

swojska
autor
23. júl 2013

@lauricka centrum mame v lete zavrete ☹ a plavanie pre babatka 18eur hodka ☹ kresielko mame, doteraz ho miloval, ale zacal sa zbeho tahat von, uz vnom nexe byt ☹

swojska
autor
23. júl 2013

@lauricka skusim teda troska vody, lebo ja som mu dnes dala plnu vanu a som snim plavala, samu to nepacilo

lauricka
23. júl 2013

skus len trosicku, nasim sa to ovela viac paci a viac sa hraju. Ked im dam vela, tak v nej len stoja, to sa im az tak nepaci, radsej sa plackaju v malej