Čudný pohyb hlavičkou u 8 mesačného

brigi112
12. jan 2019

Prosím vás mamičky všimla som si u môjho maličkého 8 mesačneho už 2krat sa nám to stalo keď sa zobudil jak keby nevnimal nikoho a robi cudny pohyb s hlavou nadol a sa zapozrie jak keby si chcel zaostrit oči
Tak to je ze pozerá sa do práva do ľavá a naraz jak keby si tak strhol hlavu nadol a tak vypuje oči toto trvá možno sekundu ale nevníma asi 3-5min a toto s hlavičkou opakuje tak 3 krát naraz jak keby ho dačo tak stiahlo... Nemáte prosím vás skúsenosti 😔
Ďakujem

lindusss2016
12. jan 2019

@brigi112 ak si si v comkolvek neista, porad sa s pedistrickou. Myslim, ze takyto opis si kazdy moze vylozit po svojom a vobec to nemusi byt vas pripad. No co ti poviem, mojim detom po zobudeni trva, ked sa preberu, chvilu su otapeni, ale ty musis vediet, ci toto je len obycajne preberanie alebo v tom moze byt aj cosi ine. Ale kedze ti to robi obavy, porozpravaj sa o tom s vasou dr.

brigi112
autor
12. jan 2019

@lindusss2016 už som obiednana ku neurológicke ale až vo februári. Nie je to obyčajne prebudzanie tu musí byť dačo iné som zúfalá 😔

lindusss2016
12. jan 2019

@brigi112 no s tymito terminmi je to des 😔 na kazde odborne vysetrenie sa caka strasne dlho. Netrap sa tym zatial. Verim, ze to nebude nic vazne, deti sa niekedy naucia nejaku blbost a potom ich bavi to opakovat. Zatial to len sleduj. Drzim palce, nech to dobre dopadne.

laurikagab
12. jan 2019

@brigi112 aj moja to robila hneď po prebudení tak 3x..a ona dala aj oci nadol a bolo jej vidno len očné bielka😟 ..hneď sme boli na neurologii, robili jej EEG aj vyšetrenie kladivkom atd..a našťastie všetko bolo OK. Ked som googlila, tak mi z toho vyšlo epilepticke záchvaty..tak som bola dosť vystrašená , lebo niekto mal taku skúsenosť 😔 Potom sa už nič take neopakovalo. Dcera už má 4 roky.

brigi112
autor
13. jan 2019

@laurikagab dúfam ze aj nám to prejde 😣 mam to nahraté ukážem to neurologické

brigi112
autor
13. jan 2019

@lindusss2016 ďakujeme