Častý spánok a nočné budenie u 4,5 mesačného bábätka

ivuka
9. nov 2016

Ahojte, chcem sa spýtať pár otázok či ste aj vy mali také skúsenosti. Máme 4,5mesačné dievčatko a zhruba po hodine bdenia už sa jej začne driemať. Uspime ju len hojkaním na lopte alebo vonku v kočíku. Vnútri vydrží spinkať max 40 minút a vonku aj dlhšie, no zase sa vždy zobudí s veľkým plačom a utíšiť sa dá len na rukách. V noci zaspinká na nočný režim zhruba okolo 21:30 a potom sa preberie po cca 2hodinách a takto dookola. To ju trochu nakojim lebo po chvíľke mi zaspinka na prsníku. Stretli ste sa niekto s týmto? Trápi ma hlavne to časté nočné budenie a chvíľkové kojenie a budenie v kočíku s plačom. Ďakujem za rady 😐🤔

kikundela
9. nov 2016

Nas 5 mesacny drobec spi nejak podobne.doma zaspi bud ma lopte alebo na psniku cez den.to je take pol hodinove spanie.takto spi od narodenia.malicko.v kociku pospi dlhsie.a tiez sa niekedy zobudi s placom ze utekame domov.v noci nam spinkal krasne.poslednu dobu sa vela budil.a uz ani v postielke spinkat nechce.tak spi s nami.dame ho do postielky a place.pytali sme sa vcer
a doktorky na to spanie.nas drobec je zivy velmi.stale sa kruti nepolezi normalne.tak ze nestiha spracuvavat informacie okolo seba a to ho moze v spanku rusit.ja mam uz pocit ze je zavysli na prsniku :D keby sa dalo odopnem mu ho a cucaj si v postielke a spinkaj.niektore mamicky pisali ze to obdobie prejde 🙂 dufam

ivuka
autor
9. nov 2016

s tou zivostou mame aj my potycky 😊 nevydrží len tak lezkat ani okamih.stále sa hýbe, hra sa s hračkami a po chvíľke ju to omrzí a musíme zmeniť pôsobiskom lebo jej začne byť dlho. Ved aj my vonku keď spinkame a preberie sa tak musím ísť rýchlo domov lebo plače neskutočne. No tak teda uvidíme či to prejde ale snáď áno časom 😊

jakubik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivuka
autor
9. nov 2016

@jakubik presne tak a aj my už mame cez 8 kg a to ešte len 28-meho 5mesiacov

matejko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz