Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

emilia25
31. aug 2013

@martija asi hej asi som bola ja sama neviem je to take divne ked mi testy ukazuju pozitivitu aj ked slabu a do toho ms.este si asi spravim koncom tyzdna to by uz mal byt uplne negativny.

emilia25
31. aug 2013

@tonjadabik2 ja si myslim ze isto si tehu neboj.

tonjadabik2
31. aug 2013

@emilia25 neviem ani ja.. dnes uz brutal vysoka teplota.. a tiez som mala kramy a vracala som cez nich minuly mesiac.cize ratam..ze ak nahodou som..tak sme otehotneli dva dni pred kramami..ak..

martija
31. aug 2013

@emilia25 mne sa stalo tiez nieco podobne,ale bez testu, menzes mi tyzden meskal, a bol taky divny, a pytala som sa na to dr. a on povedal, ze mohol to byt aj potrat, ze to je uplne normalne a vela zien o tom ani nevie, a dost vysoke percento povedal, tak som bola dost prekvapena. Tak drzim palceky,aby vam to coskoro vyslo. mozno to bol iba plany poplach 🙂

emilia25
31. aug 2013

@tonjadabik2 a kedy budes testovat.ja uz by som aspon v den ms vtedy by ti mal uz test pekne ukazat ze si tehulka a nebudes musiet byt tak moc nervozna ci pridu alebo nie,

emilia25
31. aug 2013

@martija ved hadam hej ale to je uz 3 mesiac za sebou je sice pravda ze tie dva sme sa vobec nesnazili davali sme si pozor a predsa som bola tehula a to som mala potrvdene aj od doktorky na pohotovsti.na dalsi mesiac zas duchovia ale ms prisla o dva dni meskania a teraz zas tri dni meskanie testy sami duchovia tak som z toho taka hotova ze neviem co si mam otom vsetom mysliet.este ze som dost mlada lebo vekom to ide este horsie a vidim to aj na sebe prve tri deti hned na prvy sup vlastne stacilo len jedno na plno milovanie a to hned po ms este som spinila a cil nic.

tonjadabik2
31. aug 2013

@emilia25 ved ked budem mat peniazky tak si ten test kupim.. uvidime. my sme sa nikdy nechranili. davali sme si len pozor.. ale teraz sme chceli dalsie. tak sme sli nonstop naplno pred ms,po aj plodne dni..

martija
31. aug 2013

@emilia25 aha ano pozeram, ty si este mladucka, to neboooj mate more casu 🙂 . Mozno to aj preto tak bolo,ze ste boli uvolneni, kludni, bez stresu, nic ste neplanovali, vtedy to vzdy vyjde, ale akonahle sa clovek zacne snazit a nieco velmi chce (teda aspon co sa tehotenstva tyka) tak amen-tma 🙂...... nejde a nejde. Keby som ti mohla poradit, tak to,ze to sa prestante snazit, dajte to akokeby bokom (vsak mate cas) a uvidis potom sup a bude to 🙂

emilia25
31. aug 2013

@martija no ved to bolo len raz ze hop alebo trop tak ked to teraz nevyslo vijde to na dalsi mesiac to sa uz budeme stale snazit tak hadam jeden den sa uz pekne trafime,

emilia25
31. aug 2013

@tonjadabik2 moja uvidis ze ked bude mat prist ze nepride a ty tam potom uvidis riadne ciarky.uvidis a neboj isto to vyslo,

tonjadabik2
31. aug 2013

@emilia25 snad hej jak ma brusko boli od vcera.. neviem..

emilia25
31. aug 2013

@tonjadabik2 neboj to bude dobre a ms nepride uvidis,

tonjadabik2
31. aug 2013

@emilia25 hej uvidime.. pocula si o tom odoberani deti uz aj u nas co som tu dala? clovek aby sa bal porodit dieta..

