Bábätko plače len pri určitých ľuďoch

3. jún 2023

Ahojte, mám 8 mesačnú dcéru, môže ju hocikto kocikovat brat na ruky ale akonáhle prídu svokrovci, tak strašne plače...včera sa to už vyhrotilo tak, že nevedela som ju utíšiť niekoľko hodín aj keď už odišli....bolo to šialené :D svokrovci majú prehnaný strach o všetko a zrejme to bábätko cíti,napríklad berú si ju na ruky so slovami a teraz začne rev...a ona naozaj aj začne...chceli kocikovat a vrátia sa vždy po 10 min so strašným plačom....stalo sa to 3x, bohužiaľ už budem musieť chodiť s nimi...niektorých ľudí z mojej rodiny vidí omnoho menej a neplače pri nich vôbec a to ju môžu vziať aj kocikovat, máte to niekto podobne?asi len musí z toho vyrásť, že?

cyberk
3. jún 2023

ja to berem, ze tak ako dospeli ludia si nedaju hocikoho k sebe, tak aj deti si vyberaju, doveru si treba ziskat.
Moja takto plakavala pri mojej mame hadam do 10mesiaca :D pomohlo az, ked moja mamka prisla k nam na tyzden na navstevu a ako sa s nou viac a viac hrala, tak si ju ziskala 🙂 a teraz vzdy ked ju vidi, tak sa neskutocne tesi a ide k nej hned 🙂

agajka22
3. jún 2023

hned ako som videla nadpis som vedela ze svokra😅

autor
3. jún 2023

@agajka22 🤣🤣🤣🤣 ako svokra je svojská ale máme pekný vzťah medzi sebou....len je ten typ že.. minulý týždeň mal mojotec narodeniny a šli sme variť guláš na záhradu....a ona mi volala či som normálna s bábätkom ísť niekde na záhradu 🤣 že sa jej tam niečo stane, monitor dychu stále chce odo mňa aby som zadovážila a také ... Ako som spomínala...prehnane strachy

autor
3. jún 2023

@cyberk bože....asi len pockat kým to prejde...čo je pre mňa skoda, lebo ja mám svoju rodinu prevažne v zahraničí a pomoc svokrovcov by mi náramne bodla, lebo manžela mám väčšinou v práci..keď sa osprchujem je úspech pre mňa a som na seba hrdá vtedy 🤣 no nič....čo také ženy čo majú viac malých bábätiek ...obdivujem

tanyag
3. jún 2023

Ja len k tej sprche 😁 ja som dcéru dávala do vajíčka (autosedačky) a vzala ju so sebou do kúpelne...dala jej hračku a ja som sa kľudne osprchovala a takto som to robila aj s inými domácimi prácmi...🙂 a tiež som na ňu bola a aj som sama...vždy sa dá nájsť spôsob 🙂

autor
3. jún 2023

@tanyag jasné, zvládam to .... Len niekedy by človek aj oddýchol, že niekto pokocikuje iný 🤣

miimss
3. jún 2023

Moja 15 mesačná dcéra od bábätka, keď zbadá brata mojej mami tak spustí rev ako keby ju rezali .. proste nemôže ho vôbec vidieť a keď je už rozplakala tak ani počuť lebo sa nedá vôbec ukľudniť 🤷. Je síce pravda, že ho vidí možno raz za mesiac, ale na nikoho iného tak nereaguje ani na úplne cudzích ľudí. Pritom je až prehnane spoločenska a nemá problém ísť na ruky k úplne cudziemu človeku 🙈

fiafia
3. jún 2023

Moja dcéra to robila pri svokre keď bola v čiernom oblečená. Nechcela tomu veriť ale zmenila farbu trička a bolo po placi ☺️