Dvojročné dieťa sa v noci 2 hodiny nosí

mima_252
19. mar 2022

Náš malý sa v noci budí asi každú hodinu celý čas je nepokojný mrví sa. Okolo 1nej 2hej sa zobudí a je hore aj 2 hodiny strašne plače nedá sa utíšiť inak ako nosením na rukách alebo v nosiči. Trvá to už 2 týždne. Nikdy nebol “ukážkový spáč” ale toto už je naozaj moc. Ma niekto podobnú skúsenosť? Čo to môže byť?

diamond007
19. mar 2022

@mima_252 možno sa mu sníva a bojí sa... Prejde to chce to len trpezlivosť.
Ale ja teda zo zásady deti v noci nenosím, proste keď chce, tulime sa v posteli ale aby som pochodovala po izbe tak ani sa svet.

domi995
19. mar 2022

Nie je hladný? Naša bude mať v lete 2 roky a stále sa v noci budí na mlieko..ak jej nedáme tak tiež plače a zaspala by len od únavy

mima_252
autor
19. mar 2022

@diamond007 len jemu nikdy nestačilo túlenie v posteli keď si ho dám pri seba do postele začne sa jedovať ešte viac doslova ma až udiera pestičkami od jedu. Nad tými snami som rozmýšľala aj ja že či to neni spánkový des len mi je divné že to trvá už 2 týždne každý jeden deň sa zobudí zhruba o tej istej hodine

mima_252
autor
19. mar 2022

@domi995 mliečko vnoci máva tiež vypije ho ale nezaspi na ňom musím ho nosiť

lusi89
19. mar 2022

@mima_252 moj syn sa tak budil okolo 3tej rano, tiez nepomahalo len mojkat v posteli, musela som ho nosit po byte, obcas zaspal na rukach alebo v nosici a dal sa premiestnit do postele, inokedy sme si premiestnili paplon a vankuse a spali v obyvacke do rana, vyzeralo to ze sa boji spat v spalni, ze mu tam nieco vadi 🤷🏻‍♀️ Preslo to… ale bol to boj

mimi3008
19. mar 2022

Netlacia sa mu stolicky? Nas 2,5 rocny ich este nema...

diamond007
19. mar 2022

@mima_252 ja som v tomto nekompromisná.... Tiež s mojej nelubilo že s ňou chcem ležať, ale povedala som jej že v noci sa leží a ja chodiť po izbe nebudem, proste so mnou v tomto nepohla. Tak ako som sa nikdy s ňou v noci nehrala tak ani nenosila, nie to v dvoch rokoch.
Tak jasné že keď polavis tak nepomôže mojkanie v posteli.
Nočný des je niečo iné, toto skôr budú sny.

54tinka54
19. mar 2022

@mima_252 a nemôže ho niečo bolieť? Zúbky alebo? Síce my máme malé bábätko, ale takto sa začal s plačom v noci budiť a príčina bola zápal močových ciest 😏

mima_252
autor
19. mar 2022

@mimi3008 akurát mu vyšli očné tak myslím že zúbky to nebudú už mu chýbajú len posledné stoličky

mima_252
autor
19. mar 2022

@diamond007 Náš sa doteraz tiež ani nenosil ani nehral vnoci len teraz sme sa vrátili z nemocnice mesiac dozadu tam sa naučil uspavať na rukách (bolo mi ľúto ho nechať v nemocnici plakať keď mal bolesti) a odvtedy to vyžaduje 🤦‍♀️

mima_252
autor
19. mar 2022

@54tinka54 ťažko povedať viac krát sme ho prezerali ale nič viditeľné som nenašla keď sa ho spýtam kde má bo tak krúti hlavou že nie 🤦‍♀️

diamond007
19. mar 2022

@mima_252 tak to je iné... Spracováva možno nemocničný stav... Kamoška mala toto isté a to mal malý 2.5roka. to úplne chápem. Tam by som robila aj nemožné alebo keď je dieťatko choré.
Tak už len vydržať

diamond007
19. mar 2022

@mima_252 to je veľmi podstatna vec ktorú si v úvode nenapísala. Spracováva to, možno sa budí že sa mu o Tom znova kde bol atd

mima_252
autor
19. mar 2022

@diamond007 nemyslela som že to ma s tým súvis keď už sme celkom dlho doma a doteraz to nerobil 😕 tak potom ozaj len čakať kým to prejde

diamond007
19. mar 2022

@mima_252 deti sa v spomienkach vracajú späť, moja mi dokáže hovoriť čo bolo mesiac dozadu, kde kto spadol, kde čo bolo...nieto nemocnicu. Držím palce nech to prejde čím skor

luccija
19. mar 2022

@mima_252 tiež si myslím, že to má zo stresu z nemocnice.Tam si ho naučila, že sa bude nosiť...skús si ho dať k sebe, zobudiť ho a hladkať či chytiť za ruku.Kamaratky dcéra mala nocny des tiež to bolo po strese, ale ona spala a plakala, metala sa, nedala sa zobudit

bibiqa
19. mar 2022

@mima_252 môže to byť byt kvôli nemocnici moj ma dva roky, boli sme uz tri krát a vždy potom prišlo toto co popisujes, ideme na operáciu v pondelok takže rátam stym ze to príde zas :/ pozitívne je len to ze po každé to uz trvalo kratšie

elizabet173
20. mar 2022

@domi995 nežartuj, aj ty v noci jedávaš? Dvojročnému by som v noci nedávala jesť ani náhodou, pochybujem, že mu potom ideš vyčistiť zuby a jeho tráviaca sústava si tiež potrebuje oddýchnuť. Je to len zlozvyk, v dvoch rokoch má dostatok pestrej stravy cez deň

elizabet173
20. mar 2022

@mima_252 ešte to v hlavičke spracováva, nemocnica je stres aj pre dospelého, nie to pre dieťa. Ale nenosila by som ho, sadni si s ním v náručí, pritúľ si ho, ale nenos.

domi995
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima_252
autor
20. mar 2022

Dobre baby ďakujem za rady 🙂 aspoň už viem z čoho to ma a že treba len vydržať prejde to samé snáď už čoskoro :D

mima_252
autor
20. mar 2022

@bibiqa držím palce nech operácia dobre dopadne

bibiqa
20. mar 2022

@mima_252 ďakujeme, my držíme palce nech vam toto obdobie co najskôr skončí, laska lieči 💗