Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

emilia25
15. aug 2013

@tonjadabik2 tak drzim silno palceky az to krasne vyjde.

tonjadabik2
15. aug 2013

@emilia25 hej diki diki,, aked si vedela ze si tehotna nebolelo ta brusko a chrbat? mna boli a to som uz po kramoch a dalsie az v septembri..hm?

emilia25
15. aug 2013

@tonjadabik2 iba podbruskom ma bolelo a sem tam vajecniky aj teraz to tak mam.ja vzdy mam take moje overene zmeny na tele ze to si hned aj vsimnem.ako napriklad aj tie prsniky alebo vidim ze mam inu plet alebo mam take pory na rukach a tie mi pomaly miznu alebo sa mi pupok meni alebo aj ten krcok je visunuty a tvrdy alebo mi vedia aj s tmavnut chlpy nad perami a potom si pripadam jak chlap ale to vidim iba ja ked sa pozriem uplne blizko do zrkadla a to su vsetko take veci ktore si vsimam a viem ze som tehu.

tonjadabik2
15. aug 2013

@emilia25 ahaa.. vysunuty krcok? to ja mavam casto..ale uz dlhu dobu.. uvidime pockam este neacham to tak ze ci sa to podari.. aby som nebola sklamana..

emilia25
15. aug 2013

@tonjadabik2 no ved ja som si tiez uz povedala ze uz netestujem lebo s tych duchov ma uz porazi by som chcela hned mat riadne kolaje a tak som s toho len zbytocne sklamana a pritom viem ze do ms je este riadnych 10 dni a furt jak koza kupujem testy a tak som si uz povedala ze kaslem na to ze bud alebo tak musim trpezlivo cakat.

tonjadabik2
15. aug 2013

@emilia25 cem sa ta opytat.. mam teraz ine stavy..najprv nadavam som nervozna a potom revem..nikdy som take stavy nemavala..akurat tak den dva tesne pred kramami..ale teraz mam dostat az o 3 tyzdne.. aj manzel sa ma pytal ze co sa somnou deje.. ale neverim zeby som bola v tom lebo plodne dni mam az od zajtra teda od piatku 🙂 ved som po kramoch mi skoncili v nedelu ..ta ja nechapem uz.. poradis?

emilia25
16. aug 2013

@tonjadabik2 no len od kedy sa snazite?ze naozaj naplno.lebo ja som napriklad s malym druhorodenym otehotnela hned po skonceni kramov vlastne som vtedy este spinila tiez sme mali sex iba jeden vecer na 1 rocik najstarsieho a hned rano siel manzel do prace a prisiel az za dva tyzdne a ja som uz vedela ze som tehtona potom prvom raze.prave kvoli tomu ze ma potom bolelo brucho a uz nemalo preco ked mi skoncili.ja som tiez strasne nervozna vsetko ma vytoci a aj na deti chudence moje tiez mam take stavy mam manzela v prahe tak aj preto to vsetko horsie prezivam.a tiez som nervozna aj s tych duchov tak preto sa uz netestujem az buducu nedelu to mam dostat.tak hadam tam uz nebude len duch.neboj to prejde a uz sa budes len tesit.uvidis.

tonjadabik2
16. aug 2013

@emilia25 od minuleho mesiaca mojka..pred kramami sme mali naplno dva dni a teraz od kramov ideme vkuse naplno aj dnes zacinaju plodne dni a ideme naplno stale nonstop.a budeme pokracovat az do kramov. pre istotu.. 🙂 tak snad sa nam postasti ale ja neverim..aj ked nemame problem otehotniet..ale neverim tomu ze sa to podari.. ale tak boli by sme radi..keby sa podarilo..hlavne dievcatko 😉

