Akú kozmetiku používate pre bábätko?

matatep
10. aug 2021

Zdravím baby, chcela by som sa Vás opýtať, akú detskú kozmetiku ste užívali pre svoje bábätko (tuhé detské mydlo, sprchový gél, telové mlieko, olejček, krém proti zapáreninám)..ďakujem za odpovede 🙂

enoula
10. aug 2021

Len krem na zapareniny de, weleda a sem tam olej do kupela saloos, detsky samozrejme. Nic viac

sofiella
10. aug 2021

@matatep prvý rok len olivový olej z lekárne a na dupu bephanten
Teraz používame bupi. Pekne vonia a hlavne, dcerka napriek citlivej pokožke s nim nema žiaden problém.
Bupi je dobra pena na umývanie- ľahko sa zmyva

dijka123
10. aug 2021

@matatep sudocrem

kkovacovak
10. aug 2021

@matatep na zapareniny rybiu pastu, na kúpanie prvé týždne nič potom la roche posay syndet a na premazanie tela kyselinu mliečnu zarobenú z lekárne. Odporúčania od kožnej lekárky. Na Weledu a oleje hneď upozirnila že to určite nie. Nič prírodné a umelo navoňané. Sudocrem až keď je zle, na prevenciu sa neodporúča.

lenka2710
10. aug 2021

@matatep bupi mydlo, bephanten na ritku a indulonu na telo, ostatne mu nerobilo dobre! Ani olejcek a okrem bephantenu tiež nič nezniesol

yanni
10. aug 2021

Nic. Pokial nema dieta nějaké kozne problémy, tak mu netřeba veeeelmi dlho nic. Na prdel sudocreme ale aj to minimálně. ja sem bola turbo prebalovac plus latkove plienky, tak zapareniny ci len zacervenanie nebolo vlastne nikdy. Takmer do 2 rokov nebolo nic treba.

kristina1001
10. aug 2021

@matatep mi sme na začiatku nepoužívali nič ale od 4m sme skúšali keďže malinká sa strašne potila a bolo to aj cítit aj bola taká lepkavá dlho sme hľadali čo jej bude vyhovovať vždy nebolo niečo dobré až do teraz používame kozmetiku Attitude konkrétne sprcháč a šampón 2v1 a telový krém keďže s akého koľvek oleja sme mali ekzém na zadoček sudokrem

ankare
10. aug 2021

Kúpať v čistej vode. Ritku a vlasy detským mydlom Bupi. Na ritku Sudocrem.

patus_2
10. aug 2021

@matatep sudocrem a inak iba čistú vodu 😊

anicka182
10. aug 2021

@matatep moj ma dva roky a kupe sa v cistej vode, po prichode z pieskoviska na ruky nohy a zadok pouzijem mydlo zo somarieho mlieka, a sudocrem na zadok ale nie preventivne len ked mi povie ze ho stipe ritka.

ctrl
10. aug 2021

@matatep produkty Eco Mimi z Eurony .