emilia25
31. aug 2013

@tonjadabik2 ja mam za 3 hodky uz muzicka doma tak hned pojdeme na to hahaha

tonjadabik2
31. aug 2013

@emilia25 😀 no tedaaaaaaaaa šup šup tutu mutu..hehe 😀

emilia25
31. aug 2013

@tonjadabik2 neviem videla som to ze si to dala ale to sa isto bude robit len mensej etnike.slusnym ludom co sa slusne zodpovedne staraju o svoje deticky isto nie,

tonjadabik2
31. aug 2013

@emilia25 neverim.. vies kolko je v tom penazi??? si videla to video? to si pozri..som revala jak mala..

emilia25
31. aug 2013

@tonjadabik2 zle sa mi nacitavaju stranky mam uz malo bytov na nete a tak je pomaly asi by ma slak trafil keby som mala cakat pol dna na nacitavanie.toho sa nemusis bat ja si myslim ze to si nemozu dovolit na to musia mat padny dovod a nie len tak si zobrat deti.a uz len kvoli tomu co sa stalo v tej britanii aky obrovsky skandal z toho bol.ale co bolo zaujimave ked to povedala prva ciganka tak nic sa nedialo ale ked sa ozvala aj ta slovenka co mala uz 2 roky tie deticky tam tak uz sa zacali o to zaujimat uz aj reportaz filmy a vsetko.

emilia25
31. aug 2013

@tonjadabik2 najlepsie je to na tejto teme lebo sme tu vsetky ktore mame krasne zdrave a hlavne viac deticiek.a neboj isto si tehulka.ja som asi bola a uz asi nie som cil som si nasla zrazeninu krvy a zas dost krvacam tak tento mesiac z toho nic neni.mozno sa to podari tento tyzden.

tonjadabik2
31. aug 2013

@emilia25 hej.manzel vravel ze ohladom tych deti ze to plati hlavne pre ciganov..co nechcu socialku pustit dnu. ze moze prist socialka ale musi mat zo sudu papier.inak nie.. ahaa ta to chod k doktorovi ked si mala zrazeninu.. ci? jasan ze sa podari musite ale makat vzdy ked to ide.. ale nie nasilu..ale z lasky. podari sa ja tomu verim.

emilia25
31. aug 2013

@tonjadabik2 ved vzdy je to z lasky.manzel pracuje v cechach a chodi takto raz za mesiac domkov na 5dni a zas do konca mesiaca je prec.tak to je po takej dlhej abstinencii riadne rososo.a s toho uz musi sa podarit babenko aj keby co bolo,

tonjadabik2
31. aug 2013

@emilia25 sak jasne ze sa podari neboj. toto musi vyjst 🙂

tonjadabik2
1. sep 2013

@emilia25 ajoj no co.. ako bolo vcera 😉 ??? bude babo? ja zase dnes este vecsia teplota jak vcera ze 37,9! a to je vraj vysoka.. cize zatial dobra..

emilia25
1. sep 2013

@tonjadabik2 ahojkaj no hadam ja neviem este trochu spinim ale do piatka este casu dost a hadam sa nam to do vtedy podari no uvidime.a uz si mala dnes dostat ze?tak zajtra uz bude meskat krasny prvy den.

tonjadabik2
1. sep 2013

@emilia25 ahaa.. nie mam dostat do piatku do 6steho..ak budem mat peniazky tak si kupim test.. 🙂

emilia25
1. sep 2013

@tonjadabik2 JAJ tak aj tak to je uz za chvilu ani sa nenazdas a uz to bude.

tonjadabik2
2. sep 2013

@emilia25 hej.. ani sa uz netesim.. dnes klesla teplota o trosku takze tak..

emilia25
2. sep 2013

@tonjadabik2 neboj to este neznamena ze sa to nepodarilo.treba verit.ja dnes uz test uplne negativny ani naznak po druhej ciarke este mam jeden tak si ho urobim hned rano len pre istotu a ked bude tiez negativny tak druhe kolo testovania bude od 28.9 skor uz netestujem lebo je to zbytocne vyhodenie penazi.

tonjadabik2
2. sep 2013

@emilia25 ved ja viem mojecko ja verim len mi klesaju nadeje.. snad mi uz viac rano teplota neklesne.. hej je zbytocne si robit skor test ani ja si preto nerobim pockam do piatku..mozno 🙂

mamase
3. sep 2013

keď to človek vôbec nečaká a neplánuje, tak zrazu bum! čo už...🙂