emilia25
16. aug 2013

@tonjadabik2 neboj isto sa to podari hned na prvy sup a kramy uz nepridu.a potom za par dni sup sup k doktorovi a uvidis krasne babatko.ja mam tiez take hlavne ked mi furt len duchovia vychadzaju ale zas ked ma brucho zaboli tak viem ze sa to podarilo.aj brucho sa mi pekne formuje mam na bokoch take ako opuchnute neviem ako to mam pomenovat a spaja sa mi to pekne do podbruska.no uz buducu nedelu budeme vediet na com sme.a aj my by sme chceli po 3 chlapcoch dievcatko ale asi to bude len chlapec lebo muz je tiez zo 4 chlapov aj svagrina ma 4 chlapov takze u nas zas to bude chlap.ale je to jedno hlavne aby bolo zdravucke.

tonjadabik2
16. aug 2013

@emilia25 snad hej..uz mam zmeny nalad..citim bolest taku akoby pri kramoch no neviem.. ale pokracujeme v snazeni..uvidime ci sa ujme alebo nie.. ja neriesim testy..zatial snazim sa nato nemysliet..no neda sa..uz by som cela vediet ze cco.. aj moj starky je zo 4 bratov..a mame dve baby a maleho..ale s mojim mam iba jednu babu a maleho lebo prvu dcerku mam za slobodna.. taze uvidim ze ak sa podari..schvalne ze co to bude ale strasne cem dievcatko..

emilia25
16. aug 2013

@tonjadabik2 no u nas to tiez ze moja mama mala chlapca ale ten zomrel pri porode potom bola segra bracho ja a zas bracho.a bracho ma zas 3 dcerky tiez som si myslela ze to moze byt takto striedavo ale ked ma chlap silnejsie chlapske spermie tak ja zas ocakavam len chlapca.to je dobre znamenie ked ta pobolieva brusko myslim si ze uz isto si tehulka.

tonjadabik2
16. aug 2013

@emilia25 tiez ocakavam chlapca..ked je muz zo 4 bratov..ale tuzim po dievcatku krasnom zdravom..bola by som nesmierne stastna keby bolo dievcatko zdrave.. tak pobolieva taky pocit neviem no..ze na kramy abo co take tlaky no proste jak keby som mala kramy dostat.. hej myslis? ja neviem nechcem si robit nadeje.. aby som nebola sklamana.. ale aj tie zmeny nalad..dole pocit v brusku.. nikdy som taka nebola.. a tiez som pisala jednej kamoske a ona tiez povedala ze uz som isto tehotna.. ked vidim na sebe zmeny.. tak zatial iba pocit v brusku..a nalady..ale budem stastna ak budete mat vy dve pravdu.. a ty mas iba jedno babetko? dobre som pochopila? a teraz sa snazite s manzelikom o druhe hm? aj ja si myslim ze uz som.. ale ked nahodou nesom a dostanem kramy tak potom uz vobec nebudem vediet. tehu priznaky.. hmm

tonjadabik2
16. aug 2013

@emilia25 ci mate 3 deti ze?

emilia25
16. aug 2013

@tonjadabik2 ano 3 chlapov malych. od septembra skolkara najstarsieho.sa moc tesim no zaroven viem ze ked ho pojdem zaviest do skolky budem plakat ze ho tam nechavam a sameho.ach jaj uz teraz mi je pomaly do placu ale zaroven sa velmi na to tesim.

tonjadabik2
16. aug 2013

@emilia25 ale neboj to zvladnes..aj ja som plakala aj pri jednej aj pri druhej ked som ich odnasala do skolky.. ale zaklad je sa neotacat a nevratit sa aj ked dieta place.. to ma musel manzel drzat..lebo ja by som sa vratila ale sama viem ze to nieje dobre.. a potom dva dni a same utekali do skolky tak sa tesili..

emilia25
16. aug 2013

@tonjadabik2 no ved sa tesi stale o tom rozprava.nosi sa na ten prvy den kvietok?

