Čo kúpiť pre 13 mesačného chlapca?

tatehotna
1. sep 2021

Poradte nejake vhodne darceky pre 13 mesacneho chlapca. Za kazdy tip budem vdacna 🙏

vamajka
1. sep 2021

@tatehotna odrazadlo

zooeynka
1. sep 2021

@tatehotna gumenne knizky do vody, ktore striekaju vodu a obrazky menia farbu v teplej vode.

jeliz59
1. sep 2021

Odrážadlo motorka hojdačka /skakadlo na zarubnu,a nafukovacia vodna podložka sú tam rybičky a také srandy dieťa sa na Tom hra aspoň to moje dieťa bavilo v takom veku....😊
Bazenik loptičky plastové...detská šmýkačka majú v KiK....stan detský...

evkamotka
1. sep 2021

Take zvieratko na pevnej palicke co moze tlacit a hrkoce to

brrrrrciatko
1. sep 2021

@tatehotna ja by som kupila oblecenie. Spytala sa aku velkost a co potrebuje. Moj sa na hracky ani nepozrie.. Zahra sa s hrncami, vareskou a kadecim inym ako su hracky

poslednepogo
1. sep 2021

@tatehotna tatrovku, autíčka, kocky

zuzuliennka1
1. sep 2021

aj podla mna oblecenie, zisti velkost, preferovanu znacku,prip. kup aj trochu vacsie veci na neskor.
Odrazadlo by napr. u nas nepochodilo - syn mu prisiel na chut az teraz v 3,5roku

evkamotka
2. sep 2021

@zuzuliennka1 nas ma skoro 4r a nikdy nechcel odrazadlo. Uz ho rovno ucime bicyklovat. Takze u nas tiez nic moc

ailiba
2. sep 2021

@tatehotna oblečenie pre 12-18 mes, lopta, u nás je auto vždy č. 1, vkladacky, xilofon, kladivo na búchanie klinčekov, knizka

zuzuliennka1
2. sep 2021

@evkamotka no, ja som aj rada, ze mu prisiel na chut, lebo sa na neho doslova rok a pol len prasilo v pivnici.
tak zatial aspon odrazadlo, bicykel je pre neho este veeeelmi daleka meta😁