Čo na prerezávajúce sa zúbky

poxinka
7. jan 2019

Mamičky čo máte overené na prerezavajuce sa zubky

malinajahoda
7. jan 2019

@poxinka ja som dávala dcérke od bolesti najskôr homeopatikum Camilia a keď to nepomohlo, tak Paralen sirup.

gabci13
7. jan 2019

Večer keď si už ozaj neviem rady tak dávam Nurofen od bolesti, inak synčekovi pomáha natieranie gélom na zúbky - Mundisal. Skúšala som aj kvapky Fenistil ale neako sa mi nezdalo že by zaberali.

miirabell
7. jan 2019

@poxinka my davame Kamistad baby gel a ked je velmi zle, tak Panadol sirup alebo Nurofen, ale to iba na noc a fakt iba v akutnych pripadoch. Zvycajne zabierie gel a masirovanie dasienka latkovou plienkou alebo rad hryzie v taky cas suchu korku a prvu kefku na zubky, celu pogumovanu.

stanicek11
20. jan 2019

My od začiatku pouzivame tieto kvapky z dm max spokojná!

mirkaknm
21. feb 2019

@miirabell Ako sa davkuje ten nurofen prosim?

gabci13
21. feb 2019

Nurofensirup - dávkovanie - 3-12 mesiacov: 2,5 ml (50 mg ibuprofénu) 3x denne počas 24 hodín, alebo Nurofen čapíky - Deti s telesnou hmotnosťou 6-8 kg (približne 3-9 mesiacov): na začiatku liečby sa aplikuje 1 čapík. Ďalší čapík sa v prípade potreby môže aplikovať až po uplynutí 6-8 hodín. Počas 24 hodín sa môžu aplikovať maximálne 3 čapíky. Mne obe deti čapík po chvíľke vytlačili, takže u nás sa používa iba sirup.