tonjadabik2
16. aug 2013

@emilia25 jezin ja vobec ze neviem ale asi aj hej sak jasne ze moze donest novej pani ucitelke aspon bude mat u nej očko hehe

emilia25
16. aug 2013

@tonjadabik2 no ved som nad tym tak rozmyslala ci ano alebo nie no na konci roka viem ze ze ano len neviem ci aj na zaciatku.ale tak uvidim a kupim sak co musi sa nejak predstavit.

tonjadabik2
16. aug 2013

@emilia25 sak jasne..aj ja malej kupim kvietok..teda ak ju vezmu.. lebo som ju nenahlasila..lebo sme sa mali stahovat.. ale skusim vybavit.. inak ja fest nemozem vydrzat..stale rozmyslam ze ci som abo nesom v tom..citala som teraz rozne prispevky ze baby mali priznaky a dostali menzes..a ja si preto hovorim ze nesom v tom..aj ked mam pocit ze hej..normalne akoby ma tam dole v brusku nieco tlacilo..zavadzalo..alebo len moj debilny nazor. ze uz neviem co si mam mysliet..neviem vydrzat do konca augusta..ci dostanem alebo nie..ale test nechcem kupovat lebo by aj tak teraz vysiel negativne..

emilia25
16. aug 2013

@tonjadabik2 no ja tiez som uplne nedockava som si povedala ze uz nebudem testovat a dnes som bola s malym u doktorky a hned sup do lekarne a dalsie 3 testy doma teda uz len dva lebo som si hned jeden spravila ktory vysiel negativny este si spravim zajtra rano z ranneho a ten posledny uz necham na tu dalsiu nedelu.uz mi s toho sibe.

tonjadabik2
16. aug 2013

@emilia25 ved aj mne uz sibe.. zase ma dnes brutal brusko bolelo..aj chrbat..ta neviem.. mam dosstat az prvy septembrovy tyzden..ale ide to strasne pomaly..

emilia25
16. aug 2013

@tonjadabik2 ach veru ten prvy a aj posledny mesiac sa strasne vlecu.mna tiez cely den nic a ku veceru ma vzdy vie bolet aj dnes take krce som dostala.ale teraz ma zas nic neboli.ja este buduci tyzden cely to este len mi pojde pomalinky jak slimak.

tonjadabik2
16. aug 2013

@emilia25 aj ja som dnes mala ze brutal bolest bruska aj chrbat.. ja este dva tyzdne cakat..rychlo nam to zbehne neboj..

emilia25
16. aug 2013

@tonjadabik2 no to dufam a potom uz len krasne tehulkovanie juj

tonjadabik2
16. aug 2013

@emilia25 snad hej.. a ty este nevies ze? ked mas len dostat na tyzden.. ja az o 2tt.. to je vas prvy pokus ci uz ich bolo viac? to by bola sranda inak keby sme obe naraz boli tehotne 😉

emilia25
17. aug 2013

@tonjadabik2 no torucho bol iba prvy a jediny pokus a to iba jeden jediny krat a uz o par dni na to ma uz brucho bolelo tak hadam to vyslo.pri druhom synovi to tiez vyslo na prvy prvucicky sup.tak uvidim.no to by bolo a obe stvrte babo.

tonjadabik2
17. aug 2013

@emilia25 je to pravda s tym krckom? ja ho mam otvoreny a dole.. a to vraj znamena ze niesom tehu.. ze musi byt zatvoreny.. co ty na to?

emilia25
17. aug 2013

@tonjadabik2 no musis ho mat nizko a musi byt hlavne tvrdy to je vlastne citis iba taku tvrdu spicku a dalej sa uz nedostanes.to je vlastne to ze je uzatvoreny.a to znamena tehu.

tonjadabik2
17. aug 2013

@emilia25 ja som skusala a je otvoreny..hmm ta z toho asi nic.. ☹

tonjadabik2
17. aug 2013

@emilia25 a ty ho mas aky zatvoreny?